با ما تماس بگیرید: 66514140 021

مقالات فناوری و طراحی سایت

اولین و بزرگترین شرکت طراحی سایت

مقالات فناوری و طراحی سایت

روز به روز با پیشرفته تر شدن دنیای اینترنت و پیش رفتن کارها رو به سهولت و راحتی، هر کسب و کاری دارای طراحی سایت مختص خود می باشد. افراد به هر دلیلی یا برای این که سایت کسب و کار خود را هدایت کنند و یا کسانی که علاقه مند این رشته هستند و برای ورود به بازار کار اقدام به یادگیری دوره آموزش طراحی سایت می کنند علاوه بر این یادگیری دوره آموزش طراحی سایت برای افراد یک سرمایه گذاری فوق العاده ای محسوب می شود. شرکت ها و یا آموزشگاه ها اقدام به برگزاری دوره آموزش طراحی سایت می کنند که افراد با شرکت در این دوره ها می توانند از مبتدی تا پیشرفته با طراحی سایت آشنا شوند و در نهایت به طراح حرفه ای تبدیل شوند. این که شما در کدام حرفه تمایل به فعالیت دارید به خود شما بستگی دارد اما با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی دنیا و فضای اینترنت می طلبد که افراد متخصص زیادی را در این راستا به وجود بیاورد.

15 اردیبهشت1399

تعرفه هاست لینوکس

یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین هاست ها، هاست لینوکس می باشد. که دارای تعرفه هاست لینوکس پایینی نسبت به سایر هاست های موجود می باشد. می توانید به راحتی به میزبانی طراحی سایت شخصی و یا کسب و کار خود را در این هاست بپردازید. انتخاب سرور و هاست از مهم ترین بخش های یک وب سایت می باشد. اما لازم به ذکر است که شما در قدم اول باید تحقیق و بررسی های زیادی در رابطه با طراحی سایت و کسب و کار و تجارت خود انجام دهید و الزامات موجود را پیدا کنید و با تمرکز بیشتر به انتخاب سرور مناسب بر آیید تا به نتیجه ی مطلوبی برسید. بعد از تصمیم گیری از میزبانی سایت به فکر تعرفه هاست لینوکس باشید و تحقیقات لازم را در این مورد انجام دهید. برای دانستن از تعرفه هاست لینوکس می توانید با برقراری ارتباط با شرکت های خدمات دهنده و یا مراجعه حضوری به مشاوره بپردازید و از تعرفه هاست لینوکس با خبر شوید.

14 اردیبهشت1399

سرور مجازی ارزان

اگر به دنبال خرید سرور مجازی ارزان هستید شرکت های زیادی خدمات سرور مجازی ارزان را ارائه می دهند که شما باید با بررسی ، تحقیق و جستجو به انتخاب سرور مجازی ارزان مورد تایید خود برآیید. در واقع کاربرد سرور مجازی ارزان این است که به تقسیم بندی منابع سرور واقعی به چند سرور مجازی برآید اما به طوری که هر کدام به صورت جداگانه عمل کنند و در کار یکدیگر هیچ دخالتی نداشته باشند هر کدام کنترل کاملی را بر روی سرور خود داشته باشد.

13 اردیبهشت1399

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات در گوگل و قرار گرفتن در اولویت گوگل یکی از اهداف بزرگ مدیران سایت ها می باشد. یکی از امکاناتی که گوگل برای تبلیغات فراهم کرده تا کسب و کار افراد در دید بازدید کنندگان قرار گیرد تبلیغات گوگل ادز Google Adwords می باشد. تبلیغات گوگل ادز یکی از سرویس های هزینه دار می باشد که اگر بخواهید از این سرویس استفاده کنید باید هزینه ای را به گوگل پرداخت کنید. در تبلیغات گوگل ادز کلمه کلیدی مورد نظر را در آن وارد می کنید تبلیغات آن برای کسانی که به جستجو کلمه کلیدی می پردازند نمایش داده می شود. با استفاده از تبلیغات گوگل ادز می توانید به راحتی خدمات و محصولات خود را برای افراد معرفی کنید همچنین با استفاده از استاندارد های تعیین شده در Google Ads متن های دلخواه خود را در آن قرار دهید. در واقع در تبلیغات گوگل ادز هر کاربری که قصد استفاده از این سرویس را دارند به ازای هر کلیک از بودجه ی فرد هزینه ای کم می شود.

