با ما تماس بگیرید: 66514140 021


72 ساعت با امکانات نامحدود، رایگان

شما می توانید از میان دها قالب طرح و رابط کاربری موردنظر خود را انتخاب نمایید
اگر بخواهیم به طور خلاصه هزینه و تعرفه طراحی سایت را دریافت کنید می‌تواند به چارت و پلن‌های ارائه شده در انتهای مقاله مراجعه کنید تا از تعرفه طراحی سایت و نگهداری و پشتیبانی از سایت آشنا شوید اما به طور کلی هزینه‌های ساخت سایت وابسته به عوامل متعددی است که در جلسات مشاوره مشخص خواهد شد. این موضوع به این معنا است که هر شرکت راهکار و خدمات دهی بسیار متفاوتی را نسبت به شرکت های دیگر دارد بنابراین تعرفه طراحی سایت ارائه شده در این شرکت نیز ممکن است متفاوت با شرکت های دیگر باشد. تحویل سریع، پشتیبانی قوی، کیفیت پروژه از جمله معیارهایی هستند که تعرفه طراحی سایت را مشخص کرده و این معیارها در هر شرکت متفاوت است یعنی عبارات ارزان و گران در شرکت های طراحی سایت معنای خاصی ندارد بلکه تعرفه ها متناسب با نوع خدمات دهی ارزیابی می شوند.

برآورد هزینه طراحی سایت

برای برآورد هزینه طراحی سایت به طور کلی می توانید هزینه های جداگانه برای هر یک از خدمات در شرکت مورد نظر را بررسی کنید و در انتها برآورد هزینه طراحی سایت خود را به دست آورید. علاوه بر این نوع سایت در برآورد هزینه طراحی سایت موثر است نوع سایت استاتیک و یا داینامیک بودن آن است. به طور کلی خدماتی که در برآورد هزینه طراحی سایت تاثیر دارند شامل این موارد می شوند. سیستم پشتیبانی، اتصال درگاه های بانکی، گالری، نقشه سایت، امکان ارسال نظرات کاربران، خدمات سئو و بهینه سازی، سفارش قالب اختصاصی، ریسپانسیو بودن سایت، نمایش محصولات، ایجاد صفحات نامحدود، نمایش اسلایدشو و... از مواردی هستند که در برآورد هزینه طراحی سایت موثرند.

قیمت طراحی سایت با وردپرس

ورد پرس یکی از پلتفرم های محبوب از نظر کاربران است چرا که قیمت طراحی سایت با وردپرس بسیار ارزان تر بوده و همچنین سریع تر آماده می شود علاوه بر این کار کردن با آن راحت است و نیاز به دانش تخصصی ندارد. از آن جایی قالب ها و افزونه های رایگان متعددی ارائه می دهد قیمت طراحی سایت با وردپرس کمتر خواهد بود. یکی از مواردی که باعث افزایش قیمت طراحی سایت با وردپرس می شود انتخاب هاست و دامنه می باشد چرا که زمانی که سایت را ایجاد کردید می بایست آن را روی دامنه و هاست مورد نظر بارگذاری کنید تا به کاربران نمایش داده شود و از آن جا که پلن های متعددی برای هاستینگ وجود دارد و بسته به خدمات سایت خود باید هاستینگ قوی تری انتخاب کنید می تواند بر قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر گذار باشد.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

همه ی افرادی که حتی یک بار ایده طراحی سایت را در سر داشته اند با خود فکر کرده اند که هزینه طراحی سایت چقدر است؟ حتی می توان گفت یکی از سوالاتی که کارفرمایان پس از شرکت در جلسات مشاوره همان ابتدای جلسه می پرسند این است که هزینه طراحی سایت چقدر است؟ پاسخ این سوال کمی دشوار است چرا که ابتدا باید نیاز ها و سرویس های مورد نظر کارفرما مشخص شود به طوری که اگر درخواست یک پروژه طراحی سایت را به 5شرکت متفاوت بدهید با 5پاسخ گوناگون مواجه می شوید که به طور محسوسی قیمت ها متفاوت هستند. حتی اگر یک وب سایت با قالب آماده نیز سفارش دهید هر شرکت طراحی سایت تعرفه متفاوتی ارائه می دهد.
اما نونگار پردازش قیمت پکیج های خود را با خدماتی که شامل می شوند را ارائه داده تا کارفرمایان با میانگین هزینه طراحی سایت آشنا باشند. میانگین هزینه طراحی سایت از 3 تا 70 میلیون متفات است و شما با توجه به نیاز خود پکیج مورد نظر را انتخاب می کنید و یا این که به طور توافقی پروژه را ایجاد کنید که در ادامه پلن و هزینه طراحی سایت ارائه شده است که می توانید نگاهی اجمالی بر هزینه طراحی سایت داشته باشید. پس از ثبت نام، وبسایت شما بلافاصله ایجاد خواهد شد و اطلاعات ورود (نام کاربری و رمز عبور) از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می‌گردند. هزینه راه اندازی وبسایت نیز بعد از ایجاد پنل دریافت می ‌گردد. لذا می ‌توانید قبل از پرداخت وجه، سامانه را کاملاً تست کرده تا از خریدتان مطمئن شوید.

