با ما تماس بگیرید: 66514140 021

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت بهترین تبلیغ برای یک وب سایت می باشد.

سئو و بهینه سازی سایت

زمانی که شما برای سایت خود سئو و بهینه سازی را انجام دهید، اصلاً اهمیتی نخواهد داشت که مغازه و فروشگاه شما و کسب و کار شما در کجا قرار دارند؛ در حقیقت بعد از اینکه شما سایت را بهینه سازی کنید، همواره در معرض دید عموم مردم قرار خواهید گرفت و بیشتر از تبلیغاتی که در بیلبورد‌ها ‌و یا در فروشگاه‌ها ‌انجام می گیرد، سئوی سایت به شما کمک خواهد کرد

و این برای کسب و کارها، به ویژه کسب و کارهای نوپا که هنوز شناخته شده نیستند، به شدت مفید است؛ چرا که آنها را برای افراد بیشتری نشان می دهد.

هزینه بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت می تواند به هزینه‌های ‌شما که به صورت ماهانه هزینه میکنید، اضافه نماید و برای خیلی‌ها ‌هم جای سوال می باشد که آیا صرف نمودن پول و هزینه برای بهینه سازی و سئو سایت منطقی می باشد؟ به دو شکل می توان هزینه‌هایی که در قبال سئوی سایت پرداخت می‌شود را توجیه نمود:

ابتدا اینکه تصور نمایید برای اینکه محصول را عرضه کنید و بازاریابی نمایید و یا اینکه خدمات خود را عرضه نماید نیاز دارید تا یک بازاریاب خیلی حرفه ای و متخصص استخدام نماید و طبیعتاً او هم حقوقی را از شما دریافت خواهد کرد ،عموما همه بازاریاب‌ها ‌به شکل درصدی فعالیت می‌کنند و با عنایت به فروشی که انجام می‌دهند از کارفرما یک درصدی را دریافت می‌کنند.

حالا اگر فردی بازاریاب به شما این پیشنهاد را بکند که ماهانه ۵ میلیون تومان به من پرداخت سکنید و من به شما این تضمین را می‌دهند که فروش شما افزایش پیدا کند و چند برابر شود و بدون این که درصد اضافه از شما دریافت کنم آیا شما تمایل به همکاری با او هستید یا نه؟

و از جنبه و زاویه دیگر می توان گفت اگر شخصی به شما بگوید یک محصول به نام سئو سایت هست که بعد از گذشت چند ماه به شما سود خوبی را خواهد داد آیا شما حاضر هستید که در قبال آن هزینه و پولی را صرف نمایید یا نه؟

قیمت پکیج‌های ‌سئو وب سایت

اکثر انسان‌ها ‌مانند همان زمانی که به فروشگاه و یا یک مغازه می روند، بعد از اینکه محصول را مشاهده می کنند علاقه مند هستند تا اینکه قیمت آن را هم بدانند در رابطه با بهینه سازی سایت و سئو سایت هم این مطلب صادق می آید.

بنابراین باید به سراغ اصل مطلب رفت و تنها مسئله‌ای که در رابطه با هزینه و یا قیمت پکیج‌های که برای سئو و بهینه سازی وجود دارد این است که باید بدانیم همه این پکیج‌ها پایه و اساس می باشند و بعد از اینکه سایت آنالیز شود و رقبا قیمت پایانی اعلام می‌شود.

 سئو و بهینه سازی سایت

اهمیت سئو

برای این که هر کسب و کاری رونق و رشد پیدا کند و ترقی نماید و پیشرفت کند بعد از اینکه طراحی سایت انجام گرفت باید خدماتی در رابطه با سئو سایت هم دریافت شود تا اینکه بتوان بازدید‌های ‌سایت را در موتورهای جستجوگر افزایش داد و این صفحه توسط کاربران و مخاطبین بیشتری دیده شود و از آنجا که اکثر مخاطبین از موتورهای جستجوگر برای پیدا کردن سایت‌های ‌مورد نظر استفاده می‌نمایند.

پر اهمیت ترین وسیله به شکل ارگانیک برای جذب نمودن بازدیدکنندگان این هست که سایت بهینه سازی و سئو شود تا اینکه رتبه سایت بالا بیاید و بازدید آن هم بیشتر شود و بتوان لینک‌ها ‌و نتایج صفحات اول سایت را در نتایج جستجو گر مشاهده نمود و سئو و بهینه سازی سایت داشته باشد سبب می‌شود بازدیدکنندگان تبدیل به مشتری گردند و در نهایت رشد و ترقی از آن کسب و کار و شغل شما خواهد بود.