13 اردیبهشت1399

طراحی گرافیکی سایت

در طراحی سایت وجود عوامل مختلفی به جذب بیشتر بازدید کننده می انجامد یکی از عوامل مهمی که می تواند در نظر بازدید کننده بسیار جذاب و یا جالب باشد طراحی گرافیکی سایت می باشد. وجود طراحی گرافیکی سایت می تواند در تصمیم بازدید کننده تاثیر به سزایی داشته باشد در انتخاب طراحی گرافیکی سایت و رنگ بندی و نوع چیدن المان ها می تواند قدم مهمی را در دنیای طراحی سایت بگذارد و بازدید کننده را وادار به ماندن و یا ترک طراحی سایت کند پس برای داشتن طراحی گرافیکی سایت مناسب با کسب و کارتان از گرافیست حرفه ای کمک بگیرید تا با تجربه و دانش خود به بهترین نحو پروژه شما را پیش ببرند.

10 اردیبهشت1399

سئو چیست؟

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که سئو چیست؟ ما در این جا به پرسش ذهن شما پاسخ می دهیم سئو Seo که مخفف Search Engine Optimization می باشد به فرآیندی گفته می شود که برای بهبود عملکرد وب سایت شما بر اساس قوانین گوگل برای جذب بیش تر بازدید کننده ها انجام می گیرد یعنی کسانی که اقدام به طراحی سایت کرده اند برای این که به اولویت گوگل بیایند نیاز به اقداماتی دارد و برای انجام فرآیند سئو در ابتدا به پرسش سئو چیست؟ می رسند. فرآیند سئو که توسط فردی که سئو کار گفته می شود انجام شود تا سایت در نتایج برتر گوگل نمایش داده شود. حال که به پرسش سئو چیست؟ پاسخ دادیم سراغ بخش های دیگری برویم.

امروزه در دنیای تکنولوژی یکی از متداول ترین سوالات دیجیتال مارکتینگ چیست؟ می باشد. دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing شامل ابزارها و فعالیت هایی که برای بازاریابی خدمات و محصولات در حوزه ی اینترنت سایت موبایل و ابزارهای دیگر دیجیتال استفاده شود گفته می شود. اگر بخواهیم یک تعریف برای پرسش دیجیتال مارکتینگ چیست؟ داشته باشیم می توانیم بگوییم که در واقع دیجیتال مارکتینگ به فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدماتی که با استفاده از ابزارهای دیجیتال انجام می شود گفته می شود. دیجیتال مارکتینگ یک روش خیلی گسترده ای نسبت به بازاریابی های سنتی می باشد. حال با ما همراه باشید تا به موضوع کلی دیجیتال مارکتینگ بپردازیم.

برای آموزش گذاشتن محتوا در سایت اولین قدم برای داشتن یک طراحی سایت ایده آلی که بازدید کننده های زیادی را جذب سایت خود کند، داشتن سایت با محتواهای مفید و با ارزش می باشد. طراحی سایت باید از محتوای خوب و اصولی برخوردار باشد محتوایی که پاسخ پرسش ذهن بازدید کننده را بدهد و کاربر از خواندن مطلب رضایت کاملی را داشته باشد. داشتن محتوای اصولی و مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد آموزش گذاشتن محتوا در سایت به شما کمک می کند تا بدانید برای داشتن یک محتوای ایده آل چه اقداماتی را انجام دهید تا رضایت بیش تر بازدید کننده را جلب خواهید کرد. در این بخش می خواهیم به آموزش گذاشتن محتوا در سایت بپردازیم.

07 اردیبهشت1399

ارتقا سایت

با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت کسب و کارها اقدام به طراحی سایت و ارتقا سایت می کنند تا کار خود را به این دنیای تکنولوژی مدرن وارد شوند اما به تنهایی ایجاد طراحی سایت کفایت نمی کند بلکه باید بر روی سئو و بهینه سازی و ارتقا سایت کار کرد تا شما را به اولویت گوگل برساند ارتقا سایت یکی از کارهایی می باشد که باید دقت زیادی بر روی آن انجام داد تا بتوان نتیجه ی مطلوبی را گرفت.