هزینه ساخت وب سایت شخصی

هزینه ساخت وب سایت شخصی به دلیل اختصاصی بودن آن و این که تمامی خدمات با توجه به نیاز کاربر ایجاد می شود هزینه های متغیری دارد. هزینه ساخت وب سایت شخصی بسته به اسکریپت ها و نرم افزار های مورد نیاز متفاوت است. همچنین خدمات مربوط به سئو و پشتیبانی بر هزینه ساخت وب سایت شخصی موثر است. علاوه بر این هزینه ساخت وب سایت شخصی با توجه به قدمت و سابقه شرکت مورد نظر متفاوت خواهد بود چرا که هر چه شرکت قدیمی تر باشد از اعتبار و کیفیت بالاتری در اتمام پروژه ها برخوردار است. هزینه ساخت وب سایت شخصی در پلن های متعدد در ادامه تعریف شده است که لیست خدمات ارائه شونده نیز موجود می باشد.

عوامل موثر در تعرفه طراحی سایت

مهاجرت طراحی سایت توسط دانشجویان یا طراحان وب تازه طراحی شود که شاید دلار باشد با این حال یک آژانس طراحی سایت با مجموعه مهارتهای گسترده تر و عمیق تر به تیم بزرگتری دسترسی دارد. به این ترتیب بسته به ساعت مردی که برای توسعه آن لازم است می توانند از دلار تا دلار برای هر پروژه طراحی سایت نقل قول کنند.گفته می شود مانند هر جای دیگر هزینه های طراحی سایت بسته به نیاز شما در سنگاپور متفاوت خواهد بود.
ادغام با برنامه های شخص ثالث مانند موجود سیستم های فروش نقطه فروش برنامه نویسی سفارشی ویژگی های تجارت الکترونیکی بارگذاری محصول برای موجودی تجارت الکترونیکی در طراحی سایت نوشتن مقاله ایجاد محتوا بهینه سازی موتور جستجو و بیشتر در طراحی سایت سفارشی با یک استراتژی دیجیتال سرمایه گذاری کنید. برنامه ریزی برای استراتژی طراحی سایت یک فرایند خسته کننده است باید بسیار متناسب با نیاز صنعت شما سفارشی شود.

استراتژی دیجیتال در طراحی سایت

برای اطمینان از اینکه طراحی سایت شما افراد صحیح را هدف قرار می دهد ، به متخصصان نیاز دارید تا بتوانید شخصیت خریدار خود را تعریف کنید. یک استراتژی دیجیتال همچنین شامل یک هدف بازاریابی و تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو می باشد. برای اطمینان از اثربخشی آنها در حداکثر پتانسیل باید کارایی سیستم ها را انجام دهید تا عملکرد هر صفحه به طور مرتب در طراحی سایت ردیابی شود و کارایی خود را بهبود بخشید و آنچه را که نمی کند از بین برد.
بدون استراتژی طراحی سایت شما بدون در نظر گرفتن جذابیت یا نرم بودن از نظر ظاهری ، شما را از بین می برد اهمیت استراتژی در طراحی سایت داشتن یک استراتژی مانند داشتن پایه و اساس برای ایجاد مشاغل وب خود است. این به شما کمک می کند اهداف تجاری خود را تعریف کنید و در صورت دستیابی آن را در طراحی سایت اندازه گیری کنید. در یک فرایند طراحی سایت خوب ، یک تیم خلاق قدرتمند با یک تیم بازاریابی دیجیتال کار می کند.

