با ما تماس بگیرید: 66514140 021

مقالات فناوری و طراحی سایت

اولین و بزرگترین شرکت طراحی سایت

مقالات فناوری و طراحی سایت

19 مرداد1399

تاثیر تلگرام بر سئو سایت

با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت با به ورود شبکه‌های اجتماعی به این فضای مدرن باعث شده تا افراد بیش‌تر سرگرم شده و با استفاده از این شبکه‌های اجتماعی به کسب ‌و کار خود رونق دهند. یکی از این شبکه‌های اجتماعی تلگرام می‌باشد که صاحبین کسب‌ و کار با استفاده از این شبکه توانسته‌اند به فروش و ارائه خدمات و طراحی سایت خود گسترش دهند.

16 مرداد1399

خروج از پنالتی گوگل

جریمه گوگل ممکن است به دلیل تغییر الگوریتم‌ها و یا فعالیت‎های قبلی که روی طراحی سایت انجام داده اید اعمال شود پس همیشه هم شما مقصر نیستید اما وظیفه‌ی وب مستر در این است که خطا و عاملی که موجب بروز پنالتی شده را پیدا کرده و سپس مطابق با استنانداردهای گوگل آن را برطرف کند.

14 مرداد1399

بهینه سازی بیش از حد چیست؟

موارد دیگری که شامل بهینه سازی بیش از حد طراحی سایت میباشد عبارتند از: نوفالو کردن لینک‌های داخلی، کلمات کلیدی در urlها و نام دامنه قرار دادن، قرار دادن alt و title بی معنا برای تصاویر، لینک بیلدینگ بیش از اندازه، تکرار بیش از حد لینک داخلی، استفاده بیش از حد از تبلیغات، وجود انکرتکست‌هایی غیر از جای اصلی خود.

13 مرداد1399

تاکتیک‌ های بد سئو که به سایت شما ضربه میزند

با انجام ترفندهای اصولی طراحی سایت و دوری از تاکتیک‌ های بد سئو که به سایت شما ضربه میزند خو را به اولویت گوگل برسانید. گوگل قوانین مهمی را برای سایت‌ها در نظر گرفته که سئوکاران زیر نظر قوانین، کارهای خود را پیش می‌برند. سئو از سه روش سئو کلاه سیاه، سئو کلاه سفید، سئو خاکستری تشکیل می‌شود.

12 مرداد1399

اهمیت لوگو در کسب و کار

لوگو یک عنصر گرافیکی می‌باشد که می‌تواند از تصویر و یا نوشته طراحی شود و در واقع نماد کسب‌ و کار می‌باشد، یعنی زمانی که اسم برند مورد نظر مطرح می‌شود ناخوداگاه در ذهن افراد لوگوی آن برند نمایان می‌شود که طراحی سایت سهولت ترویج لوگو و برند را فراهم می کند.

11 مرداد1399

دانش گراف گوگل

طراحی سایت: هدف اصلی گوگل نمایش بهترین نتایج و پاسخ‌ها به برای کاربران می‌باشد. به این ترتیب گوگل مقادیر انبوهی از اطلاعات در خصوص کاربر، موقعیت جغرافیایی، اشیا و تاریخچه جستجو جمع آوری و تجزیه و تحلیل می‌کند تا به دنبال آن نزدیک‌ترین پاسخ جستجوی کاربر را نمایش دهد.

09 مرداد1399

نکات مهم در انتخاب نام دامنه

نام دامنه در طراحی سایت نقش اساسی در برندینگ و همچنین جذب مخاطب دارد. تا حدی که گوگل برای دامنه هایی که سرچ آن ها برای کاربران دشوار باشد پوینت منفی در نظر می گیرد. نام دامنه می تواند نام برند و یا شرکت شما باشد تا پروسه برندینگ را سرعت ببخشد.

08 مرداد1399

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی نیز یک کامپیوتر بزرگ می‌باشد که در مکانی به نام دیتاسنتر( محل نگهداری انواع سرورها) نگهداری می‌شود و همیشه به اینترنت متصل می‌باشد. این سرویس یک سرویس بسیار کاربردی برای طراحی سایت‌های بزرگ می‌باشد.

07 مرداد1399

به روز رسانی محتوا

در طراحی سایت گاها مطالبی انتشار داده می شود که با گذشت زمان نیاز به آپدیت اعداد و ارقام و یا افزودن مطلب جدید دارند. این امر برای بازبینی دوباره صفحه توسط خزنده های گوگل نیز حائز اهمیت می باشد.

