با ما تماس بگیرید: 66514140 021

تبلیغات اینترنتی

از طریق تمام رسانه‌های آنلاین به معرفی و تبلیغ برند خود بپردازید.

تبلیغات هدفمند آنلاین

امروزه گسترش نقش اینترنت در زندگی تمامی جوامع تاثیر گذار بوده است به طوری که روش های متداول کسب و کار نیز تغییر کرده است و تجارت الکترونیک و کسب و کار مجازی رواج پیدا کرده است به دنبال آن روش بازاریابی نیز دستخوش تغییراتی شد و تبلیغات اینترنتی جایگزین تبلیغات به روش های سنتی شد. تبلیغات اینترنتی تبلیغاتی است که در رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد که با توجه به میزان محبوبیت هر شبکه بازخورد مثبت دریافت خواهید کرد. تبلیغات اینترنتی یکی از فاکتور های اصلی برای بقا و ارتقای طراحی سایت می باشد و به این وسیله امکان کسب درآمد نیز دارید.
با تبلیغات درست و هدفمند شما می‌توانید تنها مشتریان واقعی خود را هدف قرار دهید. بدین ترتیب نه تنها تاثیر تبلیغات شما تا حد زیادی افزایش می‌یابد، که در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی بسیاری خواهد شد. ما می‌توانیم در مدیریت این تبلیغات به شما کمک کنیم.

کاربردی ترین روش های تبلیغات اینترنتی به شرح زیر می باشد:

• تبلیغات اینترنتی در شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و غیره طرفداران زیادی دارند که تبلیغات اینترنتی در این شبکه ها باعث شناخته شدن هر چه بیشتر برندتان می شود. پس فعالیت در شبکه های اجتماعی برای بهبود طراحی سایت را فراموش نکنید.

• تبلیغات بنری

تبلیغات بنری از متداول ترین روش های تبلیغات اینترنتی می باشد که در این روش می بایست یک بنر تبلیغاتی از وب سایت خود تهیه کنید و در سایت های دیگر که بازدید کنندگان بالایی دارند منتشر کنید.

• تبلیغات کلیکی

تا به حال جمله ی کلیک کن و پول در بیار به گوشتان خورده است؟ اگر در گوگل سرچ کنید سایت هایی را مشاهده می کنید که با مشاهده هر تبلیغ و وارد شدن به سایت آن ها و توقف چند ثانیه ای به شما مبلغی پرداخت می کنند. این گونه را تبلیغات کلیکی می گویند. البته مبلغ بسیار نا چیزی است اما در طولانی مدت هرچه فعالیت بیشتری داشته باشید پول بیشتری دریافت می کنید.از طرفی دیگر صاحبان طراحی وب سایت ها که شما به آن ها وارد می شوید نرخ ترافیک طبیعی دریافت می کنند.

• تبلیغات ویدئویی

یکی از جذاب ترین نوع تبلیغات اینترنتی است چرا که کاربر آن را به صورت نا خود آگاه تماشا می کند حتی در مواقعی که در انتظار بارگذاری سایر صفحات جذب ویدئو می شود و در این مرحله خلاقیت شماست که باعث هدایت کاربر به طراحی سایت شما می شود. برای آشنایی بیشتر با ویدئو مارکتینگ وارد شوید.

تبلیغات اینترنتی

مهم ترین مزیت تبلیغات اینترنتی برای کسب و کار

در تبلیغات اینترنتی برای طراحی سایت و برند هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد در واقع کاربر در هر جای دنیا که باشد می تواند تبلیغات آنلاین شما را به صورت 24 ساعته مشاهده کند. علاوه بر این در تبلیغات اینترنتی شما می تواند بازخورد تبلیغ طراحی سایت خود را به صورت لحظه ای بررسی کنید و همچنین هزینه کمتری نسبت به تبلیغات سنتی پرداخت می کنید.