اگر به دنبال این هستید که یک سایت فروشگاه اینترنتی خوبی را ایجاد کنید و به کسب و کار خود رشد دهید و با کمترین هزینه بتوانید بهره مناسبی از کسب و کار خود ببرید می توانید از خدماتی که در رابطه با رتبه بندی سایت وجود دارد که توسط متخصصین اینترنتی انجام می‌شود این خدمات را دریافت کنید و قطعاً انتخاب کردن خریداری و دریافت این نوع خدمات یک انتخاب هوشمندانه از جهت شما خواهد بود.

شایان ذکر هست که در کارهایی که در زمینه طراحی سایت می باشد علاوه بر اینکه مشاوره‌های ‌رایگان برای صعود به شکل رایگان انجام می‌گیرد، می‌توان آخرین الگوریتم‌ها و وسایلی که در جهت بهینه سازی و سئو سایت و بالا بردن بازدید آن می‌باشد را دریافت نمود بنابراین می تواند گزینه خوب و مناسبی برای رشد و ترقی کسب و کار شما باشد.

چگونه سایت شما را بهینه‌سازی می‌کنیم؟

کلمات و عباراتی که معمولاً در زمینۀ کاری شما جستجو می‌شوند را پیدا خواهیم کرد و تمام تمرکز خود را بروی آنها خواهیم گذاشت.

کدهای وب‌سایت شما را ویرایش می‌کنیم و یک نقشه برای سایت شما ایجاد می‌کنیم تا موتورهای جستجوگر بتوانند به راحتی سایت شما را آنالیز کنند.

محتوای وب‌سایت شما را بازبینی خواهیم کرد و کلمات کلیدی مناسب را در قسمت‌های مختلف وب‌سایت شما قرار خواهیم داد.

وب‌سایت شما را به موتورهای جستجوگر و همینطور وب‌سایت‌های مختلف دیگر معرفی خواهیم کرد تا زمینۀ کاری شما بهتر برای آنها مشخص شود.

لینک شما را در وب‌سایت‌های معتبر قرار خواهیم داد تا بدین ترتیب به اعتبار سایت شما در نزد موتورهای جستجوگر اضافه شود.

به شما یاد خواهیم داد که هنگام افزودن محتوای جدید باید چه موارد را رعایت کنید و چگونه می‌توانید نتیجۀ بهتری را بگیرید.

برای بودن در صفحه اول موتورهای جستجو فردا دیر است، همین حالا تماس بگیرید. 66515147 - 021

برخی از نمونه کارهای بهینه سازی (سئو)

وب سایت: Entekhabcenter.com
عبارات کلیدی: قیمت یخچال دوو – قیمت یخچال اسنوا – قیمت لباسشویی دوو – قیمت لباسشویی اسنوا – قیمت ساید بای ساید دوو – قیمت ساید بای ساید اسنوا
موقعیت: صفحه اول گوگل
وب سایت: Sinato.ir
عبارات کلیدی: آهک – سود مایع – سولفات آلومینیوم – وازلین – اسید هیومیک – بنتونیت
موقعیت: صفحه اول گوگل
وب سایت: Prsprint.ir
عبارات کلیدی: چاپ بنر فوری غرب تهران – چاپ دیجیتال غرب تهران – چاپ کاتالوگ غرب تهران – چاپ پلات غرب تهران – چاپ کاغذ دیواری غرب تهران
موقعیت: صفحه اول گوگل
وب سایت: Chairrepair.ir
عبارات کلیدی: تعمیرات صندلی اداری
موقعیت: صفحه اول گوگل
وب سایت: Geobar.ir
عبارات کلیدی: نقشه برداری
موقعیت: صفحه اول گوگل
وب سایت: Md8.ir
عبارات کلیدی: سایت حقوقی
موقعیت: صفحه اول گوگل
وب سایت: Pishroteb.ir
عبارات کلیدی: خرید لیزر دایود
موقعیت: صفحه اول گوگل
وب سایت: Sevilstudio.com
عبارات کلیدی: عکاسی بارداری – آتلیه بارداری – عکاسی نوزاد – آتلیه نوزاد – آتلیه کودک – عکاسی کودک
موقعیت: صفحه اول گوگل
وب سایت: Tehran-cup.ir
عبارات کلیدی: لیوان کاغذی
موقعیت: صفحه اول گوگل
وب سایت: Sharmoble.com
عبارات کلیدی: آپارتمان مبله
موقعیت: صفحه اول گوگل