با ما تماس بگیرید: 66514140 021

مقالات طراحی سایت و سئو سایت

اولین و بزرگترین شرکت طراحی سایت
04 مرداد1399

دلایل کاهش رتبه سایت در گوگل

گوگل قوانینی که تعیین کرده و الگوریتم‌هایی که راه‌اندازی کرده در صدد انتخاب یک سایت مناسب است تا در اولویت خود قرار دهد. از دلایل کاهش رتبه طراحی سایت در گوگل وجود صفحات 404، محتواهای کپی شده و سایر فاکتورهای اساسی سئو می‌باشد.

02 مرداد1399

اصطلاح Fold در طراحی سایت

در واقع اصطلاح Fold در طراحی سایت خطی است که اولین صفحه مشاهده شده توسط کاربر از قسمت‌هایی که کاربران برای دیدن اسکرول کرده تفکیک می‌کند. مطالبی که بسیار دارای اهمیت بوده و مورد علاقه افراد می‌باشد را روی Fold و مطالبی که از اهمیت پایین‌تری قرار دارد را زیر خط fold قرار دارند.

01 مرداد1399

بررسی و تحلیل سئو سایت رقبا

اصلی ترین رقبای طراحی سایت شما همان‌هایی هستند که در جستجوی کلمه‌های افراد در اولویت گوگل یعنی صفحه اول آن ظاهر می‌شوند باید حتما به بررسی و تحلیل سئو سایت رقبا بپردازید تا هر کدام از مواردی که باعث می‌شود تا کاربران زیادی را جذب آن‌ها شوند از آن‌ها ایده گرفته و در کسب ‌و کار خود اجرا کنید.

31 تیر1399

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

به کمک سیستم مدیریت محتوا، محتوای وب سایت خود را مدیریت می‌کنید یعنی هر تغییراتی که بخواهید را می‌توانید بر روی محتواهای خود ایجاد کنید و یا اگر محتوای جدیدی را می‌خواهید در سایت خود انتشار دهید به راحتی با کمک این سیستم مدیریت محتوا می‌توان انجام داد.

30 تیر1399

تفاوت گوگل ادوردز و سئو

گوگل ادوردز و سئو هر دو یک هدف را دنبال می کنند اما تفاوت‌هایی در هزینه و زمان رسیدن به نتیجه وجود دارد اما نمی‌توان یکی را بر دیگری برتر دانست و استفاده از استراتژی که شامل هر دو مورد باشد بهترین انتخاب می‌باشد.

29 تیر1399

طراحی سایت با پایتون

پایتون Python یک زبان برنامه نویسی همه منظوره سطح بالا، متن باز، شیءگرا و... می‌باشد که هدف از ایجاد این زبان خوانا بودن کدهای نوشته شده همچنین کوتاهی و بازدهی نسبی بالا همچنین داشتن سرعت بالا می‌باشد.

28 تیر1399

سئو محتوا

پروسه سئو محتوا: پیدا کردن کلمات کلیدی، بررسی کلمات کلیدی، انتخاب کلمه کلیدی مناسب با توجه به آنالیز رقبا، استراتژی مناسبی برای جستجو کلمات مشخص کنید، استراتژی قوی برای تولید محتوا مشخص کنید، محتوا خود را تولید کنید ,سپس محتوای خود را منتشر کنید و در نهایت به سئو و بهینه سازی محتوا بپردازید.

25 تیر1399

ترند های طراحی سایت در سال 2020

هر ساله فاکتورهای زیبایی در حال تغییر و تحول هستند به همین منوال ترند های طراحی سایت در سال 2020 نیز دستخوش تغییراتی شده که شامل هدر ویدئویی، طراحی سه بعدی، بزرگنمایی نوشته ها، فضای خالی و همچنین دارک مود می‌باشد.

