آخرین بروز رسانی گوگل

آخرین بروز رسانی گوگل

با توجه به آخرین اخبار از سوی شرکت گوگل در رابطه با موضوع آپدیت قرار براین بود که در سال های پیش رو این اتفاق به عمل بیاید اما با انتشار نسخه ی جدید گوگل در دسامبر 2022 توسط شرکت گوگل سبب تعجب و شگفتی کاربران گوگل شد .

لازم به ذکر است که شرکت گوگل در بیانیه ای در رابطه با آخرین بروز رسانی اش اعلام کرده است که علاوه بر اینک باید چندین هفته برای دریافت نسخه آپدیت شده صبر کرد،ترتیب رتبه بندی در پیوند ها به احتمال قوی تغییر پیدا می کند، و قابل توجه است که این نسخه از تمامی زبان های دنیا پشتیبانی می کند.

SpamBrain که کاربرد آن در گوگل در حیطه پیوند ها می باشد ، در سال 2018 توسط شرکت گوگل ارائه شد و در بخش هایی که به هرزنامه مربوط می شود و در حیطه سیستم های یادگیری ،برای تشخیص و رفع هرزنامه نیز استفاده می شود.

شرکت گوگل در رابطه با کاربرد SpamBrain اعلام کرده که این اهرم علاوه بر اینکه توانایی دارد که هرزنامه ها را به صورت مستقیم درک و شناسایی کند،توانایی این را هم دارد که سایت هایی که در زمینه خریداری لینک ها می پردازند شناسایی کرده و علاوه برآن سایت هایی که هدف آن ها انتقال لینک خروجی هست شناسایی کند.

آخرین بروز رسانی گوگل

در خصوص موضوع آخرین بروز رسانی گوگل اضافه می کنیم که، کارکنان شرکت گوگل در حال حاضر در تلاش اند که سیستم محتوای مفید را راه اندازی کنند.

همچنین باید توجه کنید که پس از طی کردن چند هفته برای دسترسی به آخرین نسخه آپدیت شده ی گوگل باید اطمینان داشته باشید که تمامیه لینک های شما از قوانین وب مستر گوگل پیروی خواهند کرد باتوجه به اینکه،شرکت گوگل این اطمینان را داده بود که مالکان سایت،برای سایت های خود با تمرکز بر روی پیوندها چه در حالت ورودی و چه در حالت خروجی،تمرکز و کنترل مربوطه را نسبت به محتوایی که قرار است تولید کنند را پیدا کنند می توانند وب سایت های خود را آپدیت و ارتقا دهند و با انتخاب پیوند های درست،از آنها کسب در آمد کنند .