انواع طرح طراحی سایت

پس از تنظیم استراتژی طراحی سایت طراحی وب سایت باید هموار دنبال شود. طراحان یک تجربه طراحی سایت ایجاد می کنند که یکپارچه و مؤثر در افزایش مشتریان آینده شما برای تعهد به فروش است. باید در سال شهودی و پاسخگو باشد پیش از سؤالاتی که ممکن است مشتریان داشته باشند یا بخواهند درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند. انتخاب های طراحی شده پیرامون یک استراتژی وب دیجیتال مشخص شده ساخته می شوند.
طراحی سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که در فروش شما مؤثر باشد. با استفاده از اکتشاف بازاریابی ، بازاریابی عصبی برای تاکتیک های تصمیم گیری در مصرف کننده ، باید رنگ ، فونت ، چیدمان و تصاویر هر صفحه از طراحی سایت شما را به دست یک متخصص بگذارد. همه چیز را باید با دقت در نظر گرفت هيچ چيزي نيست توسعه طراحی سایت چگونگی ساخت طراحی سایت خود و اینکه چگونه حرفه ای انجام می شود واقعاً مهم است.

معایب طراحی سایت غیر حرفه ای

شما ممکن است یک متخصص دیجیتال نباشید اما برای تصمیم گیری در مورد قیمت گذاری مناسب ، باید تفاوت های کلیدی بین یک طراحی سایت خوب و بد را بدانید. در خرید یک طراحی سایت کمتر از حد فریب و گول و فریب نخورید و تنها در آینده ای نزدیک که بخواهید بیشتر بخرید ، فریب نخورید و کل وقت گران فروشی و فروش خود را در طراحی سایت هدر دهید. از این رو ، ما از شما می خواهیم که به زیر سطح نگاه کنید و در زمینه اصول تحصیل کنید.
هدف شما باید این باشد که از شرکت یا شغل طراحی سایت تهران متزلزل به هر قیمت جلوگیری کنید. یک طراحی سایت بد دارای نیازی به گفتن نیست هر طراحی سایت انعطاف پذیرتر و مقیاس پذیرتر است و هرچه پلتفرمی گسترده تر روی آن انجام شود بهتر کار می کند. با این حال ، این جایی است که هزینه طراحی سایت نیز متفاوت است. شما برای مرحله راه اندازی و نگهداری مداوم طراحی سایت به بودجه بالاتری نیاز خواهید داشت.

تعرفه طراحی سایت ارزان

هزینه طراحی سایت ارزان ممکن است در ابتدا ایده خوبی یا صرفه جویی در زندگی واقعی به نظر برسد تا بعد از یک سال کاملاً بی ثمر سپس متوجه می شوید که نمی تواند به شما در ارائه خدمات به مشتریان کمک کند. بسیاری از مراجعان ما بابت شکایت از وقت و پولی که هدر رفته اند نیاز به طراحی مجدد طراحی سایت خود دارند ، به ما مراجعه می کنند. هر مشتری پس از کار با مشتریان متنوعی از طیف های مختلف صنایع به ویژگیهای پیشرفته مختلفی نیاز داشت.
که متناسب با آنها باشد از این رو این ویژگی های منحصر به فرد باید به صورت ماهرانه در طراحی سایت شما کدگذاری شود. شما هم می توانید خود میزبان را مدیریت کنید و هم با یک فروشنده ذیصلاح که به طور مداوم می تواند چک کند و در صورت شکستن هر چیزی بلافاصله راه حل ها را بررسی کند. ما برنامه نویسی راه حل را برای مشتریان مختلف از ابتدا تشویق می کنیم ، بنابراین هر بهینه سازی سایت منحصر به فرد در اطراف یک استراتژی سفارشی ساخته می شود.

طراحی سایت حرفه ای

به طور خلاصه راهنمای هزینه طراحی سایت ما ، سوالی که صاحبان مشاغل باید از خود بپرسند این است واقعاً تجارت من به چه چیزی احتیاج دارد بیش از یک دهه در این صنعت هستیم ، با صاحبان مشاغل بی شماری روبرو شده ایم که نسبت به آنچه تجارتشان می خواهد و یا وسواس از ویژگی های طراحی سایت هستند که واقعاً در هنگام تبدیل فروش اهمیتی ندارند ، دچار وسواس می شوند. یک استراتژی خوب طراحی وب باعث می شود.
که تبلیغات اینترنتی طراحی سایت شما در موتورهای جستجو قرار بگیرد و بازدید کنندگان شما از هر یک از صفحات وب شما به طور مؤثر و ترغیب می شوند تا به یک هدف نهایی برسند. با این حال طراحی سایت های ارزان تضمین می کنند که اکثر بازدید کنندگان وب شما هرگز روی صفحه اصلی کلیک نمی کنند. شما می دانید که چقدر پتانسیل فروش تلف شده است. اگر مطمئن نیستید که طراحی سایت تجاری شما به چه چیزی نیاز دارد ، وقت آن است که با ما مشورت کنید.

