ویژگی های طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت


ویژگی های طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت هر طراحی سایتی باید یک سری از مهم ترین ویژگی ها را داشته باشد تا هم از دید کاربران و هم مشتریان مورد تایید قرار گیرد. این ویژگی های مهم در هنگام طراحی سایت باید برای مشتری ارائه داده میشد. طراحی سایت شما نشان دهنده ی عظمت و شخصیت شرکت و شخص خود شما در دنیای مجازی می باشد، پس متناسب با موضوع طراحی وب سایت خود بهتر است از طرحی و گرافیک و رنگ های جذاب و گیرا استفاده کنید. انتخاب رنگ ها در طراحی سایت از مهم ترین بخش هایی است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی ها و امکانات مهم در هر طراحی سایت عبارتند از:

• طراحی سایت شما باید شرح حال کاملی از فعالیت شما در دنیای مجازی باشد، عکس هایی که در طراحی سایت قرار میگیرد علاوه بر اینکه باید دارای کیفیت بالایی بوده و مرتبط با موضوع طراحی سایت شما باشد، باید قابلیت بزرگنمایی داشته باشد تا مشتری ها به راحتی بتوانند محصولات و کالاهای وب سایت را مشاهده کنند. این موضوع از مهم ترین موضوعات در طراحی سایت فروشگاه های اینترنتی می باشد.
• گزینه های مربوط به محصولات باید با جزییات دقیق و کامل پر شود. وب سایت باید به گونه ای طراحی شده باشد که همه ی سوالات و ابهامات را از ذهن کاربر و مشتری بیرون کند و موجب سردرگمی او نشود.
• صفحه ی تماس با ما یا ارتباط با ما که مهم ترین صفحه در هر طراحی سایت در نظر گرفته می شود باید به صورت جداگانه طراحی شود تمامی راه های ارتباطی مثل شماره تماس، آدرس بر روی نقشه ی گوگل، آدرس شبکه های اجتماعی و ایمیل به طور دقیق در آن درج شود.
• صفحه ی درباره ی ما یکی دیگر از مهم ترین صفحات در طراحی سایت می باشد که در آن تاریخچه و اطلاعات دقیقی نظیر سال تاسیس، گواهی نامه ها، چگونگی انجام فعالیت ها شرکت و فروشگاه و... شما باید قرار داده شود.
• منوهای وب سایت باید کاملا واضح و دقیق باشد و ابهامی را برای مشتری ایجاد نکند، بهترین بحش برای قرار دادن منو در هر وب سایتی بالای سایت می باشد، متناسب با نوع خدمات شما منو باید دارای دسته بندی قابل فهم و مناسب باشد. درمورد هر کالا و خدمات شما باید صفحه ای وجود داشته باشد و به طور اختصاری در مورد آن ها توضیحاتی داده شود.