همانطور که می دانید یکی از بهترین روش هایی که به جذب مشتری کمک ویژه ای می کند نوشتن مقاله برای سایت می باشد شما بهتر از هر کسی می دانید که مشتریان شما به چه چیزهایی نیاز دارند و هدفشان از چرخیدن در سایت شما چیست؟ که با این نکاتی که در اختیار دارید می توانید به نوشتن مقاله برای سایت اقدام کنید و مقالات مفید را بنویسید و در اختیار کاربران قرار دهید.هر چه نوشتن مقاله برای سایت جذاب تر باشد که و برای کاربران مفید باشد به همان اندازه می توانید به جذب مشتریان و همچنین افزایش ترافیک سایت بپردازید.

مقاله چیست و چگونه نوشته می شود؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده که اصلا مقاله چیست و چگونه نوشته می شود؟ ما در پاسخ می گوییم که نوشتن مقاله برای سایت در واقع متنی می باشد که ارزیابی و بالا رفتن اطلاعات شما در باره ی موضوع مشخصی در سایت قرار می گیرد و طبق نظر شخصی نویسنده و همینطور مربوط به اطلاعات کلی روز می باشد برای اینکه شما بیش تر با این که چگونه یک نوشتن مقاله برای سایت مفید واقع شده باشد.

نوشتن مقاله برای سایت

مقاله نویسی برای سایت

مقاله نویسی برای سایت مورد پسند مشتری بنویسید باید به تحقیق و بررسی بپردازید و هر ایده ای که به ذهن می آید را در کاغذ بیاورید و سپس به منظم کردن آن ها بر اساس اولویتی که قرار دارد بپردازید این روندی که طی کردین یک زمینه کلی از مقاله نویسی برای سایت شما می باشد حال با توجه به ایده ای که پیدا کردین باید به بخش های دیگر آن توجه کنید.در مقاله نویسی برای سایت باید نکات زیر را در نظر بگیرید:
• عنوان مقاله
مقاله نویسی برای سایت اول از همه باید عنوان مقاله مناسبی که کاربران با دیدن آن کنجکاو شوند تا به خواندن متن مقاله و چرخیدن در طراحی سایت روی بیاورند توجه کنید عنوان مقاله را که انتخاب می کنید خیلی کوتاه و یا خیلی طولانی نباشد و طوری باشد تا خواننده را به خواندن آن وادار کند.

• متن مقاله
در مقاله نویسی برای سایت هم به آن توجه کنید که به هیچ عنوان از متن کپی شده از سایت های دیگر استفاده نکنید چرا که کسانی که در گوگل چرخیده اند آن متنی که شما کپی کرده اید را در جای دیگر ببینند اعتماد آن ها نسبت به سایت شما از بین خواهد رفت و دیگر به سایت شما وارد نمی شوند.توجه داشته باشید که نوشتن متن مقاله برای سایت با کیفیت بالا خیلی مهم تر از نوشتن مقاله تعداد زیاد اما کیفیت پایین می باشد.همچنین برای مقاله نویسی در سایت با کلمات زیادی را انتخاب کنید نوشتن متن مقاله برای سایت شما نباید کمتر از 300 کلمه باشد.

• نگارش صحیح مقاله نویسی برای سایت
مقاله نویسی برای سایت باید دقت کنید که مقاله برای کاربران خوانا باشد و از نگارش صحیح مقاله نویسی برای سایت برخوردار باشد باید توجه کنید که: نگارش صحیح مقاله نویسی برای سایت این چنین می باشد که اول باید دارای عنوان و همچنین زیر عنوان مناسب باشد.
همچنین محتوای شما از پاراگراف های مناسبی انتخاب شده باشد.
در انتهای متن با قرار دادن نقطه آن جمله را به اتمام برسانید.
دقت کنید که از نظر املایی کلمات مقاله نویسی در سایت اشتباه نباشد.
به همه ی عوامل مانند ویرگول ، فاصله به موقع و... دقت کنید.
با رعایت این موارد می توانید نگارش صحیح مقاله نویسی برای سایت بپردازید.
• استفاده از تصاویر جذاب
در میان متن هایی که به مقاله نویسی برای سایت انتخاب می کنید استفاده از تصاویر جذاب هم بسیار اثر مثبتی را بر روی مقاله شما می گذارد و تنوعی در متن شما ایجاد می کند و سپس خواننده با خواندن متن های طولانی ذهن خود را خسته نمی کند.

مقاله سئو

از آنجایی که در دوره ی اینترنت می باشیم و افراد کارهای خود را با استفاده از اینترنت پیش میبرند اقدام به ایجاد طراحی سایت کردن هر کسب و کاری جزو ضروریات آن ها می باشد که همینطور بعد از اتمام ساخت سایت حتما باید سئو و بهینه سازی آن را در نظر بگیرید. مقاله سئو یکی دیگر از موارد مهم در طراحی سایت است که باید توجه ویژه ای به آن کنید و نوشتن مقاله برای سایت و مقاله سئو باید از حداقل 700 کلمه استفاده کنیم.