طراحی سایت ادگار آلن

پرتره های تیم دارای عناوین و معرفی کوتاه از جمله یک واقعیت جالب در مورد شخص است. همچنین برای دیدن تصاویر خنده دار آنها ، فراموش نکنید که روی تصاویر جیغ بزنید ادگار آلن مستقر در آتلانتا در تقاطع استوری برند و یوزر استوری کار می کند تا محصولات دیجیتالی را که مشتریان دوست دارند در طراحی سایت ایجاد کند. تیم آنها از متخصصان خلاق و دارای تجربه کار در شرکت های کوچک و بزرگ جهت طراحی سایت تشکیل شده است.
و در کل به عنوان یک پلت فرم قدرتمند فروش و بازاریابی کار می کند. عناصر وب بی نظم ناوبری صفحه ضعیف برای بارگیری خیلی طولانی طول می کشد رابط متناقض صفحات بدون پاسخ قابلیت استفاده ضعیف پیام های بازاریابی نامشخص کپی متمرکز بر کاربر نیست بخش افراد آن ها در بالای صفحه درباره آنها قرار دارد. این صفحه در مورد نمونه ای از طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن ساده است. فقط تصاویر تیم با عناوین آنها وجود دارد.

قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

امروزه افراد زیادی تمایل به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند و برای شروع کار مهم ترین سوالی می پرسند این است که قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چقدر است؟ از آن جایی فروشگاه اینترنتی مکانی برای کسب درآمد خواهد بود قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اهمیت زیادی برای کارفرمایان خواهد داشت چرا می خواهند سایت قدرتمند و دائمی داشته باشند که در همه شرایط پاسخگوی مشتریان باشد. در واقع فاکتور های زیادی در قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دخیل هستند که از جمله آن ها تعداد درگاه های بانکی است از آن جا که در فروشگاه اینترنتی پرداخت ها آنلاین انجام می شود درگاه های بانکی عامل حیاتی به شمار می روند و در صورت کمبود درگاه و یا وجود اختلال و خطا باعث از دست دادن مشتری می شود. علاوه بر این به خوبی می دانید که رقابت تنگاتنگی میان فروشگاه های اینترنتی وجود دارد بنابراین می بایست خدمات و نقاط قوت زیادی داشته باشید تا مخاطب دلیلی برای ورود به سایت رقبا نداشته باشد که فراهم کردن این نقاط قوت باعث افزایش قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خواهد شد.

سوالات رایج در خصوص تعرفه طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

تعرفه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟
ازآنجایی که نونگار پردازش در پروسه طراحی سایت های خود از قالب و cms های آماده مثل وردپرس و جوملا استفاده نمی کند و صفر تا صد وب سایت مطابق با نیاز و سلیقه مشتری پیاده سازی می شود بنابراین نمی توان تعرفه طراحی سایت ثابت و مشخصی در نظر گرفت زیرا تعرفه ها متناسب با قابلیت های درخواست مشتری برآورد می شود.

عوامل موثر بر تعرفه طراحی سایت چیست؟
یکی دیگر از عواملی که بر تعرفه طراحی سایت موثر است تعداد افرادی که به هنگام پیاده سازی پروژه در آن درگیر می شوند هرچه تعداد نیروی های بیشتری برای طراحی یک سایت مورد استفاده قرار گیرند قطعا در افزایش تعرفه نهایی وب سایت تاثیر گذار خواهد بود اگر کارفرما درخواست یک طراحی سایت حرفه ای را داشته باشد نمی توان با یک تیم طراحی سایت کوچک یک و دو نفره انتظار او را برآورده کرد بنابراین هر چه یک وب سایت تخصصی تر باشد و افراد بیشتری برای پیاده سازی آن درگیر شده باشند بنابراین تعرفه طراحی سایت بیشتر خواهد بود.