06 مرداد1399

بک لینک چیست؟

به دریافت لینک از سایت‌های دیگر به طراحی سایت خودتان بک لینک یا لینک سازی گفته می‌شود. با این روش می‌باشد که شما می‌توانید با قرار دادن لینکی بر روی متن یا تصویر مورد نظر کاربران را با کلیک بر روی آن به صفحه دیگری منتقل کنید. بک لینک‌ها دارای انواع مختلفی می‌باشند مانند بک لینک فالو، نوفالو، لینک داخلی و لینک خارجی.

05 مرداد1399

استفاده صحیح از تگ هدینگ

تگ های هدینگ در طراحی سایت شامل h1 تا h6 می‌باشند که h1, h2, h3 بیشترین استفاده را دارند و برای به کار بردن آن‌ها در مقاله ملزم پیروی از اصول سئو می‌باشید. هدف اصلی هدینگ دسته بندی محتوا و نمایش بهتر برای کاربران و موتورهای جستجو می‌باشد.

04 مرداد1399

دلایل کاهش رتبه سایت در گوگل

گوگل قوانینی که تعیین کرده و الگوریتم‌هایی که راه‌اندازی کرده در صدد انتخاب یک سایت مناسب است تا در اولویت خود قرار دهد. از دلایل کاهش رتبه طراحی سایت در گوگل وجود صفحات 404، محتواهای کپی شده و سایر فاکتورهای اساسی سئو می‌باشد.

02 مرداد1399

اصطلاح Fold در طراحی سایت

در واقع اصطلاح Fold در طراحی سایت خطی است که اولین صفحه مشاهده شده توسط کاربر از قسمت‌هایی که کاربران برای دیدن اسکرول کرده تفکیک می‌کند. مطالبی که بسیار دارای اهمیت بوده و مورد علاقه افراد می‌باشد را روی Fold و مطالبی که از اهمیت پایین‌تری قرار دارد را زیر خط fold قرار دارند.

01 مرداد1399

بررسی و تحلیل سئو سایت رقبا

اصلی ترین رقبای طراحی سایت شما همان‌هایی هستند که در جستجوی کلمه‌های افراد در اولویت گوگل یعنی صفحه اول آن ظاهر می‌شوند باید حتما به بررسی و تحلیل سئو سایت رقبا بپردازید تا هر کدام از مواردی که باعث می‌شود تا کاربران زیادی را جذب آن‌ها شوند از آن‌ها ایده گرفته و در کسب ‌و کار خود اجرا کنید.

31 تیر1399

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

به کمک سیستم مدیریت محتوا، محتوای وب سایت خود را مدیریت می‌کنید یعنی هر تغییراتی که بخواهید را می‌توانید بر روی محتواهای خود ایجاد کنید و یا اگر محتوای جدیدی را می‌خواهید در سایت خود انتشار دهید به راحتی با کمک این سیستم مدیریت محتوا می‌توان انجام داد.

30 تیر1399

تفاوت گوگل ادوردز و سئو

گوگل ادوردز و سئو هر دو یک هدف را دنبال می کنند اما تفاوت‌هایی در هزینه و زمان رسیدن به نتیجه وجود دارد اما نمی‌توان یکی را بر دیگری برتر دانست و استفاده از استراتژی که شامل هر دو مورد باشد بهترین انتخاب می‌باشد.

29 تیر1399

طراحی سایت با پایتون

پایتون Python یک زبان برنامه نویسی همه منظوره سطح بالا، متن باز، شیءگرا و... می‌باشد که هدف از ایجاد این زبان خوانا بودن کدهای نوشته شده همچنین کوتاهی و بازدهی نسبی بالا همچنین داشتن سرعت بالا می‌باشد.

28 تیر1399

سئو محتوا

پروسه سئو محتوا: پیدا کردن کلمات کلیدی، بررسی کلمات کلیدی، انتخاب کلمه کلیدی مناسب با توجه به آنالیز رقبا، استراتژی مناسبی برای جستجو کلمات مشخص کنید، استراتژی قوی برای تولید محتوا مشخص کنید، محتوا خود را تولید کنید ,سپس محتوای خود را منتشر کنید و در نهایت به سئو و بهینه سازی محتوا بپردازید.

