با ما تماس بگیرید: 66514140 021

مقالات طراحی سایت و سئو سایت

اولین و بزرگترین شرکت طراحی سایت
13 مهر1399

بد افزار چیست؟

بد افزار در واقع نام نوعی از نرم افزارهایی می‌باشد که به کامپیوتر خسارت‌هایی را وارد می‌سازد به کدهایی که برای خسارت به سیستم‌ها توسط هکرها ایجاد می‌شود بد افزار گفته میشود.

12 مهر1399

CDN چیست؟

CDN که مخفف Content Delivery Ntwork می‌باشد یکی از سیستم‌های محبوب وبمستران می‌باشد که باعث می‌شود تا کاربران طراحی سایت‌ ها، اطلاعاتی را که می‌خواهند با توجه به نزدیک‌ترین سرور در محل زندگی خود دریافت ‌کنند .

10 مهر1399

دیتابیس Database چیست؟

دیتابیس Database از زبان‌های مختلفی ایجاد شده که زبان SQL شناخته شده‌تر از سایر زبان‌ها می‌باشد. دیتابیس‌ها اطلاعات را دریافت می‌کنند در خود ذخیره کرده به جستجوی آن‌ها پرداخته همچنین گزارشاتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

09 مهر1399

انواع سرور

یکی از مهمترین مواردی که در شبکه‌های کامپیوتری حائز اهمیت می‌باشد سرور است. سرور یک کامپیوتر بزرگ همیشه روشن می‌باشد که به اینترنت متصل بوده و از نظر شکل ظاهری به دو مدل ایستاده Tower و رک Rack تقسیم بندی می‌شوند.

08 مهر1399

اصول برچسب گذاری محتوا

برچسب و دسته بندی جزو مواردی می‌باشد که در محتوا برای نظم دادن موارد مختلف محتوا در طراحی سایت به کار می‌رود با استفاده از برچسب گذاری باعث می‌شود تا افراد بدون سردرگمی به راحتی به بخش مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

07 مهر1399

Keyword stuffing چیست؟

Keyword stuffing یا بمباران کلمات کلیدی می‌باشد. Keyword stuffing به کلمات کلیدی که به طور مکرر در طراحی سایت قرار گرفته می‌شود گفته می‌شود.

06 مهر1399

کنیبالیزیشن چیست؟

ممکن است بخش مطالب وب سایت با چند مقاله مواجه شوید که در صورت اغدام آن‌ها با هم می‌توان یک محتوای مناسب به دست آورد در این صورت طراحی سایت مورد نظر دچار کنیبالیزیشن Cannibalization یا هم نوع خواری شده است.

05 مهر1399

سوشیال سیگنال چیست؟

یکی از موارد مهم در سئو و بهینه سازی طراحی سایت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. معمولا از این فضاها برای قرار دادن تصاویر، متن، ویدیو استفاده می‌کنند. در کل هر حرکتی که در این شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود یعنی واکنش‌های افراد بر پست مربوطه نشان می‌دهند مانند لایک، کامنت، شیر و... سوشیال سیگنال گفته می‌شود.

02 مهر1399

وبینار چیست؟

وبینار Webinar متشکل از دو واژه وب web و سمینار Seminar می‌باشد که در واقع دوره، سمینار یا همایشی می‌باشد که کاربران می‌توانند در فضای مجازی به صورت زنده آن را مشاهده نمایند. وبینارها معمولا در رابطه با کسب و کارهای تجاری بیش‌تر مشاهده می‌شود که یک روش مناسب برای دیجیتال مارکتینگ و تقویت بازار کسب و کار خود و افزایش فروش و اعتبار محسوب می‌شود.

01 مهر1399

روش‌های افزایش سرعت سایت وردپرسی

پلاگین‌های مختلفی برای افزایش سرعت طراحی سایت وردپرسی وجود دارد که عبارتند از: افزونه Cache، افزونه WP Rocket، افزونه Wp Super Cache، افزونه Breeze، افزونه WP Fastest Cache و افزونه lazy load.