شرکت تولید محتوا یکی از مهمترین مسائلی که در طراحی سایت باید به آن دقت کنیم قرار گرفتن در رتبه ی اول گوگل می باشد و این هم خود مستلزم کارهایی می باشد تا به اهدافتان برسید تولید محتوا هم یکی از آن اقدامات می باشد تا شما را در اولویت گوگل قرار دهد. هستند شرکت تولید محتوا که به انجام تولید محتوا می پردازند و کار ها را به نحو احسنت برای مشتریان خود پیش می برند. شرکت تولید محتوا زیادی هستند که خدمات رسانی عالی را به افراد ارائه می دهند شما می توانید با جستجو در گوگل لیست شرکت تولید محتوا را بیابید و با تحقیق به انتخاب نهایی آن ها بپردازید.

تولید محتوا چیست؟

حال ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که اصلا تولید محتوا چیست؟ تولید محتوایی که بتواند به پرسش های ذهن بازدید کنندگان و خوانندگان پاسخ دهد تاثیر بسیار مثبتی را ایجاد می کند در واقع تولید محتوا یعنی قرار دادن مطالبی که هم می تواند متن هم تصاویر و ویدیو و حتی صوت های مفید و جذاب همینطور مرتبط با سایت و موضوعی که انتخاب کرده اید باشد تا بازدید کنندگان از آن ها استفاده ی بهینه ای را کنند. ما در کل چهار نوع محتوا برای ارائه داریم که عبارتند از:
• محتوای متنی
تولید محتوا متنی یکی از محتواهایی هست که رضایت مشتریان زیادی را جلب می کند. به همین دلیل است که در مقالات پژوهشی به صورت متنی ارائه می شود.

• محتوای صوتی
صوت جلوه های ویژه ای را به کاربران ارائه می دهد و تاثیر به سزایی بر روی آن ها می گذارد برای همین در چندین ساله رادیو ها محتوای خود را بر اساس تولید محتوا صوتی مانند اخبار، ارائه موزیک ها، کنسرت ها، طنز و کمدی به کاربران خود ارائه می دهد.

• محتوای تصویری
تولید محتوای تصویری یکی از محتواهایی است که دارای طرفداران زیادی می باشد و قرار دادن آن در سایت باعث می شود تا حال و هوای سایت را تغییر دهد و افراد با دیدن آن لذت ببرند. حتما در بین محتوای متنی که قرار می دهید بین آن ها از تولید محتوا تصویری هم استفاده کنید تا حال و هوای متن شما را دگرگون کند چرا که وجود متن های طولانی مغز و چشم بازدید کننده را خسته می کند و بازدید کننده رغبتی به خواندن آن نمی کند. تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که 93 درصد ارتباطات انسانی را محتوای بصری تشکیل می دهد.

شرکت تولید محتوا

انجام تولید محتوا

همانطور که می دانید و بارها جمله ی معروف بیل گیتس را شنیده اید محتوا پادشاه است و وجود آن در طراحی سایت شما یک پیشرفت چشمگیری را در دنیای کسب و کار شما ایجاد می کند. به همین منظور برای انتخاب و تولید آن توجه کنید انجام تولید محتوا توسط تیم حرفه ای و افراد متخصص با دانش و تجربه ی بالایی می باشد و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند می دانند که چه محتوایی را برای جلب رضایت مشتریان تولید کنند تا بازدید کننده جذب طراحی سایت شما شوند. انجام تولید محتوا در زمینه های مختلف صنف های شغلی و کسب و کار ها انجام می شود.

آموزش تولید محتوا

جالب است بدانید یکی از پولساز ترین مشاغل دنیا تولید محتوا می باشد که شاید شما دانش و تجربه ای در این کار داشته باشید و بدانید که به چه صورت است و شاید هم ممکن است به صورت تفننی وارد باشید و خیلی تخصصی آگاه نباشید به هر حال در هر موقعیتی که هستید و اگر می خواهید که آموزش تولید محتوا داشته باشید می توانید با خواندن مقالات مربوط به آن و یا شرکت در دوره های آموزش تولید محتوا به صورت تخصصی به یادگیری آن بپردازید. اگر به این شغل پولساز علاقه مند هستید حتما با خواندن مقالات و کمک از افراد خبره می توانید به راحتی آن ها را یاد بگیرید.

