تولید محتوا در سایت یعنی شکلی از اطلاعات که دارای ساختار معینی می باشد که برای افراد و انسان ها قابل فهم و درک باشد. تولید محتوا در سایت نوعی بازاریابی می باشد که هر چه بر روی آن تمرکز کنید و محتوای مفیدی را ارائه دهید به همان اندازه مشتریان زیادی جذب طراحی سایت شما می شوند. هر مطلبی را که برای افزایش اطلاعات کاربران در طراحی سایت قرار می دهیم تولید محتوا در سایت می باشد که مهمترین گزینه برای جذب مشتری است.
محتواها را در 4 بخش می توانیم تقسیم بندی کنیم:
• تصویر
• ویدیو
• صدا
• متن که هر کدام از آن ها در جایگاه خود از ارزش بالایی برخوردار می باشند. بله همانطور که مشاهده می کنید تصاویر و ویدیو و صدا هم نوعی محتوا می باشد افراد معمولا با شنیدن کلمه محتوا یاد متن ها طولانی می افتند اما این چنین نیست بلکه ممکن است شما که موزیکی را که گوش می دهید از اثرات بازاریابی یک تولید محتوا در سایت باشد. یا همچنین ارائه یک ویدیو و یک تصویر می تواند به تولید محتوا در سایت شما کمک کند.

تولید محتوا در اینستاگرام

علاوه بر این که شما دارای طراحی سایت می باشید باید به فکر تولید محتوا در اینستاگرام هم باشید چرا که یکی از عوامل مهم در جذب بازدید کننده داشتن صفحه فعال در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام می باشد. تفاوتی ندارد طراحی سایت شرکتی و یا فروشگاهی یا خبری باشد، از آن جایی که افراد بیش تر وقت خود را صرف شبکه های اجتماعی می کنند شما هم می توانید با قرار دادن مطالب و عکسهای جذاب به تولید محتوا در اینستاگرام بپردازید تا افراد با پسندیدن آن مطالب و به اشتراک گذاری آن ها چرخه ی بازدید کننده و ترافیک سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

تولید محتوا در سایت

تولید محتوای دیجیتال چیست؟

ممکن است برای شما سوال پیش آمده باشد که تولید محتوای دیجیتال چیست؟ امروزه افراد با استفاده وسیع از فضای مجازی کسب و کارهای خود را هم به دنیای مدرن اینترنت و فضای مجازی پیش برده اند برای اینکه خود را به افراد شناسایی کنید و افراد زیادی را جذب سایت خود کنید باید محتوای منحصر به فرد و جذابی را تولید کنید.

ویژگی های تولید محتوای دیجیتال

تولید محتوای دیجیتال با ارزش که به جذب مشتریان زیادی بیانجامد دارای ویژگی هایی می باشد که با رعایت آن می توانیم به نتیجه ی مطلوب و ایده ال برسیم در دیجیتال مارکیتنگ آن ویژگی های تولید محتوای دیجیتال مهم عبارتند از:
• اهداف خود را از تولید محتوا در سایت مشخص کنید
یکی از ویژگی های تولید محتوای دیجیتال مشخص کردن اهداف تولید محتوا در سایت می باشد. شناخت افراد و مشتریان که با آن ها سر و کار دارید و به سایت شما می آیند بسیار از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چرا که راحت تر به نتیجه می رسید. شما می توانید با بیش تر شناختن بازدید کنندگان و مشتریان خود و همچنین ویژگی های تولید محتوای دیجیتال راحت تر به نوشتن متن مورد نظر و همینطور مواردی را که در متن باید رعایت کنید بپردازید.

• محتوای مفید و کارامد
یکی دیگر از ویژگی های تولید محتوای دیجیتال در سایت باید ارائه یک محتوای مفید و کارامد باشد و افرادی که به خواندن محتوای شما می پردازند به راحتی پاسخ پرسش خود را دریافت کرده باشند.

• تولید محتوای با کیفیت
تولید محتوا در سایت برای خوانندگان و کاربران رعایت استاندارد ها به روز بودن آمار و مطالب سایت در کل تولید محتوای با کیفیت از یکی دیگر از ویژگی های تولید محتوای دیجیتال در سایت می باشد. پس حتما به جزئیات و داشتن یک محتوای با کیفیت دقت کنید داشتن یک محتوای با کیفیت خیلی بیش تر از داشتن چندین تعداد تولید محتوا در سایت اما بدون کیفیت دارای ارزش و اعتبار می باشد.