24 تیر1399

الگوریتم مدیک گوگل

الگوریتم مدیک یکی از پرکاربردترین الگوریتم‌های گوگل است. این الگوریتم که جزو الگوریتم جهانی می‌باشد و بدون در نظر گرفتن زبان و یا موقعیت مکانی تمام عوامل را زیر نظر گرفته و آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

23 تیر1399

الگوریتم فرد چیست؟

از آن‌جایی که مدیران سایت برای ارائه تبلیغ از لینک‌ها بیش از حد در سایت خود استفاده کردند به همین منظور گوگل به این لینک‌ها حساس شده که برای رسیدگی این موضوع الگوریتم فرد را ایجاد کرد.

22 تیر1399

آشنایی با سندباکس گوگل

گوگل هر طراحی سایت که تازه تاسیس می‌شود حتی اگر دارای بهترین محتوا هم باشد، از سایت‌های دیگر جدا کرده و در سندباکس قرار می‌دهد. سندباکس جایی می‌باشد که در آن به بررسی سایت و محتوای تولید شده می‌پردازند.

21 تیر1399

مزایای سئو

هزینه کمتر، افزایش اعتبار، افزایش ترافیک سایت، افزایش فروش از جمله مزایای سئو می‌باشد که از طریق طراحی سایت امکان برند سازی را نیز خواهید داشت.

19 تیر1399

انواع محتوا

محتوا دارای انواع مختلفی می باشد که عبارتند از: محتوا متنی، متحوای بصری، تلفیقی، ویدئویی، صوتی، کپی رایتینگ و انواع کاتالوگ و پوستر. اگر می‌خواهید تا رضایت کاربران و موتورهای جستجو را جلب کرده و سئو سایت خوبی داشته باشید باید محتوای با کیفیت و مفید تولید کنید.

18 تیر1399

اسپم چیست؟

اسپم پیامی است که در قالب‌های مختلف مانند پیامک، ایمیل، آگهی و... برای افراد ارسال می‌شود. که هدف ارسال این پیام‌ها به منظور تبلیغات، مزاحمت، مقاصد ناهنجارانه می‌باشد.

17 تیر1399

bootstrap چیست و چه کاربردی دارد؟

bootstrap یکی از قدرتمندترین و محبوب‌ترین فریم ورک‌های CSS , HTML , Javascriptکه برای ارتقا سایت به صورت واکنش‌گرا در نمایشگرهای مختلف می‌باشد و قابلیت طراحی صفحه در کمترین زمان ممکن را می‌دهد.

16 تیر1399

انتخاب بهترین کلمات کلیدی

کلمات کلیدی تاثیر به سزایی بر افزایش رتبه سایت دارد چرا که یکی از موثرترین روش‌ها برای شناخت افراد با کسب ‌و کار شما می‌باشد. نکته مهمی که باید در انتخاب کلمات کلیدی بدانید این است که حتما کلمه انتخابی شما باید مرتبط با فعالیت شما باشد.

15 تیر1399

طراحی سایت فروشگاهی

با طراحی سایت می‌توانید وارد دنیای مجازی شوید. طراحی سایت فروشگاهی یکی از قدم‌های تاثیرگذار، در تحول و پیشرفت روز افزون کسب ‌و کارتان می‌باشد. در واقع یکی دیگر از شعبه‌های فروشگاه شما می‌باشد که در حوزه اینترنت به فعالیت می‌پردازد.

14 تیر1399

جایگاه صحیح کلمات کلیدی

انتخاب درست و جایگاه صحیح کلمات کلیدی از فرآیندهای های بسیار حساسی می‌باشد که باید در پروسه طراحی سایت به آن دقت کرد. اگر شما استراتژی درستی از تولید محتوا در سایت و جایگاه صحیح کلمات کلیدی در آن را بدانید می‌توانید انتظار داشته باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن جواب بگیرید.

11 تیر1399

بانس ریت چیست؟

بانس ریت bounce rate که به آن نرخ پرش هم گفته می‌شود به عکس العمل کاربران در برابر سایت می‌گویند. یعنی بازدید کنندگان زمانی که وارد سایت می‌شوند تمایل به ماندن در صفحه را دارند یا به محض دیدن اولین صفحه اقدام به بستن صفحه می‌کنند.