25 تیر1399

ترند های طراحی سایت در سال 2020

هر ساله فاکتورهای زیبایی در حال تغییر و تحول هستند به همین منوال ترند های طراحی سایت در سال 2020 نیز دستخوش تغییراتی شده که شامل هدر ویدئویی، طراحی سه بعدی، بزرگنمایی نوشته ها، فضای خالی و همچنین دارک مود می‌باشد.

24 تیر1399

الگوریتم مدیک گوگل

الگوریتم مدیک یکی از پرکاربردترین الگوریتم‌های گوگل است. این الگوریتم که جزو الگوریتم جهانی می‌باشد و بدون در نظر گرفتن زبان و یا موقعیت مکانی تمام عوامل را زیر نظر گرفته و آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

23 تیر1399

الگوریتم فرد چیست؟

از آن‌جایی که مدیران سایت برای ارائه تبلیغ از لینک‌ها بیش از حد در سایت خود استفاده کردند به همین منظور گوگل به این لینک‌ها حساس شده که برای رسیدگی این موضوع الگوریتم فرد را ایجاد کرد.

22 تیر1399

آشنایی با سندباکس گوگل

گوگل هر طراحی سایت که تازه تاسیس می‌شود حتی اگر دارای بهترین محتوا هم باشد، از سایت‌های دیگر جدا کرده و در سندباکس قرار می‌دهد. سندباکس جایی می‌باشد که در آن به بررسی سایت و محتوای تولید شده می‌پردازند.

21 تیر1399

مزایای سئو

هزینه کمتر، افزایش اعتبار، افزایش ترافیک سایت، افزایش فروش از جمله مزایای سئو می‌باشد که از طریق طراحی سایت امکان برند سازی را نیز خواهید داشت.

19 تیر1399

انواع محتوا

محتوا دارای انواع مختلفی می باشد که عبارتند از: محتوا متنی، متحوای بصری، تلفیقی، ویدئویی، صوتی، کپی رایتینگ و انواع کاتالوگ و پوستر. اگر می‌خواهید تا رضایت کاربران و موتورهای جستجو را جلب کرده و سئو سایت خوبی داشته باشید باید محتوای با کیفیت و مفید تولید کنید.

18 تیر1399

اسپم چیست؟

اسپم پیامی است که در قالب‌های مختلف مانند پیامک، ایمیل، آگهی و... برای افراد ارسال می‌شود. که هدف ارسال این پیام‌ها به منظور تبلیغات، مزاحمت، مقاصد ناهنجارانه می‌باشد.

17 تیر1399

bootstrap چیست و چه کاربردی دارد؟

bootstrap یکی از قدرتمندترین و محبوب‌ترین فریم ورک‌های CSS , HTML , Javascriptکه برای ارتقا سایت به صورت واکنش‌گرا در نمایشگرهای مختلف می‌باشد و قابلیت طراحی صفحه در کمترین زمان ممکن را می‌دهد.

16 تیر1399

انتخاب بهترین کلمات کلیدی

کلمات کلیدی تاثیر به سزایی بر افزایش رتبه سایت دارد چرا که یکی از موثرترین روش‌ها برای شناخت افراد با کسب ‌و کار شما می‌باشد. نکته مهمی که باید در انتخاب کلمات کلیدی بدانید این است که حتما کلمه انتخابی شما باید مرتبط با فعالیت شما باشد.

15 تیر1399

طراحی سایت فروشگاهی

با طراحی سایت می‌توانید وارد دنیای مجازی شوید. طراحی سایت فروشگاهی یکی از قدم‌های تاثیرگذار، در تحول و پیشرفت روز افزون کسب ‌و کارتان می‌باشد. در واقع یکی دیگر از شعبه‌های فروشگاه شما می‌باشد که در حوزه اینترنت به فعالیت می‌پردازد.

14 تیر1399

جایگاه صحیح کلمات کلیدی

انتخاب درست و جایگاه صحیح کلمات کلیدی از فرآیندهای های بسیار حساسی می‌باشد که باید در پروسه طراحی سایت به آن دقت کرد. اگر شما استراتژی درستی از تولید محتوا در سایت و جایگاه صحیح کلمات کلیدی در آن را بدانید می‌توانید انتظار داشته باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن جواب بگیرید.