هدفمندی تبلیغ گوگل

نمایش تبلیغات بر اساس موقعیت زمانی یعنی بسیاری از مشتری ها در ساعات خاصی از روز تبلیغات خود را نمایش می دهند به عبارتی دیگر در زمانی که کاربران بیشتری در طراحی سایت هستند تبلیغات خود را نمایش می دهند این افراد با هدفمندی نمایش تبلیغات اینترنتی خود بر اساس زمان به جذب کاربران بیشتر می پردازند و بازده تبلیغات اینترنتی خود را بیشتر می کنند.
اگر حساسیت زیادی را نسبت به طراحی سایت های نمایش دهنده تبلیغات خود دارید می توانید آن را از طریق شبکه طلایی انتخاب نمایید، شبکه طلایی مجموعه ای وب سایت هایی هستند که هم از نظر ظاهر و جذب کاربر و محبوبیت جزء وب سایت های حرفه ای می باشند. بنابراین با این هدفمندی به راحتی می توانید بر تبلیغات اینترنتی خود کنترل داشته باشید. نکته مثبت در رابطه با طراحی سایتهایی که در شبکه طلایی قرار دارند این است که این وب سایت ها به دلیل محبوبیت زیادی که دارند روزانه دارای ترافیک و بازدید بسیار بالایی نیز می باشند تعرفه تبلیغات اینترنتی در شبکه های طلایی مقداری ثابت می باشد.

تبلیغات اینترنتی VIP

اگر تبلیغات اینترنتی وی آی پی مدنظر شما مشتری عزیز می باشد توجه داشته باشید که در صورتی که این تبلیغات را انتخاب نمایید هدفمندی های دیگر برای شما غیر فعال می شود اما تبلیغات اینترنتی وی آی پی مزایا خاص خود را دارد که از طریق آن می توانید تبلیغات اینترنتی موفقی داشته باشید در این مدل از تبلیغات اینترنتی، تبلیغات شما در طراحی سایت های با کیفیت و حرفه ای نمایش داده می شود و مسلما هزینه و تعرفه تبلیغات اینترنتی وی آی پی متناسب با نوع وب سایت در نظر گرفته می شود پس هرچه وب سایتی که تبلیغات شما را انجام می دهد حرفه ای و با کیفیت تر باشد بنابراین هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

انواع تبلیغات اینترنتی

1. تبلیغات همسان

ساده ترین روش تبلیغ همسان ساخت وبلاگ است. شما می توانید در وبلاگ خود در مورد موضوع فعالیت صحبت کنید. اما توجه داشته باشید که علاوه بر تشویق مشتری به خرید باید اطلاعات مفید و دقیقی در اختیار او بگذارید. با استفاده از نکات سئو می توانید یک محتوای مناسب و کاربر پسند تولید کنید.

2. تبلیغات در موتور جستجو(ادورز)

ادورز همان تبلیغات کلیکی گوگل است. با این کار به ازای هر کلیک هزینه ای پرداخت می کنید. در این روش تبلیغاتی رقابت بالایی وجود دارد. باید از کلمات کلیدی مناسب برای این روش تبلیغاتی استفاده کنید، به دلیل اینکه ادورز ارتباط مستقیمی با نحوه سرچ کاربر دارد.

3. تبلیغات به صورت بنر

این روش یکی از رایج ترین روش های تبلیغات اینترنتی است. می توانید به راحتی در وب سایت های تبلیغاتی عضو شوید و بنر مورد نظر خود را ثبت کنید. در بنر خود عنوان و آدر سایت را درج می کنید و به ازار هر کلیک یا نمایش هزینه مورد نظر را پرداخت می کنید.

4. تبلیغات موبایلی

اگر وب سایت شما ریسپانسیو است می توانید به راحتی از کمپین های تبلیغاتی موبایلی استفاده کنید. توجه کنید که تمام کمپین های تبلیغاتی خود را با پلت فرم های تلفن همراه تطبیق دهید.

5. شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی روزمره افراد دارد. برای برند سازی و دستیابی به مشتریان بیشتر استفاده از این روش تبلیغاتی به شما توصیه می شود. تبلیغات در شبکه هایی مانند فیس بوک، توییتر و غیره می تواند بازده مناسبی برای کسب و کار شما داشته باشد.