تعرفه ثبت دامین چقدر است؟
ابتدا شما باید دامنه درخواستی خود را انتخاب نمایید تا قیمت دقیق آن را برای شما برآورد کنیم زیرا هر دامنه قیمت خاص خود را دارد مثلا دامنه های .com و .ir و .net و ... با یکدیگر کاملا متفاوت می باشند بنابر سلیقه خود دامنه مورد نظر را انتخاب کرده و به سایت مراجعه کنید قیمت ها به صورت کامل در سایت درج شده اند.

17 میلیون تومان

NP3

Full Editation
(فروشگاهی یا آگهی پیشرفته )

میزبانی2 GB + دامنه
زمان تحویل35(روز کاری)
توضیحات پروژه با ساختار گرافیکی اختصاصی و پنل مدیریت تخصصی تولید می شود و مناسب پرتال است .
شرح کاری: کلیه موارد اعلامی در np2
معرفی برنامه نویس
تولید فروشگاه یا پرتال اختصاصی
ارتباط با سامانه ایمیلی و بانک اطلاعاتی
سیستم پروفایل کاربران و مشتریان

9 میلیون تومان

NP2

Organize Editation
(فروشگاهی)

میزبانیGB 1 + دامنه
زمان تحویل 25(روز کاری)
توضیحات پروژه با ساختار گرافیکی اختصاصی با سطوح دسترسی تولید می شود و مناسب فروشگاه و سایت های خاص است .
شرح کاری: کلیه موارد اعلامی در np1
نصب ماژولهای درخواستی
نصب سیستم فروشگاهی یا آگهی
قابلیت پرداخت آنلاین
ارتباط با سامانه پیامکی موجود

5 میلیون تومان

NP1

Corporate Editation
(اطلاع رسانی)

میزبانی500 MB + دامنه
زمان تحویل15(روز کاری)
توضیحات پروژه با ساختار گرافیکی اختصاصی طراحی می شود و برای سایت های اطلاع رسانی مناسب است.
شرح کاری: معرفی تیم اجرائی و مدیر پروژه
طراحی و تولید ساختار گرافیکی اختصاصی
نصب سیستم مدیریت محتوای کامل
آموزش حضوری
پشتیبانی سالانه کلی پروژه

70 میلیون تومان

NP6

Professional Editation
(پرتال چند مدیریتی و بازاریابی)

میزبانی7 GB + دامنه2
زمان تحویل70(روز کاری)
توضیحاتتولید بر اساس پلت فرم پیشنهادی خریدار ایجاد می شود و حداقل سه برنامه نویس برای تولید فریم ورک اختصاصی و استاندارد بصورت دایم با شما در ارتباط هستند
شرح کاری: کلیه موارد اعلامی در np4
جاینمائی اولیه مطالب
ساختار سازی اختصاصی و CMS
کدنویسی پایه دستی به دلخواه
تحویل به صورت فاز به فاز

40 میلیون تومان

NP5

Custom Editation
(چند فروشندگی با سامانه داخلی)

میزبانی7 GB + دامنه2
زمان تحویل55(روز کاری)
توضیحاتپروژه از پایه با رعایت کلیه الگوریتمهای سئو توسط تیم طراح متخصص تولید می شود و هیچ پیش فرض اولیه ای وجود ندارد.
شرح کاری: اعزام مدیر پروژه
کلیه موارد اعلامی در np3
معرفی کارشناس توسعه دهنده
رعایت کلیه ساختارهای SEO
بروزرسانی سیستم مدیریت محتوا به دلخواه
بهینه سازی ماژولها و افزونه ها به دلخواه

28 میلیون تومان

NP4

SEO Editation
(چند فروشندگی با میز کار)

میزبانی5 GB + دامنه
زمان تحویل30(روز کاری)
توضیحاتپروژه با ساختار گرافیکی اختصاصی و پنل مدیریت تخصصی متناسب با تکنیک های روز موتورهای جستجوگر تولید می شود و مناسب سایتهای حرفه ای است .
شرح کاری: کلیه موارد اعلامی در np1
معرفی توسعه دهنده تحصصی سایت در حوزه SEO
تولید سایت اطلاع رسانی یا پرتال اختصاصی
ارتباط با سامانه فروشگاه و بانک اطلاعاتی
سیستم پروفایل کاربران و مشتریان

90 میلیون تومان

NP7

perfect design
(سامانه های وابسته و ترکیبی)