• سادگی محتوا
سادگی محتوا هم یکی دیگر از ویژگی های تولید محتوای دیجیتال در سایت است. هر چند داشتن محتوای تخصصی و متناسب با دانش روز پر اهمیت می باشد اما باید در عین حال هم ساده باشد تا خوانندگان و مشتریان به راحتی آن را درک کنند و به برقراری ارتباط با آن ها بپردازند.

شرکت تولید محتوا

برای داشتن یک تولید محتوای عالی باید از یک شرکت تولید محتوا حرفه ای کمک بگیرید تا بتواند بهترین ها را به طراحی سایت شما ارائه دهد شرکت تولید محتوا با تجربه و دانش و تخصصی که در اختیار دارد می تواند به سایت شما کمک خیلی ویژه ای را می کند تا با این روش بازدید کنندگان و مشتریان شما را چندین برابر کنید. شرکت تولید محتوا باید استاندارد هایی را در راستای تولید محتوا در نظر بگیرند آن استانداردها عبارتند از:
• متن محتوا نباید به هیچ عنوان کپی شده باشد و باید شرکت تولید محتوا مورد نظر به این موضوع توجه کنند تا به ارائه مطلب جدید بپردازند.
• توجه به سئوی مقاله بعد از اتمام نوشتن محتوا توسط تیم مورد نظر چک شود و در صورت وجود اشتباهی در هر کدام قسمت از محتوا به رفع آن بپردازند.
• محتوا ها شامل تصویر جذاب باشد.
• از علائم مانند ویرگول نقطه پرانتزها بولت و... در تولید محتوا در سایت رعایت کنید.
• به محتوایی که تولید می کنید توجه کنید که روان باشد.
• عنوان های انتخابی محتوا بسیار دارای اهمیت می باشد.
• انتخاب و استفاده درست از کلمات کلیدی در کجاهای محتوا در سایت قرار بگیرد.

انجام تولید محتوا

برای انجام تولید محتوا باید تحقیق کنید و با تلاش و دقت به جزئیات آن بهترین تولید محتوا در سایت ارائه دهید. انجام تولید محتوا در سایت انواع مختلفی دارد که در این بخش به آن ها می پردازیم ما در واقع به 4 روش می توانیم تولید محتوا کنیم:
• وبلاگ
در طراحی سایت ها قسمتی به نام وبلاگ وجود دارد که انجام تولید محتوا با این روش می توانید با قرار دادن مطالب های راجع به کسب و کار خود افراد را وقایع و بالا بردن اطلاعات کمک کنید برای همین ارائه دادن محتوای با کیفیت در وبلاگ دارای اهمیت می باشد.

• محتوای دسته بندی شده
در این روش انجام تولید محتوا باید به محتوای دسته بندی شده فکر کنید و آن ها را به خوبی در دسته های منظم قرار دهید تا هر کسی از مخاطبان هر محتوایی را بخواهد با رفتن به قسمت مربوطه و دیدن محتوای دسته بندی شده به انتخاب آن ها بپردازند و به خواندن آن ها بپردازند.

• نوشته های طولانی
در این روش از انجام تولید محتوا هیچ محدودیت تعداد کلمه ای وجود ندارد و هر چند کلمات که بخواهید می توانید به کار ببرید و به نوشته های طولانی هدف این بخش آموزش دادن و اطلاعات افراد را بالا بردن است.

• پست مهمان
روش دیگری که در انجام تولید محتوا وجود دارد روش پست مهمان می باشد که در خیلی از طراحی سایت ها مشاهده کرده اید و یکی از ضروریات هر طراحی سایت می باشد در این نوع تولید محتوا در سایت به تعداد کلمات توجه کنید چرا که همین کلمات شما را در نگارش ایجاد شده محدود می کند.

سفارش تولید محتوا

در این بخش با تولید محتوا در سایت آشنا شدیم و موارد مهم و جزئی را برای شما گفتیم همچنین ویژگی های شرکت ایده الی که در زمینه تولید محتوا مشغول کار هستند را گفتیم حال شما با خواندن این مطالب می توانید به سفارش تولید محتوا مورد نظر بپردازید و هر محتوایی را که می خواهید با ارائه مشخصات به نویسنده مربوطه اقدام به سفارش تولید محتوا کند و تولید محتوای مناسبی را از آن طراحی سایت خود کنید.