سفارش تولید محتوا

تولید محتوا برای هر کسب و کاری با توجه به کارهایی که انجام می شود و حجم محتوایی که ارائه می شود دارای تفاوت هایی می باشد شما می توانید با تحقیق و جستجو و خواندن مقالات مربوط به آن سفارش تولید محتوا خود را به شرکت و تیم مورد نظر بدهید سفارش تولید محتوا برای طراحی وب سایت به شرکت حرفه ای و افراد متخصص بسیار موضوع مهمی می باشد. پس با دقت شرکت تولید محتوای خود را انتخاب کنید و سفارش تولید محتوا خود را دهید.

هزینه تولید محتوا

این روزها شرکت ها و افرادی متخصص در تولید محتوا شاهد بسیاری از افرادی هستند که با بر قراری تماس از هزینه تولید محتوا می پرسند می خواهند بدانند که چقدر است؟ ما در این جا به شما می گوییم که هزینه تولید محتوا به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله :
• موضوع محتوا
هزینه تولید محتوا به عواملی مانند موضوع محتوایی که انتخاب می کنید بستگی دارد هر فردی بر روی حوزه ی خاصی تمرکز خود را قرار داده است برخی بر روی موضوعات گردشگری به تولید محتوا می پردازند برخی افراد به پزشکی و سلامت اقدام به طراحی سایت می کنند هر کدام سختی و پیچیدگی هایی نسبت به دیگری دارد به طور مثال تولید محتوا در زمینه پزشکی سخت تر از فناوری می باشد به همین منظور هزینه تولید محتوا متفاوت است.

• زمان تولید محتوا
یکی دیگر از فاکتورهایی که باید در هزینه ی تولید محتوا در نظر بگیریم زمان تحویل آن می باشد هر چقدر که زمان کمتری را برای تحویل آن درخواست کنید قطعا متخصص تولید محتوا سرعت بیش تری را باید داشته باشد به همین منظور به کیفیت محتوا فشار بیشتری می آید توصیه ی ما این است که از درخواست کردن هر چه زودتر محتوا بپرهیزید تا علاوه بر این که هزینه تولید محتوا شما کاهش پیدا می کند محتوایی که تحویل می گیرید دارای کیفیت بالا می باشد.

• نوع محتوا
بعضی از مقاله ها دشوارتر از دیگری می باشد یعنی نگارشی که در رپورتاژ آگهی به کار می رود از محتوایی که برای وبلاگ تولید می شود نیازمند زمان بیشتر و همچنین شناخت بیشتر از کسب و کار مورد نظر می باشد این زمان هایی که صرف این امور می شود هزینه تولید محتوا شما را افزایش می دهد.

• حجم محتوا
حجم محتوایی را که درخواست می کنید هم در هزینه تولید محتوا بسیار اثر گذار می باشد.

• خدمات اضافه ارائه دهید
امکان دارد پیش بیاید که مشتری علاوه بر محتوای متن درخواست ارائه تصویر و یا فرم دهی محتوا و کارهایی که مربوط به آن می باشد در خواست کند که قطعا انجام این کارها نیازمند انرژی زیاد زمان بیش تری را صرف می کند که هزینه تولید محتوای شما بر این اساس افزایش پیدا می کند. همچنین هزینه تولید محتوا و تعرفه طراحی سایت به عوامل دیگری مانند تالیفی بودن و یا ترجمه ای بودن آن، عمومی و یا تخصصی بودن آن، تعداد کلمات ارائه شده نیز بستگی دارد.

سایت تولید محتوا

با ده سایت تولید محتوا حرف اول را می زنند آشنا شوید و برای کارهای تولید محتوای خود به آن ها سر بزنید سایت تولید محتوا عبارتند از:
سایت اول: رایا مارکتینگ
سایت دوم: نوین
سایت سوم: فرا محتوا
سایت چهارم: رایتینا
سایت پنجم: لولسا
سایت ششم: الو کانتنت
سایت هفتم: کپی فای
سایت هشتم: ویکی محتوا
سایت نهم: فارس محتوا
سایت دهم: دیاکوبین
شما می توانید سری به سایت تولید محتوا که در بالا قرار داده شده است بزنید و با دیدن نمونه کارها و گرفتن مشاوره تصمیم نهایی را در انتخاب کردن بگیرید.