11 تیر1399

بانس ریت چیست؟

بانس ریت bounce rate که به آن نرخ پرش هم گفته می‌شود به عکس العمل کاربران در برابر سایت می‌گویند. یعنی بازدید کنندگان زمانی که وارد سایت می‌شوند تمایل به ماندن در صفحه را دارند یا به محض دیدن اولین صفحه اقدام به بستن صفحه می‌کنند.

10 تیر1399

کپی رایتینگ چیست؟

کپی رایتینگ برای نوشتن متن تبلیغات به کار می رود و برای فروش هرچه بیشتر محصولات کمک می‌کند. علاوه بر آن نقش بازاریابی برای کسب و کارهای اینترنتی را دارند.

9 تیر1399

متا دیسکریپشن چیست؟

متا دیسکریپشن یا meta Description که خلاصه‌ای از موضوع کلی صفحه می باشد که باعث تاثیرگذاری بیشتر بر روی کلیک مشتری را به دنبال دارد. لازم به ذکر است نوشتن متا معیار رتبه بندی سایت نمی‌باشد اما برای کلیک کاربران بسیار تاثیر گذاری بالایی دارد.

8 تیر1399

ویژگی‌‌ های صفحه اول سایت

ویژگی‌های مهمی که در صفحه اول سایت باید قرار بگیرند عبارتند از: سرعت بارگذاری بالا، رنگ بندی و طرح بندی زیبا، منوی مناسب و دسترسی راحت کاربران، تصاویر جذاب. زمانی که کاربر وارد سایت شما می‌شود در هر کجای سایت که شما باشد به دنبال صفحه اول می روند که ببینند موضوع کلی سایت چیست و راجع به چه چیزی صحبت می‌کند.

7 تیر1399

رتبه سایت های جدید در گوگل

اولین چیزی که برای سایت ها مهم می باشد PageRank گوگل می باشد. رتبه سایت های جدید باید موارد و قوانینی که گوگل ایجاد کرده را رعایت کنند تا به بهترین نتایج دست پیدا کنند.

7 تیر1399

ویژگی های قالب مناسب

ویژگی های قالب سایت که بتواند برای سایت شما مناسب باشد باید دارای امکانات ویژه ای باشد تا کار افراد را راحت کند و بهترین راهی که می توان برای افراد در نظر گرفت را انتخاب کرد.

4 تیر1399

سئو کلاه سفید چیست؟

تعریف بهتری که می توانیم از سئو کلاه سفید بیان کنیم این است که به مجموعه ای از عملکردهای شخص سئوکار، که بر روی سایت انجام می دهند تا رتبه آن سایت بالا رفته و در اولویت گوگل قرار گیرند.

3 تیر1399

پنالتی شدن طراحی سایت در گوگل

یکی از وحشتناک ترین اتفاقاتی که برای یک وب سایت ممکن است پیش بیاید پنالتی شدن طراحی سایت در گوگل می باشد. البته پنالتی شدن برای افرادی ایجاد ترس و استرس خواهد کرد که با روش های دور زدن گوگل اقدام به بالا آوردن سایت در گوگل کرده اند.

2 تیر1399

سئوکار کیست؟

به افرادی که اقداماتی طبق قوانین گوگل و با استفاده از دانش و تجربه‌ی خود انجام می دهند تا در سریع ترین زمان ممکن سایت مورد نظر بر روی اولویت گوگل قرار گیرند سئوکار گفته می شود.

1 تیر1399

الگوریتم پاندا چیست؟

در فوریه سال 2011 گوگل، الگوریتم جدید خود را به نام الگوریتم پاندا معرفی کرد از زمانی که این الگوریتم بر روی کار آمده نتایج گوگل تا حدودی تغییر کرده است. در واقع الگوریتم پاندا برای مبارزه با محتوای تکراری همچنین بی کیفیت بنا شده است.

31 خرداد1399

ویدئو مارکتینگ چیست؟

ویدئو مارکتینگ Video marketing یکی دیگر از انواع روش های سئو و بهینه سازی می باشد. به انجام کارهایی که برای تبلیغ برند و فروشگاه در قالب ویدیو انجام می شود ویدئو مارکتینگ و یا بازاریابی ویدئویی گفته می شود.

29 خرداد1399

خصوصیت تگ alt چیست؟

کلمه متا که مخفف Metadata می باشد این تگ ها داده هایی می باشند که برای موتورهای جستجو به کار می روند. متا تگ ها در واقع کدهای HTML هستند که به راحت‌تر درک شدن محتوای سایت توسط موتورهای جستجو همچنین کاربران کمک می کند.