نوشتن مقاله برای سئو

برای نوشتن مقاله برای سئو خوب هم برای اینکه خواننده جذب طراحی سایت شما شود و سایت شما را دنبال کند هم برای داشتن سئوی خوب باید یک برنامه ریزی کلی داشته باشید و طبق اون برنامه ریزی پیش بروید تا نوشتن مقاله برای سئو جواب دهد و نتیجه ی خیلی مطلوبی را دریافت کنید.

چگونه یک مقاله را سئو کنیم

یکی از سوالاتی که معمولا ذهن افراد را درگیر کرده این است که چگونه یک مقاله را سئو کنیم ؟ ما در این بخش پاسخ این پرسش را برای شما خواهیم داد : یکی از مهمترین مواردی که گوگل به آن خیلی اهمیت می دهد نوشتن مقاله برای سایت که سئوی خوبی را داشته باشد می باشد. این امر نه تنها برای گوگل دارای اهمیت می شود بلکه شما می توانید به جمع آوری مشتریان زیادی از این طریق بپردازید چرا که با وجود مقاله ی خوب مشتریان شما آن را می پسندند و آن را با دوستان خود به اشتراک می گذارند برای همین نوشتن مقاله مفید از اهمیت زیادی برخوردار می باشد حال می رویم سراغ پرسش که چگونه برای نوشتن مقاله برای سایت را سئو کنیم؟

نوشتن مقاله در گوگل

برای نوشتن مقاله در گوگل و برای جلب رضایت گوگل باید مواردی را رعایت کنیم تا امتیاز بالایی را از گوگل دریافت کنیم که عبارتند از:
• انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای بهینه سازی سایت
یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده ی یک طراحی سایت و همچنین سئوی آن برای نوشتن مقاله در گوگل انتخاب کلمات کلیدی مناسب می باشد با انتخاب بهترین گزینه از کلمات کلیدی و قرار دادن آن در جای مناسب می توانید بهترین سئو و بهینه سازی را برای نوشتن مقاله در گوگل برای طراحی سایت خود ایجاد کنید.

• در عنوان مقاله خود از کلمات کلیدی استفاده کنید
اولین راهی که باید در بهینه سازی برای نوشتن مقاله در گوگل خود در نظر بگیرید آن هم این است که در عنوان مقاله خود از کلمات کلیدی استفاده کنید این امر باعث می شود تا نوشتن مقاله در گوگل شما از رتبه ی خوبی برخوردار شود.و نتیجه مطلوبی را بگیرید.

• در متن مقاله هم از کلمات کلیدی استفاده کنید
در متن نوشتن مقاله در گوگل که ایجاد می کنید هم از کلمات کلیدی استفاده کنید تا از رتبه و امتیاز بالایی بهره مند شوید اما مراقب باشید تا بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده نکنید و اگر خواستید تا کلمات کلیدی را راحت تر پیدا کنید می توانید از سایت هایGoogle Trends و Google Keyword Planner کمک بگیرید.

• از تگ های H1 و H2 و H3 استفاده کنید
برای نوشتن مقاله در گوگل خود آن را به بخش های مختلفی تقسیم بندی کنید و عنوان اصلی خود را از تگ H1 استفاده کنید و همچنین سایر عنوان های مقاله خود را با تگ H2 و H3 استفاده کنید تا توجه گوگل را به مقاله و مجزا کردن آن ها جلب کنید.

• مقاله باید قابل خواندن شود
به یاد داشته باشید که اگر افراد از محتوای تولید شده ما رضایت نداشته باشند با شکست رو به رو می شویم توجه کنید که برای نوشتن مقاله در گوگل از فونت های مناسب استفاده کنید تا چشم و ذهن خوانندگان اذیت نشود رعایت فاصله های کلمات و.... توجه ویژه ای کنید.

• مقالات خود را زود زود آپدیت کنید
برای نوشتن مقاله در گوگل، آن را زود به زود به روز رسانی کنید و اطلاعاتی که تغییر پیدا کرده اند اعداد و آمار و ارقام را مطابق با اطلاعات روز تغییر دهید و در اختیار خوانندگان قرار دهید.

• لینک سازی انجام دهید
برای نوشتن مقاله در گوگل به لینک سازی توجه کنید و به کاربران خود خواندن مقاله ی مرتبط دیگری را پیشنهاد کنید اگر کلمه ای وجود دارد که کاربران نیاز دارند تا مقالات بیش تری را در مورد آن بخوانند می توانید با لینک دادن به صفحه مقاله مرتبط آن ها را هدایت کنید.