زمان تمرکز بازاریابان دیجیتال طراحی سایت ارز دیجیتال بر روی یک کلمه کلیدی خاص برای دستیابی به رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو گذشته است. امروزه، آمار نشان می دهد که بیش از 15 درصد از جستجوهای گوگل حاوی کلماتی هستند که قبلاً توسط کاربران استفاده نشده است. الگوریتم جستجوی گوگل به طور مداوم در حال ایجاد راه‌های جدید و منحصربفرد برای ارائه راه‌حل‌هایی برای مشکلات کاربران است، که باعث می‌شود کلمات کلیدی LSI به یک عامل مهم در رتبه‌بندی سئو تبدیل شوند.

در واقع، بهینه‌سازی موتورهای جستجو مبتنی بر LSI مزایای قابل توجهی برای دیده شدن کسب و کار شما و افزایش رتبه‌ی محتوای شما دارد. در این مقاله، ما شما را از طریق اطلاعات اولیه در مورد اینکه LSI چیست و چه چیزی آن را برای سئو مهم می‌کند، راهنمایی می‌کنیم. به خواندن ادامه دهید تا بیاموزید که چگونه می‌توانید با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط LSI ترافیک سایتتان را افزایش دهید و مشتریان خود را جذب کنید.

کلمات کلیدی LSI چیست؟

(LSI) بخشی از الگوریتم گوگل است. دانستن و اجرای آن به عنوان بخشی از استراتژی سئوی شما بسیار مهم است. بسیاری از موتورهای جستجو مانند گوگل از LSI برای تعیین پیوند بین موجودیت‌های مختلف محتوای وب استفاده می‌کنند. این به گوگل کمک می‌کند تا معنای محتوای نوشته شده را دریافت کند. کلمات کلیدی LSI کلمات کلیدی جستجویی هستند که از نظر معنایی با یکدیگر مرتبط هستند، بنابراین ممکن است کلمه کلیدی دقیق یکسانی در جستجو نداشته باشند. انتخاب بهترین کلمات کلیدی چگونه است؟

کلمات کلیدی LSI چیست؟

کلمات کلیدی LSI در سئو به چه معناست؟

گوگل تقریباً ۷ سال است که اهمیت کلمات کلیدی LSI در سئو را در اولویت قرار داده است. با این وجود، مبتدیان در کارآفرینی ممکن است اطلاعات قابل دسترس در مورد این موضوع را کاملا مبهم و ناکافی بیابند. بنابراین، کلمات کلیدی LSI چیست و LSI چگونه کار می کند؟ اساسا، LSI مخفف عبارت Latent Semantic Indexing است.

این مستلزم یک سیستم کامپیوتری است که برای رمزگذاری مجموعه گسترده ای از مترادف ها بر اساس زمینه آنها ایجاد شده است. این یک تکنیک‌ ریاضی است که می‌تواند روابط بین کلمات و مفاهیم در محتوای تجاری را شناسایی کند. در زمینه بهینه‌سازی موتور جستجو، کلمات کلیدی LSI عبارت‌های جستجویی هستند که با کلمه کلیدی هدف اصلی شما مرتبط هستند.

چگونه کلمات کلیدی LSI را پیدا کنیم؟

هنگامی که یک کلمه کلیدی را جستجو می‌کنید، گروهی از جستجوهای مرتبط که در انتهای صفحه نتایج جستجو ظاهر می‌شوند، لیست کلمات کلیدی LSI Google هستند. می توانید از این نتایج به روشی مشابه به عنوان ابزار کلمه کلیدی معنایی استفاده کنید. با مشاوره از شرکت طراحی سایت می توانید انتخاب کلمات کلیدی LSI بهتری داشته باشید.

کلمات کلیدی LSI در سئو به چه معناست؟

ابزارهایی برای ساخت کلمات کلیدی LSI

1. LSI Graph

LSI Graph یکی از محبوب‌ترین ابزارهای کلیدواژه LSI است. حتی بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری، می توانید 50 کلمه کلیدی LSI را برای تعداد محدودی از جستجوهای روزانه دریافت کنید. با ثبت‌نام، محدودیت جستجوی روزانه به حدود 20 درخواست افزایش می‌یابد.

2. Keys4Up

Keys4Up یکی دیگر از مولدهای کلیدواژه LSI کاربرپسند است که برای هر درخواست جستجویی که انجام می‌دهید حدود 10 کلمه کلیدی LSI را ارائه می‌دهد. با ثبت نام با آدرس ایمیل خود، می‌توانید به فهرست کامل کلمات کلیدی که پلتفرم ارائه می‌دهد دسترسی پیدا کنید. با این حال، پس از استفاده بیشتر، این ابزار شما را ملزم به تبلیغ آن در رسانه های اجتماعی می‌کند که ممکن است برای برخی از کاربران ناخوشایند باشد.

این ابزار را برای کاربرانی که به طور خاص کلمات کلیدی هدفمند کوتاه یا بلند را جستجو می‌کنند مفید و قابل تنظیم می‌کند. Keys4Up همچنین شامل یک ویژگی خاص به نام شاخص 4Up است که تراکم توصیه شده کلمات کلیدی مورد نظر شما را نشان می دهد.

ابزارهایی برای ساخت کلمات کلیدی LSI

مترادفِ کلمات کلیدی LSI

در اصل، برخی از کلمات کلیدی LSI را می توان به عنوان مترادف طبقه‌بندی کرد، اما همه مترادف‌ها به عنوان کلمات کلیدی LSI محسوب نمی‌شوند. کلمات کلیدی LSI عمدتاً به عنوان کلمات و عباراتی تعریف می‌شوند که با کلمه کلیدی اصلی سئو شما پیوند نزدیک دارند. بنابراین، استفاده از مترادف‌ها در واقع می‌تواند موفقیت استراتژی سئو شما را افزایش دهد، اما این باعث نمی‌شود که آنها بخشی از سئوی LSI باشند.

سوالات متداول در مورد کلمات کلیدی LSI

مزایای استفاده از کلمات کلیدی LSI چیست؟

یک استراتژی خوب سئوی LSI با افزایش ارتباط محتوای شما، رتبه وب سایت شما را در نتایج جستجوی گوگل افزایش می دهد. کاربران موتورهای جستجو می توانند با استفاده از کلمات مرتبط راحت تر محتوای شما را پیدا کنند.

آیا استفاده از کلمات کلیدی LSI دارای معایبی است؟

اشکال اصلی سئو LSI این است که گاهی اوقات می‌تواند با حذف حروف اضافه و حروف ربط و همچنین اعمال تنها یک معنی برای کلمات، ترتیب کلمات و بافت آنها را خراب کند.

آیا کلمات کلیدی LSI برای YouTube مفید هستند؟

YouTube همچنین شامل کلمات کلیدی LSI در رتبه بندی خود می شود، بنابراین سازندگان YouTube می توانند از بهینه سازی موتور جستجو مبتنی بر LSI بهره‌مند شوند. با این حال، آنها به اندازه کافی برای قرار دادن در عنوان مهم نیستند. در عوض، توصیه می‌شود آنها را در توضیحات ویدیو قرار دهید.