یکی از دغدغه های اصلی وب مستران بهبود رتبه نمایشی سایت است که برای این هدف تدبیر های زیادی اتخاذ می کنند. بهبود رتبه نمایشی سایت موجب هدایت کاربران بیشتر به سایت شما می شود و زمینه مناسبی برای آشنایی آن ها با خدمات و امکانات شما فراهم می کند. از امور حیاتی برای بهبود رتبه نمایشی سایت رعایت اصول و استاندارد های سئو و بهینه سازی هنگام طراحی سایت است. گوگل استاندارد های مشخصی برای سایت ها در نظر گرفته که ربات ها بر اساس این الگوریتم ها به بهبود رتبه نمایشی سایت می پردازند و در صورتی که قواعد به کلی رعایت نشده باشد کسب رتبه دشوار خواهد شد. یکی دیگر از نکات مهم در بهبود رتبه نمایشی سایت صبر و حوصله می باشد. برای بهبود رتبه نمایشی سایت باید زمان بدهید اگر عجله داشته باشید و بخواهید یک شبه به رتبه های برتر برسید نتیجه پایداری مشاهده نخواهید کرد.

04 اردیبهشت1399

سئوی کلاه سیاه

از آنجایی که افراد بعد از طراحی سایت می کوشند تا بر روی سئو و بهینه سازی آن کار کنند تا رتبه ی بالایی را از گوگل دریافت کنند و در اولویت آن قرار بگیرند گوگل هم قوانینی را اعلام کرده تا بر طبق آن افراد اقدام به سئو و بهینه سازی کنند اما کسانی هستند که از روش سئوی کلاه سیاه استفاده می کنند و آن قوانین را دور زده و بدون در نظر گرفتن بازدید کننده ها تنها به موتورهای جستجو فکر کرده و می خواهند به سرعت جایگاه بالایی را درگوگل پیدا کنند. سئوی کلاه سیاه یکی از راه های پر خطری می باشد که خطرهای زیادی را برای سایت شما به دنبال خواهد داشت.

03 اردیبهشت1399

پشتیبانی سایت

با گسترش کسب و کار ها و نیاز هر چه بیش تر افراد به دنیای تکنولوژی و دنیای مدرن با ایجاد طراحی سایت روز به روز نیاز به داشتن پشتیبانی سایت بسیار بیش تر نیاز می شود بعد از طراحی سایت و اتمام آن ممکن است سایت با مشکل هایی مواجه شوید که شما اطلاعات و دانشی در این زمینه نداشته باشید پس یکی از ضروریات مهم طراحی سایت داشتن پشتیبانی سایت می باشد پشتیبانی سایت دارای مواردی است که باید به آن توجه کنید.

از آنجایی که طراحی سایت یکی از مهمترین موارد موجود برای گسترش کسب و کار ها می باشد رعایت تمام موارد آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است اما تنها ایجاد یک سایت و کنار گذاشتن آن مناسب نیست بلکه باید به نگهداری سایت بپردازید و آن هم توسط شرکت ها امکان پذیر می باشد شرکت برای نگهداری سایت دارای برنامه و اصول خاصی می باشند که سایت شما را نگه داشته و به پشتیبانی از آن می پردازند. شرکت برای نگهداری سایت بسیار مهم می باشد شرکتی که باید از همه لحاظ حرف اول را بزند تا مشتریان به راحتی اعتماد کنند و طراحی سایت خود را به دست آن ها بسپارند. پس حتما در انتخاب شرکت برای نگهداری سایت سایت دقت کنید.

تولید محتوا در سایت یعنی شکلی از اطلاعات که دارای ساختار معینی می باشد که برای افراد و انسان ها قابل فهم و درک باشد. تولید محتوا در سایت نوعی بازاریابی می باشد که هر چه بر روی آن تمرکز کنید و محتوای مفیدی را ارائه دهید به همان اندازه مشتریان زیادی جذب طراحی سایت شما می شوند. هر مطلبی را که برای افزایش اطلاعات کاربران در طراحی سایت قرار می دهیم تولید محتوا در سایت می باشد که مهمترین گزینه برای جذب مشتری است.

