طراحی وب سایت و کارایی بوت استرپ

طراحی وب سایت و کارایی بوت استرپ

طراحی وب سایت و کارایی بوت استرپ


طراحی وب سایت و کارایی بوت استرپ :
برای طراحان وب سایتی که به دنبال بهترین روش ها برای انجام طراحی سایت به صورت ریسپانسیو می باشند استفاده از فریم ورک بوت استرپ را پیشنهاد می کنیم . در مقاله امروز قصد داریم شما عزیزان را با نکاتی مهم و کاربردی در زمینه استفاده از این فریم ورک در یک پروسه طراحی وب سایت آشنا خواهیم نمود .

طراحی سایت برای تلفن های همراه :

با مورد تحلیل و بررسی قرار دادن وب سایت های جدید و سازگار با تلفن های همراه متوجه خواهید شد که شمار بالایی از آن ها با استفاده از بوت استرپ طراحی شده اند . از جمله مواردی که موجب محبوبیت این روش شده اند سهولت در استفاده و انعطاف پذیری بالا آن می باشد .

ماهیت فریم ورک بوت استرپ :

در واقع فریم ورک بوت استرپ ، فریم ورکی توسعه یافته می باشد و از ترکیب کد های زبان های برنامه نویسی CSS ، Javascript و HTML به وجود آمده است . از آن جایی که در این فریم ورک از HTML5 و CSS3 پشتیبانی می شود به استانداردی جهانی برای طراحان وب سایت در حوزه طراحی تبدیل شده است . این فریم ورک در بسیاری از مرورگر ها پشتیبانی می شود و وب سایت را به صورت صحیح نمایش می دهد .

طراحی سایت و خصوصیات بوت استرپ :

اگر از CSS ، Javascript و لایه بندی شبکه این فریم ورک به صورت ترکیبی استفاده شود در هر دستگاه هوشمند با هر رزولوشنی می توان به بهترین صورت پاسخگو بود . با به کار گیری بوت استرپ سرعت فرآیند طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن ها به شدت افزایش خواهد یافت و به دلیل داشتن انعطاف پذیری در بسیاری از موارد یاری رسان طراحان وب سایت خواهد بود . برخی از مهم ترین خصوصیات این فریم ورک عبارت اند از سرعت بالا ، توانایی ایجاد شخصیت ، سهولت در کاربرد ، مستندات کاربردی ، واکنش گرا و سیستم شبکه ای لایه های وب سایت .