چکیده:

ویندوز رایانه شما به محافظت در برابر بدافزار احتیاج دارد حتی نرم افزار آنتی ویروس رایگان نیز کافی است تا رایانه و طراحی سایت شما از ویروس ها در امان بماند. در اینجا بهترین آنتی ویروس ها برای ویندوز 10 وجود دارد.
آیا شما ویندوز PC دارید؟ سپس شما باید یکی از بهترین برنامه های آنتی ویروس را اجرا کنید. نمی خواهید چیزی برای آن خرج کنید؟ لیستی از بهترین برنامه های آنتی ویروس رایگان دریافت کرده ایم. اما بهترین سازندگان آنتی ویروس معمولاً چندین محصول ویندوز پولی را ارائه می دهند که دارای یکسان حفاظت در برابر بدافزار هستند اما با افزایش قیمت ها از ویژگی های اضافی بیشتری برخوردار هستند.

قویترین آنتی ویروس 2021-طراحی سایت

اهمیت نصب آنتی ویروس

اکنون که بسیاری از ما در خانه کار می کنیم و از وسایل شخصی برای پروژه های کاری استفاده می کنیم، محافظت از خود و اطلاعات خود به صورت آنلاین بیش از هر زمان دیگری دشوار است. لرزشگیر امنیتی شما به تعداد زیادی پیکان نیاز دارد که تمام این مدت زمان آنلاین افزایش می یابد، از جمله یک مدیر رمز عبور برای پیگیری اطلاعات ورود به سیستم، یک VPN امن برای محافظت از ترافیک اینترنت شما و یک برنامه پیام رمزگذاری شده به پایان برای جلوگیری از جاسوسی دیگران ارتباطات شما و اگر از ویندوز استفاده می کنید. یک برنامه موذی و مخرب به راحتی می تواند بر روی دستگاه شما وارد شود و این می تواند منجر به هرج و مرج شود.
یک بسته محافظتی کامل می تواند سیستم عامل ویندوز و همچنین MacOS ، iOS و دستگاه های Android شما را کنترل کند و شامل یک مدیر رمز عبور، VPN، کنترل والدین، پشتیبان گیری آنلاین امن، محافظت در برابر سرقت هویت، محافظت از وبکم، محافظت در برابر فیشینگ و وب سایت های مخرب و موارد دیگر باشد. همه ابزارهای ارزشمند مجموعه امنیتی که می توانند از حریم خصوصی شما محافظت کرده و داده های شما را ایمن نگه دارند.

بهترین آنتی ویروس رایگان ویندوز

آنتی ویروس Kaspersky

محصولات آنتی ویروس کسپرسکی از سوی سازمان های دولتی ایالات متحده و پیمانکاران دفاعی ایالات متحده ممنوع شده است. از آنجا که این شرکت روسی است و نرم افزار آنتی ویروس می تواند در رایانه شخصی عمیق باشد، استفاده از نرم افزار کسپرسکی کم ریسک و قابل قبول برای اشخاص و سازمان های درگیر در امنیت ملی و زیرساخت های مهم ایجاد می کند. با این حال، ما فکر می کنیم نرم افزار کسپرسکی برای کاربران خانگی کاملاً ایمن است.

Microsoft Defender

یکی از بهترین آنتی ویروس های ویندوز است که نسخه رایگان نیز در نظر گرفته شده است و نسخه پولی در ازای پرداخت تعرفه در اختیار کاربران شرکتی است. اگر مراحل امنیتی ایمن سازی را انجام می دهید باید نرم افزار خود را به روز نگه دارید، از رمزهای عبور قوی استفاده کنید، به این ترتیب از ایمیل های غیر منتظره دور می شوید و روی پیوندهای مشکوکی که ممکن است تلاش فیشینگ باشند کلیک نکنید. احتمالاً می توانید از حملات باج افزار جلوگیری کنید.
برنامه ضد ویروس Windows Defender در رایانه شما اجرا می شود و به طور خودکار روشن است، بنابراین فقط اجازه دهید فعالیت خود را انجام دهد. Defender همچنین به شما امکان می دهد سطح حفاظت مورد نظر خود را تنظیم کنید، به شما امکان می دهد مسدود کردن برنامه های ناخواسته و محافظت از پوشه ها و پرونده ها در برابر حمله باج افزار.

Norton 360 با LifeLock Select

نورتون به روی سیستم عامل های ویندوز 10 به علاوه MacOS ، Android ، iOS اجرا می شود و هزینه آن 150 دلار در سال برای پنج دستگاه محدود شده است. NortonLifeLock که اکنون با این نام شناخته می شود در گذشته Norton Security نامیده می شد و در حال حاضر بخشی از Symantec نیست و از AV-Test ، AV Comparatives و آزمایشگاه های SE برای تشخیص ویروس و بدافزار نمرات بالایی کسب کرده است.

آنتی ویروس Bitdefender

بیت دیفندر روی سیستم عامل های ویندوز 10 به علاوه MacOS ، Android ، iOS تعبیه شده است و خوشبختانه نسخه رایگان هم دارد اما نسخه پولی این آنتی ویروس سالانه 40 دلار در نظر گرفته شده و 5 دستگاه می توانند از آن استفاده کنند.
اگر می خواهید برای امنیت رایانه خود گام محکمی بردارید، خوب است بدانید که شکست دادن آنتی ویروس Bitdefender برای ویندوز10 کار دشواری است و حمله به آن آسان نیست. این نرم افزار امنیتی ویروس ها، بدافزارها، جاسوس افزارها و باج افزارها را در سیستم رایانه شما به سرعت شناسایی کرده و امکان مقابله با آن ها را فراهم می کند. تنظیم Bitdefender Antivirus Free Edition کار دشواری نیست و هر زمان که به ان نیاز داشته باشید قابل استفاده است. نسخه رایگان این آنتی ویروس برای یک رایانه قابل استفاده است و در صورت نیاز به استفاده کاربران شرکتی تا 5دستگاه می بایست نسخه پولی را تهیه کنید.

قویترین آنتی ویروس 2021-طراحی وب سایت

نتیجه گیری برای انتخاب بهترین نرم افزار آنتی ویروس

ارزیابی های ما براساس رابط، عملکرد، محافظت و ویژگی های اضافی یک محصول ضد ویروس بود. برای انتخاب بهترین نرم افزار آنتی ویروس میتوانید از خود بپرسید آیا رابط کاربری بصری و کاربر پسند بود؟ بدافزار چقدر عملکرد کند را اسکن می کند؟ برنامه چقدر بدافزار را شناسایی و حذف کرد؟ آیا برنامه ابزار اضافی مفیدی دارد؟
برای ارزیابی تأثیر یک برنامه بر سرعت سیستم در ویندوز و macOS ، ما از تست های سفارشی خود استفاده کردیم که اندازه گیری CPU برای مطابقت با 20،000 نام و آدرس در صفحه گسترده OpenOffice یا Excel را اندازه گیری می کند. هرچه مدت زمان بیشتری برای خاتمه دادن به هر دو آزمایشگاه لازم باشد ، تأثیر آن بیشتر می شود.
برای امتیازات تشخیص بدافزار ، ما از نتایج سه آزمایشگاه آزمایش مستقل استفاده می کنیم: AV-TEST در آلمان ، AV-مقایسه ها در اتریش و SE آزمایشگاه ها در انگلیس. هر آزمایشگاه محصولات اصلی مارک های ضد ویروس را تحت آزمایش های استرس شامل هزاران بدافزار از جمله صدها نمونه قبلاً دیده نشده قرار می دهد.