میزبانی5 GB
زمان تحویل80 روز کاری
توضیحاتپروژه از پایه توسط تیم طراح متخصص تولید می شود و هیچ پیش فرض اولیه ای وجود ندارد.
شرح کاری: کلیه موارد اعلامی در np5
تشکیل تیم فنی تخصصی
تولید سیستم مدیریت محتوای اختصاصی
تولید نرم افزارهای خاص
اتصال با سایر نرم افزارهای موجود کارفرما

توافقی

NP8

customized design
(تولید بر اساس RFP)

میزبانی5 GB
زمان تحویلپس از اولین جلسه فنی اعلام می شود
توضیحات تیم اجرا متشکل از مدیر پروژه، برنامه نویس، گرافیست و اپراتور حضورأ طبق فرامین سفارش دهنده اقدام به تولید میکنند .
شرح کاری: کلیه موارد اعلامی در np5
تشکیل تیم فنی تخصصی
تولید سیستم مدیریت محتوای اختصاصی
تولید نرم افزارهای خاص
اتصال با سایر نرم افزارهای موجود کارفرما


: تبدیل سایت به اپلیکیشن
پس از اتمام نهایی سایت اینترنتی شما که تائید شده،بدون قابلیت تغییر به Android APPP تبدیل شده و بر روی CD به شما تحویل می گردد

  • سایت کد نیز یکی دیگر از شرکتهای هولدینگ نونگار پردازش است از همین رو تعرفه و کلیه خدماتی که ارائه میکند همانند سایر شرکتهای اقماری نونگار است !
  • از آنجا که ساید کد ذاتأ کد نویس است ، هیچ محدودیتی در چگونگی تولید و طراحی سایت و پرتال شما ندارد از همین رو ابتدا به شما گرافیست معرفی میکند تا دقیقأ قالب و ساختار سایتی مطابق با نظر و صلاحدید شما طراحی کند و سپس ساختار گرافیکی مورد تایید شما را کد نویسی و متناسب با نظر شما پویا می نماید .
  • پرواضح است در این روش طراحی سایت شما هیچ محدودیتی در چگونگی پیاده سازی گرافیکی و عملکردی سایت خود ندارید ! کارشناسان سایت کد نیز در خدمت شما هستند تا تجربه چندین ساله خود را بدون هیچ محدودیتی در اختیار شما بگذارند
مطمئن نیستید کدام بسته متناسب با نیاز شما است؟
با بخش فروش ما تماس حاصل فرمائید: ۰۲۱-66515147

درباره سیستم پرتال بیشتر بدانید

پرتال ، سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز پیشرفته ای است که نتیجه تجربه و دانش تیمی از توسعه دهندگان خبره در زمینه تولید نرم افزار های تحت وب می باشد.کاربر پسند بودن و مدیریت محتوای لذت بخش برای مدیر سایت در بخش پنل مدیریت یک ایده آل است که ما آن را لحاظ نموده ایم. گواه ادعای ما سرویس متمایز ماست؛ قبل از هر پرداختی حق شماست که نسبت به عملکرد سیستم اطمینان حاصل کنید، امتحان کنید:

