در طراحی سایت وجود عوامل مختلفی به جذب بیشتر بازدید کننده می انجامد یکی از عوامل مهمی که می تواند در نظر بازدید کننده بسیار جذاب و یا جالب باشد طراحی گرافیکی سایت می باشد. وجود طراحی گرافیکی سایت می تواند در تصمیم بازدید کننده تاثیر به سزایی داشته باشد در انتخاب طراحی گرافیکی سایت و رنگ بندی و نوع چیدن المان ها می تواند قدم مهمی را در دنیای طراحی سایت بگذارد و بازدید کننده را وادار به ماندن و یا ترک طراحی سایت کند پس برای داشتن طراحی گرافیکی سایت مناسب با کسب و کارتان از گرافیست حرفه ای کمک بگیرید تا با تجربه و دانش خود به بهترین نحو پروژه شما را پیش ببرند.

خدمات طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیکی باید این 3 فرآیند را در اولویت خود قرار دهد. اول برنامه ریزی گرافیکی سپس طراحی گرافیکی و در مرحله ی آخر تولید خدمات طراحی گرافیک. یک گرافیست حرفه ای با برنامه ریزی دقیق و مناسب برنامه ای برای خدمات طراحی گرافیک ریخته سپس به طراحی آن مشغول می شود و هر چه را که در ذهن خود بر اساس دانش و تجربه ای دارد را پیاده می کند تا طرح نهایی را انتخاب کند زمانی که طرح نهایی انتخاب شد طراحی گرافیکی به مرحله ی چاپ می رسد.

اقداماتی که شامل خدمات طراحی گرافیک سایت می شود عبارتند از:
• طراحی لوگو
• طراحی ورقهای اداری
• طراحی کاتالوگ و بروشور
• طراحی بیلبورد
• طراحی بسته بندی

طراحی گرافیکی سایت

اصول طراحی گرافیکی سایت

برای این که طراحی سایت شما جذاب باشد و بازدید کننده جذب سایت شود باید اصول طراحی گرافیکی سایت را در آن رعایت کنید تا بهترین سایت را تحویل مشتری دهید.

مهم‌ترین اصول طراحی گرافیکی سایت عبارتند از:
در اصول طراحی گرافیکی سایت سعی کنید از تصاویر با حجم پایین استفاده کنید اما کاهش حجم به قدری نباشد که در دید بازدید کننده بی کیفیت به نظر بیاید.
در انتخاب تصاویر و گرافیک دقت کنید که حتما با سایت و کسب و کار همخوانی داشته باشد.
در اصول طراحی گرافیکی سایت برای انتخاب فونت های سایت خود هم سعی کنید که از فونت های خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک و رنگی که چشم را مورد اذیت قرار دهد استفاده نکنید از فونت های فانتزی و رسمی در جای خود استفاده کنید. برای مثال در سایت رسمی از فونت فانتزی استفاده نکنید چرا که جالب نخواهد بود.
مهم ترین اصول طراحی گرافیکی سایت سلایق مشتری می باشد حتما باید اصول و قوانین و پیشنهاد های خود را به مشتری بیان کرده اما در نهایت، سلیقه مشتری خود را در نظر گرفته و بر اساس سلیقه ی مشتری قدم بردارید. به عنوان گرافیست با به تفاوت‌های طراحی سایت بیمه ، خبری، شرکتی و غیره توجه داشته باشید.

طراحی قالب سایت

یک وب سایت هر چقدر هم از کد نویسی های قوی برخوردار باشد اما زمانی که از طراحی قالب سایت زیبا برخوردار نباشد نمی تواند مخاطبان زیادی را جذب خود کند یک طراحی قالب سایت زمانی جذاب می باشد که در کنار کد نویسی های قوی از گرافیک زیبا و جذابی که متناسب با کسب و کار است بهره مند باشد. طراحی قالب سایت و طراحی اپلیکیشن و در کل ظاهر سایت در ماندگاری بازدید کننده در سایت بسیار تاثیرگذار می باشد.

آموزش طراحی گرافیکی سایت

اگر به گرافیک سایت علاقه دارید می توانید با شرکت در دوره های آموزش طراحی گرافیکی سایت با اصول اولیه و استانداردهای موجود و همچنین نرم افزارها مورد استفاده آشنا شده و آموزش ببینید در نهایت با طراحی سایت و جمع آوری نمونه کارهای خود کم کم وارد بازار کار شده و به عنوان یک گرافیست مشغول به کار شوید آموزش طراحی گرافیکی سایت دارای مزیت های زیادی می باشد و اصلی ترین مزیت کسب درآمد می باشد.