با ما تماس بگیرید: 66514140 021

مقالات فناوری و طراحی سایت

اولین و بزرگترین شرکت طراحی سایت

مقالات فناوری و طراحی سایت

17 خرداد1399

آموزش رایگان سئو

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در طراحی سایت به آن توجه کنید سئو و بهینه سازی سایت می باشد. دقت کنید که طراحی سایت بدون سئو و بهینه سازی از ارزش و اعتباری برخوردار نمی باشد.

یکی از امکانات مهمی که برای هر کسب و کاری دارای ضروریت می باشد طراحی سایت می باشد. صاحبین مشاغل برای این که خود را با دنیای مدرن وفق دهند و افراد را با کسب و کار خود آشنا کنند اقدام به طراحی سایت می کنند اما قبل از طراحی سایت باید اطلاعات لازم را کسب کنند و با پیش نیاز طراحی سایت آشنا شوید.

با ورود موبایل های هوشمند به دنیا اکثر افراد به جای کار کردن با کامپیوتر، با موبایل و تبلت کار می کنند. اگر در زمینه طراحی سایت فعالیت داشته باشید قطعا با عبارت سئو موبایل رو به رو شده اید و برایتان سوال پیش آمده که سئو موبایل چیست؟ سئو موبایل همان بهینه سازی می باشد.

صاحبین مشاغل برای گسترش کسب و کار خود همچنین بیشتر شناخته شدن اقدام به طراحی وب سایت می کنند. اما طراحی سایت به تنهایی کافی نمی باشد بلکه باید به همه‌ی عوامل ریز و درشت آن توجه شود. یکی از مهم‌ترین عواملی که هر صاحب مشاغلی باید به آن اهمیت دهد رنکینگ در گوگل می باشد.

08 خرداد1399

سایت مپ چیست؟

اگر صاحب سایتی هستید و یا در صدد ایجاد یک سایت می باشید به قطع با اصطلاحات و امکاناتی که در آن وجود دارد کم و بیش آشناییت دارید و حتما سایت مپ را شنیده اید و ممکن است برای شما سوال باشد که سایت مپ چیست؟ یکی از مهم‌ترین موارد در سئو و بهینه سازی، سایت مپ می باشد. در واقع سایت مپ یک HTML که حاوی لیستی از لینک ها می باشد

از آن جایی که در دوره‌ی اینترنت و تکنولوژی به سر می بریم کسب و کارها هم باید خود را با این دنیای عظیم و پیچیده وفق دهند تا علاوه بر بیشتر شناخته شدن باعث گسترش کسب و کار شوند. اگر می خواهید یک سایت ایده الی را ایجاد کنید که مورد رضایت کاربران قرار گیرد باید به همه‌ی عوامل آن دقت کنید.

یکی از مهم‌ترین کارهایی که در روند سئو باید انجام دهید انتخاب تگ عنوان در طراحی سایت می باشد. این تگ یک تگ HTML است که در بین کاربران همچنین موتورهای جستجو از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. در واقع کار تگ عنوان در طراحی سایت، به موتورهای جستجو و کاربران نشان می دهد که سایت و مقاله شما در رابطه با چه موضوعی صحبت می کند.

زمانی که از سئو صحبت می کنیم ناخوداگاه موتور جستجوی گوگل به ذهن شما می آید اما جالب است بدانید که موتورهای جستجوی دیگری نیز وجود دارد. یکی از موتور‌های جستجوگر محبوب بینگ می باشد که دارای الگوریتم های صفحه ای کامل می باشد که با گوگل در رقابت سختی هستند و از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

در دنیای اینترنت نوعی بازاریابی به صورت مدرن داریم که به فعالیت های تبلیغاتی می پردازد. فعالیت های تبلیغاتی با تکنولوژی و ابزارهای روز انجام می شود که به آن دیجیتال مارکتینگ گفته می شود. شاخه های دیجیتال مارکتینگ دارای انواع مختلفی می باشد و استفاده از این روش می توانید به گسترش کسب و کار شما کمک ویژه ای کند.

30 اردیبهشت1399

انواع هدر سایت

یک طراحی سایت حرفه ای که مورد پسند کاربر باشد باید همه ی عوامل آن را در نظر بگیریم. همانطور که می دانید سایت از سه بخش هدر Header بدنه یا کانتنت Content و فوتر Footer می باشد. هر کدام در جایگاه خود از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند.

همانطور که می دانید طراحی سایت یکی از مهم‌ترین بخش های یک کسب و کار می باشد که برای طراحی آن باید عوامل مختلف را در نظر بگیریم تا در نهایت یک طراحی سایت ایده الی که مورد پسند کاربر باشد را در اختیار افراد قرار دهند. وب سایت دارای بخش های مختلفی می باشد از جمله هدر Header ، همچنین بدنه یا Content ، فوتر Footer می باشد.