ثبت‌نام آنلاین
72 ساعت رایگان، بدون پرداخت هزینه

تعرفه طراحی سایت | قیمت طراحی سایت هزینه طراحی سایت لیست قیمت طراحی سایت هزینه طراحی وب سایت قیمت طراحی وب سایت تعرفه طراحی وب سایت لیست قیمیت سایت و تعرفه طراحی سایت با توجه به نیاز مشتریان توسط طراحی سایت نونگار پردازش درج گردیده است برای استعلام نهایی قیمت با شرکت تماس حاصل ... تعرفه و هزینه و قیمت طراحی سایت | ساخت وب سایت تعرفه ها و هزینه های طراحی وب سایت در شرکت ایفانت به شرح زیر می باشد . شرکت ایفا نت با تمام وجود سعی کرده است در حالی که کیفیت بالایی در طراحی وب سایت ها ... تعرفه طراحی سایت، طراحی سایت ساز و طراحی سایت اختصاصی تعرفه طراحی سایت های اختصاصی، سایت ساز و طراحی سایت ارزان توسط طراحی سایت 24 (شرکت تندیس تلاش و تفکر) تعرفه طراحی‌سایت، پورتال، فروشگاه آنلاین - تعرفه‌های طراحی سایت رادکام. ... پکیج طراحی سایت. قیمت پایه: 24،900،000 ریال سفارش طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی ... تعرفه طراحی سایت - طراحی سایت ارزان تعرفه طراحی وب سایت در صورتی که می خواهید وب سایت شما توسط تیم طراحی وب پارسیان تبلیغ طراحی شود، می توانید درخواست خود را از طریق فرم سفارش طراحی ... تعرفه طراحی سایت تنظیم سفارش سایت محاسبه هزینه سایت طراحی سایت، طراحی وب سایت حرفه ای،طراحی سایت اختصاصی،خرید دامین ارزان،جستجوی دامین،ثبت دامین،افزایش رتبه در گوگل،طراحی وب سایت،بالا آوردن سایت،سو ... قیمت، تعرفه و هزینه های طراحی وب سایت - دارکوب در صورتی که قصد راه اندازی وب سایت را دارید و می خواهید بدانید قیمت طراحی سایت به چه مواردی مربوط است در این مقاله نحوه بر آورد هزینه طراحی سایت را به... برآورد هزینه طراحی وب سایت - دارکوب - هاست طراحی و برنامه نویسی سایت و پرتال, هاست خارجی و دامنه, تبلغ اینترنتی, خرید اینترنتی. برآورد آنلاین هزینه طراحی وب سایت - شرکت بعد چهارم برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت، به همراه ارسال پیش قرداد طراحی سایت و پیش فاکتور طراحی سایت بر روی ایمیل شما. شرکت بعد چهارم. محاسبه آنلاین هزینه های طراحی سایت محاسبه آنلاین هزینه های خدمات طراحی وب سایت. شما می توانید بصورت آنلاین و بدون هیچگونه ارتباطی با ما، از هزینه پروژه طراحی وب سایت خود اطلاع پیدا کنید. پلن های طراحی وب سایت پلن های طراحی وب سایت. پلن و ویژگی های طراحی وب سایت کاکتوس. پلن ساده. 800 هزار. تومان. مدیریت مطالب و دسته بندی مطالب; امکان مدیریت تصاویر و گالری; امکان ... آوا سایت | تعرفه های طراحی وب سایت حرفه ای - طراحی سایت گروه طراحی ,تعرفه طراحی سایت حرفه ای,تعرفه طراحی سایت ارزان,تعرفه طراحی سایت ... پلن های طراحی سایت فروشگاهی در تاریخ 31 اردیبهشت 94 اضافه گردید. پلن های طراحی وبسایت - آذین وب دیزاین طراحی سایت با جوملا,طراحی سایت فلش,طراحی سایت در شهرستان,طراحی سایت انلاین,طراحی سایت تبلیغاتی,رایگان,طراحی سایت انلاین,cms,web design,وب دیزاین. پلن های طراحی سایت طراحی سایت, خدمتی ویژه از آشیانه پارس برای حضور موثر در وب , بازاریابی ... به منظور کسب مشاوره رایگان ، اطلاعات بیشتر در مورد پلن ها و نحوه انجام کار ، فرم سفارش ... پلن طراحی وب سایت با سئو - تجارت الکترونیک ایرانی پلن طراحی وب سایت با سئو برای شرکت های تجاری. ... طراحی حرفه ای وب سایت با سرویس افزایش رتبه وب سایت در نتایج جستجو. نمایش همه 2 نتیجه ها. مرتب سازی بر ... تعرفه های طراحی سایت در شرکت اردکان کاوش تعرفه و شرایط طراحی وب سایت. پلن : Class A (درجه یک) » تکنولوژی : HTML ... هزینه طراحی سایت | طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت ... هزینه-طراحی-سایت طراحی سایت خبری, طراحی وب سایت خبری, طراحی مجله اینترنتی, سایت خبری, هزینه ... ایجاد شده در دوشنبه, 18 آذر 1392 / پلن های طراحی سایت، هزینه و امکانات. دیجی وب ، طراحی سایت - خطای شماره . طراحی سایت توسط طراحی وب سایت - شرکت ایده پردازان ساران طراحی سایت های پرتال،مطابق با نیاز های قرن بیست و یکم.سهم شما ... وب سايت مجموعه اي از اطلاعات درباره موضوع و يا عنوان خاص است. طراحي ... امکانات پلن های طراحی وب. پلن سیلور طراحی سایت نیکان - گروه مهندسین نیکان نیکان ارائه دهندهی خدمات طراحی وب سایت لیست خدمات طراحی وب سایت ارائه 100MB فضای هاستارائه دامنه ی رایگانارائه محیط کاربری آسان ارائه سامانه پیامک پیشرفته