6. تبلیغات ریمارکتینک

ریمارکتینگ یک روش تبلیغاتی است که برای کسانی که قبلا از سایت شما ابزدید کرده اند نمایش داده می شود. با توجه به اینکه تبدیل کردن کاربرانی که قبلا از سایت بازدید کرده اند و تا حدودی مراحل خرید را انجام داده اند به مشتری کمی ساده تر است، استفاده از این روش تبلیغاتی توصیه می شود.

7. تبلیغات ویدیویی

با توجه به این که تماشای ویدیوی خلاقانه برای کاربران بسیار جذاب است، استفاده از تبلیغات ویدیویی می تواند نتیجه فوق العاده ای داشته باشد. می توانید با استفاده از شبکه یوتیوب ویدیو های تبلیغاتی خود را نمایش دهید. همچنین با ایجاد کانال در یوتیوب می توانید سئو وب سایت خود را نیز ارتقا دهید.

امروزه روش های تبلیغاتی بسیار فراوان است. اما ممکن است در سال های آینده تعداد این روش ها بسیار بیشتر شود. اگر به صورت حرفه ای فعالیت می کنید و گسترش کسب و کار هدف شما است، به روز بودن را فراموش نکنید.

مهم ترین سوالاتی که به هنگام تبلیغات اینترنتی ممکن است با آن ها روبه رو شوید عبارتند از:

آیا تبلیغات اینترنتی به درآمدزایی بیشتر کمک می کند؟
بله این کار امکان پذیر بوده و کار بسیار راحتی می باشد شما حتی با آنلاین بودن در منزل و یا هرجای دیگر به غیر از محل کار نیز می توانید به درآمدزایی بپردازید امروزه تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین و راحت ترین روش های درآمدزایی می باشد.
تبلیغات اینترنتی به چه صورت انجام می شود؟
اگر به شبکه های مجازی مثل اینستاگرام و فیس بوک و ... توجه نمایید متوجه می شوید که روزانه تعداد بسیار زیادی تبلیغات به روش های مختلف در آن ها انجام می شود اما توجه داشته باشید که لازمه ی انجام این تبلیغات و درآمدزایی اینترنت می باشد و همانطور که از اسم تبلیغات اینترنتی مشخص است شما برای انجام این دسته از تبلیغات به اینترنت نیازمند هستید.
چگونه معتبرترین شرکت ها را برای تبلیغات اینترنتی انتخاب کنیم؟
امروزه شرکت های بسیار زیادی هستند که در حوزه تبلیغات اینترنتی فعالیت دارند اما قبل از قرار داد بستن با هریک از آن ها ابتدا به تحقیق و جستجو در رابطه با آن ها بپرداخته و از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس با خیالی راحت می توانید با پرداخت هزینه ای تبلیغات خود را به آن ها بسپارید.

خدمات تبلیغات اینترنتی نونگار

تبلیغ گوگل
تبلیغ گوگل

شما می‌توانید تبلیغ خود را بروی پربازدیدترین موتور جستجوی جهان قرار دهید و در جستجوهای مرتبط با کار خود بیشتر دیده شوید.

تبلیغ بنری
تبلیغ بنری

شما می‌توانید تبلیغ خود را بروی وب‌سایت‌های مطرح فارسی قرار دهید و کاری کنید که نام شما به خاطر کاربران ایرانی سپرده شود.

تبلیغ کلیکی
تبلیغ کلیکی

شما می‌توانید تبلیغات خود را بروی سایت‌های مرتبط فارسی قرار دهید و تنها به ازای کلیک‌های انجام شده بروی آن هزینه بپردازید.

تبلیغ شبکه های اجتماعی
تبلیغ شبکه های اجتماعی

شما می‌توانید در صفحات فارسی مختلفی که در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده تبلیغ کنید و مشتریان مختلفی را از این طریق جذب نمایید.

بازاریابی پیامکی
بازاریابی پیامکی

شما می‌توانید با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به بانک‌های شماره تلفن دسته‌بندی شده، به مشتریان واقعی خود دست پیدا کنید.

بازاریابی ایمیلی
بازاریابی ایمیلی

شما می‌توانید با ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی به بانک‌های ایمیل مختلف، به کاربران وب ایرانی خدمات خود را معرفی کنید.

برای تعیین بهترین استراتژی تبلیغات آنلاین، همین حالا با ما تماس بگیرید. 66515147 - 021