همانطور که می دانید یکی از بهترین روش هایی که به جذب مشتری کمک ویژه ای می کند نوشتن مقاله برای سایت می باشد شما بهتر از هر کسی می دانید که مشتریان شما به چه چیزهایی نیاز دارند و هدفشان از چرخیدن در سایت شما چیست؟ که با این نکاتی که در اختیار دارید می توانید به نوشتن مقاله برای سایت اقدام کنید و مقالات مفید را بنویسید و در اختیار کاربران قرار دهید.هر چه نوشتن مقاله برای سایت جذاب تر باشد که و برای کاربران مفید باشد به همان اندازه می توانید به جذب مشتریان و همچنین افزایش ترافیک سایت بپردازید.

بعد از ایجاد طراحی سایت و توجه به جزئیات ریز آن و کارهای مربوط به سئو و بهینه سازی می توانید بهترین سایت را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید محتوا در طراحی سایت حرف اول را می زند و تبلیغی برای طراحی سایت و کسب و کار شما محسوب می شود. داشتن محتوای با ارزش از اهمیت زیادی برخوردار می شود محتوای قرار گرفته شده در طراحی سایت دارای قواعد و اصول خاص خود می باشد و نمی توان تنها با قرار دادن نوشته ی ساده از آن گذشت.

طراحی وب سایت گل فروشی همانطور که می دانید هر کسب و کاری برای این که خود را به روز کند و مطابق با تغییرات روز و وارد به دنیای مدرن و تکنولوژی شود نیاز به طراحی سایت دارند گل فروشی هم از آن دسته از مشاغل است مانند دیگر مشاغل نیاز به طراحی سایت دارد طراحی وب سایت گل فروشی دارای اصول هایی می باشد که با رعایت آن اصول ها می تواند یک سایت فوق العاده خوب و حرفه ای که مشتریان زیادی را جذب خود کند ارائه دهد طراحی وب سایت گل فروشی مستلزم کارهایی می باشد که باید در روند طراحی وب سایت گل فروشی به آن دقت کنید که عبارتند از:

27 فروردین1399

شرکت تولید محتوا

شرکت تولید محتوا یکی از مهمترین مسائلی که در طراحی سایت باید به آن دقت کنیم قرار گرفتن در رتبه ی اول گوگل می باشد و این هم خود مستلزم کارهایی می باشد تا به اهدافتان برسید تولید محتوا هم یکی از آن اقدامات می باشد تا شما را در اولویت گوگل قرار دهد. هستند شرکت تولید محتوا که به انجام تولید محتوا می پردازند و کار ها را به نحو احسنت برای مشتریان خود پیش می برند. شرکت تولید محتوا زیادی هستند که خدمات رسانی عالی را به افراد ارائه می دهند شما می توانید با جستجو در گوگل لیست شرکت تولید محتوا را بیابید و با تحقیق به انتخاب نهایی آن ها بپردازید.

محتوا گذاری در سایت از آنجایی که در دوره ای زندگی می کنیم که اکثر کارها با تکنولوژی سر و کار دارند و روز به روز پیشرفت های چشمگیری را مشاهده می کنیم رقابت سنگینی بین سایت ها و کسب و کارهای مختلفی وجود دارد که افراد باید با توجه به رقیبان خود و توجه به جزئیات ریز بهترین طراحی سایت با محتوا گذاری در سایت به بهترین نحو ممکن به مخاطبان خود ارائه دهند هدف هر طراحی سایتی گرفتن رتبه ی بالا از گوگل و قرار گرفتن در صفحه ی اول گوگل می باشد که خود مستلزم کارهایی می باشد که باید در این راستا توسط تیم حرفه ای و با مشورت با افراد متخصص و مجرب کمک بگیرند. همه ی کارها اعم از انتخاب گرافیک و رنگ های موجود و محتوا گذاری در سایت و....است که ما در این بخش به محتوا گذاری در سایت اشاره خواهیم کرد.