27 اردیبهشت1399

Bert چیست؟

گوگل مهم‌ترین آپدیت 5 سال اخیر خود را با عنوان Bert عرضه کرده است. تخمین زده می‌شود این آپدیت، که برای تفکیک بهتر کلمات جستجو ایجاد شده است، تا %10 بر نتایج خروجی موتور جستجو تاثیر بگذارد. اما Bert چیست و چگونه می‌تواند بر سئو تاثیر گذارد؟

25 اردیبهشت1399

طراحی سایت وکلا

همانطور که می دانید ما در دنیای تکنولوژی و اینترنت به سر می بریم دنیایی که دیگر روش های سنتی جای خود را به روش های مدرن داده است یعنی زمانی که افراد نیاز به هر چیزی داشته باشند و بخواهند به تحقیق و بررسی بپردازند در دنیای اینترنت با یک جستجو با هزاران مورد رو به رو می شوند و به انتخاب یکی از آن ها بر می آیند.

یکی از مهم ترین امکانات یک کسب و کار داشتن سایت است. از طریق طراحی سایت افراد به راحتی بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی وارد دنیای کسب و کارها شده چرخی در آن ها می زنند. همانطور که می دانید عواملی وجود دارد که در جذب بازدید کننده نقش به سزایی را دارند که یکی از عوامل مهم، رنگ ها می باشند.

از آن جایی که در دنیای اینترنت به سر می بریم کسب و کارها نیز خود را به این دنیای مدرن وفق داده اند و به کمک طراحی سایت خود را برای افراد بیشتری معرفی می کنند. طراحی سایت یکی از مهم ترین موارد برای هر کسب و کاری می باشد که به پیشرفت کسب و کار کمک به سزایی می کند. به عبارتی یکی از ملزومات هر کسب و کاری طراحی سایت می باشد. همچنین توجه کنید که قبل از اقدام به ساخت سایت باید مقالات مربوط به طراحی سایت را بخوانید تا سررشته ای داشته باشید سپس با آمادگی لازم اقدام به ایجاد سایت کنید.

طراحی سایت یکی از عوامل مهمی که هر کسب و کاری باید به ایجاد سایت خوب و حرفه ای اقدام کنند. داشتن طراحی سایت به تنهایی مشکلی را حل نمی کند بلکه باید برای آن وقت گذاشت و کارهای لازم را که به پیشرفت کسب و کار کمک می کند انجام دهیم. عوامل زیادی در گسترش کسب و کار و طراحی سایت تاثیر گذار می باشند که مهم ترین عوامل موجود ایجاد تولید محتوای مفید و عالی می باشد.

از آن جایی که در دنیای اینترنت به سر می بریم کسب و کار ها، برای بیشتر دیده شدن اقدام به طراحی سایت می کنند. همچنین فروشگاه ها می توانند با ایجاد طراحی سایت فروشگاهی، اقدام به معرفی و فروش محصولات کنند. در واقع طراحی سایت فروشگاهی شعبه ی دیگری از فروشگاه مورد نظر می باشد که با داشتن امکانات طراحی سایت فروشگاهی، افراد بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانند اقدام به خرید و دیدن محصولات کنند. یک طراحی سایت فروشگاهی خدمات بسیاری ارائه می دهد که در بخش بعدی می خواهیم به معرفی امکانات طراحی سایت فروشگاهی بپردازیم.

از آنجایی که هدف هر طراحی سایت نمایش در اولویت گوگل می باشند، برای رسیدن به این هدف همه تلاش خود را می کنند. فاکتور های رتبه بندی گوگل شامل الگوریتم هایی می باشد که اگر هر طراحی سایتی طبق این الگوریتم ها پیش روند در نظر گوگل از محبوبیت ویژه ای برخوردار می شوند. توجه کنید که روز به روز این الگوریتم ها در حال تغییر می باشند و شما باید خود را با این الگوریتم ها آپدیت کنید تا بتوانید در اولویت گوگل قرار گیرید.

از آن جایی که در دوره اینترنت و تکنولوژی به سر می بریم، می دانید که هر کسب و کاری به دنیای مدرن روی آورده همچنین با ایجاد طراحی سایت کسب و کار خود را در فضای اینترنت گسترش داده اند. افراد هم به دنبال هر چیز کوچک و بزرگی که می گردند در گوگل به جستجوی آن می پردازند. به همین منظور باید به همه ی عوامل ریز و درشت طراحی سایت توجه کنید تا بهترین طراحی سایت را در اختیار کاربران قرار دهید.

یکی از مهم ترین عواملی که به گسترش کسب و کار کمک ویژه ای می کند طراحی فروشگاه آنلاین می باشد. با طراحی فروشگاه آنلاین می توانید محصولات خود را به کاربران ارائه دهید و به افراد زیادی کسب و کار خود را معرفی کنید. این که فعالیت شما در چه زمینه ای باشد هیچ فرقی نمی کند. شما می توانید با طراحی فروشگاه آنلاین فعالیت خود را افزایش دهید و مشتریان بی شماری را جذب فروشگاه آنلاین خود کنید.