چگونگی فضای طراحی وب سایت

چگونگی فضای طراحی وب سایت

چگونگی فضای طراحی وب سایت


چگونگی فضای طراحی وب سایت چگونگی فضای طراحی وب سایت : نوع فضایی که در هر طراحی وب سایت موجود می باشد می تواند در نظر کاربران آن وب سایت تاثیرگذار باشد .


عوامل بسیاری در محیط یک طراحی سایت


تاثیرگذار می باشند . اگر می خواهید وب سایتی با فضای کاربر پسند و مفید داشته باشید مقاله امروز وب سایت " سایت کد " را از دست ندهید .


طراحی سایت و عناصر موثر :


از جمله عناصری که در محیط وب سایت ها تاثیر می گذارند عبارت اند از نوع نورپردازی ، نوع رنگ های به کار رفته در سایت و چیدمان المان ها . وب سایت هایی که از این لحاظ دارای اشکالاتی باشند قادر به جلب رضایت کاربران نخواهند بود و موجب ایجاد سر درگمی در آن ها خواهند شد . اگر نگاهی به آمار های به دست آمده داشته باشیم باید بگوییم شمار بالایی از طراحی سایت ها در اولین ثانیه ورود ، توسط کاربران ترک می شوند . در واقع هنگامی که طراحی سایت تان از محیطی آرام و به دور از شلوغی برخوردار باشد قطعا کاربران بسیاری را جذب خواهید نمود .


کاراکتر های موثر در شلوغی طراحی وب سایت :


وب سایت هایی که دارای فضایی شلوغ می باشند ، مخاطبین وب سایت را به نوعی عصبی خواهد کرد . در بازه های زمانی گوناگون می بایست مطالب و محتوای جدید به وب سایت افزوده شده و جایگزین مطالب قدیمی تر شوند . عدم انجام این امر وب سایت شما را بیش از حد شلوغ خواهد کرد و نتیجه کار به هیچ عنوان مورد پسند کاربران نخواهد بود . عوامل مختلفی در این قضیه تاثیر گذار می باشند . به طور مثال هیچ گاه نباید تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربران را در صفحه اصلی وب سایت قرار داد زیرا باز هم این مسئله موجب سردرگمی کاربران خواهد شد . برای رفع این مشکل می توانید محتوا وب سایت تان را به صورت دسته بندی شده در سایت قرار دهید و برای ما بقی محتوا نیز روش دسترسی سریع و آسانی را در نظر بگیرید .