با ما تماس بگیرید: 66514140 021

مقالات فناوری و طراحی سایت

اولین و بزرگترین شرکت طراحی سایت

مقالات فناوری و طراحی سایت

10 تیر1399

کپی رایتینگ چیست؟

کپی رایتینگ برای نوشتن متن تبلیغات به کار می رود و برای فروش هرچه بیشتر محصولات کمک می‌کند. علاوه بر آن نقش بازاریابی برای کسب و کارهای اینترنتی را دارند.

09 تیر1399

متا دیسکریپشن چیست؟

متا دیسکریپشن یا meta Description که خلاصه‌ای از موضوع کلی صفحه می باشد که باعث تاثیرگذاری بیشتر بر روی کلیک مشتری را به دنبال دارد. لازم به ذکر است نوشتن متا معیار رتبه بندی سایت نمی‌باشد اما برای کلیک کاربران بسیار تاثیر گذاری بالایی دارد.

08 تیر1399

ویژگی‌‌ های صفحه اول سایت

ویژگی‌های مهمی که در صفحه اول سایت باید قرار بگیرند عبارتند از: سرعت بارگذاری بالا، رنگ بندی و طرح بندی زیبا، منوی مناسب و دسترسی راحت کاربران، تصاویر جذاب. زمانی که کاربر وارد سایت شما می‌شود در هر کجای سایت که شما باشد به دنبال صفحه اول می روند که ببینند موضوع کلی سایت چیست و راجع به چه چیزی صحبت می‌کند.

07 تیر1399

رتبه سایت های جدید در گوگل

اولین چیزی که برای سایت ها مهم می باشد PageRank گوگل می باشد. رتبه سایت های جدید باید موارد و قوانینی که گوگل ایجاد کرده را رعایت کنند تا به بهترین نتایج دست پیدا کنند.

07 تیر1399

ویژگی های قالب مناسب

ویژگی های قالب سایت که بتواند برای سایت شما مناسب باشد باید دارای امکانات ویژه ای باشد تا کار افراد را راحت کند و بهترین راهی که می توان برای افراد در نظر گرفت را انتخاب کرد.

04 تیر1399

سئو کلاه سفید چیست؟

تعریف بهتری که می توانیم از سئو کلاه سفید بیان کنیم این است که به مجموعه ای از عملکردهای شخص سئوکار، که بر روی سایت انجام می دهند تا رتبه آن سایت بالا رفته و در اولویت گوگل قرار گیرند.

03 تیر1399

پنالتی شدن طراحی سایت در گوگل

یکی از وحشتناک ترین اتفاقاتی که برای یک وب سایت ممکن است پیش بیاید پنالتی شدن طراحی سایت در گوگل می باشد. البته پنالتی شدن برای افرادی ایجاد ترس و استرس خواهد کرد که با روش های دور زدن گوگل اقدام به بالا آوردن سایت در گوگل کرده اند.

02 تیر1399

سئوکار کیست؟

به افرادی که اقداماتی طبق قوانین گوگل و با استفاده از دانش و تجربه‌ی خود انجام می دهند تا در سریع ترین زمان ممکن سایت مورد نظر بر روی اولویت گوگل قرار گیرند سئوکار گفته می شود.

01 تیر1399

الگوریتم پاندا چیست؟

در فوریه سال 2011 گوگل، الگوریتم جدید خود را به نام الگوریتم پاندا معرفی کرد از زمانی که این الگوریتم بر روی کار آمده نتایج گوگل تا حدودی تغییر کرده است. در واقع الگوریتم پاندا برای مبارزه با محتوای تکراری همچنین بی کیفیت بنا شده است.

31 خرداد1399

ویدئو مارکتینگ چیست؟

ویدئو مارکتینگ Video marketing یکی دیگر از انواع روش های سئو و بهینه سازی می باشد. به انجام کارهایی که برای تبلیغ برند و فروشگاه در قالب ویدیو انجام می شود ویدئو مارکتینگ و یا بازاریابی ویدئویی گفته می شود.

29 خرداد1399

خصوصیت تگ alt چیست؟

کلمه متا که مخفف Metadata می باشد این تگ ها داده هایی می باشند که برای موتورهای جستجو به کار می روند. متا تگ ها در واقع کدهای HTML هستند که به راحت‌تر درک شدن محتوای سایت توسط موتورهای جستجو همچنین کاربران کمک می کند.

27 خرداد1399

متا تگ چیست؟

کلمه متا که مخفف Metadata می باشد این تگ ها داده هایی می باشند که برای موتورهای جستجو به کار می روند. متا تگ ها در واقع کدهای HTML هستند که به راحت‌تر درک شدن محتوای سایت توسط موتورهای جستجو همچنین کاربران کمک می کند.

26 خرداد1399

رقص گوگل چیست؟

رقص گوگل یا گوگل دنس در واقع به دوره زمانی چند ثانیه ای و یا چند روزه گفته می شود که برای آپدیت کردن رتبه بندی سایت ها اقدام می کنند که این به رتبه بندی سایت ها در بازه ی زمانی 3 الی 5 روزه در نوسان بوده و شاهد تغییراتی در خود می باشند.

25 خرداد1399

تفاوت sem با seo چیست؟

افراد معمولا دو کلمه SEO و SEM را با هم اشتباه می گیرند و مفهوم غلطی از این دو مورد را دارند. هدف هر دوی آن ها کمک به پیشرفت طراحی سایت می باشد که دارای دو معنی مجزای اما یک هدف می باشد.

24 خرداد1399

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ Email marketing که یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتالی محسوب می شود که به هدف گسترش کسب و کار و جذب مشتریان انجام می شود. با استفاده از این روش می توانید به معرفی محصولات و ارائه خدمات خود بپردازید تا افراد زیادی در اکثر نقاط جهان به راحتی با دریافت ایمیل با پیشنهادات ویژه و .... آشنا شوند.

22 خرداد1399

بهینه سازی URL سایت

URL که مخفف Uniform Resource Locator می باشد اگر به آدرس بالای صفحه سایت نگاه کنید می توانید یک نمونه از URL را ببینید. اولین موردی که بازدید کننده و موتورهای جستجو با آن رو به رو می شوند همین آدرس سایت و یا URL می باشد.

21 خرداد1399

الگوریتم های گوگل

گوگل که به عنوان بزرگ ترین و مورد اعتماد ترین مرجع برای کاربران می باشد برای طراحی سایت ها الگوریتم ها و قوانینی را در نظر گرفته که اگر صاحبان سایت این قوانین را رعایت کنند می توانند در اولویت لیست نتایج گوگل قرار گیرند.

20 خرداد1399

علت نوسانات رتبه در گوگل

رتبه یک سایت گوگل بودن آرزوی هر صاحب سایتی می باشد که با آمدن بر روی اولویت گوگل به گسترش کسب و کار آن ها نیز کمک می کند اما این رتبه یک بودن ثابت نبوده مدام در حال تغییر می باشد. علت نوسانات رتبه در گوگل ممکن است به عوامل داخلی و خارجی مربوط باشد.

19 خرداد1399

ریپورتاژ آگهی چیست؟

در دنیای تکنولوژی و اینترنت ممکن است که کلمه‌ی ریپورتاژ آگهی به گوشتان خورده باشد و برایتان سوال پیش آمده باشد که ریپورتاژ آگهی چیست؟ ریپورتاژ آگهی به شکلی از تبلیغات گفته می شود که در قالب گزارش خبری به کاربران ارائه می شود.

18 خرداد1399

انواع روش های طراحی سایت

امروزه برای بیشتر شناخته شدن کسب و کار باید اقدام به طراحی سایت کنید تا وارد دنیای مدرن شوید. اما قبل از این که شروع به طراحی سایت کنید باید به تحقیق و بررسی بپردازید.