طراحی سایت و باید ها و نباید های آن

طراحی سایت و باید ها و نباید های آن

طراحی سایت و باید ها و نباید های آن


طراحی سایت و باید ها و نباید های آن : در مقاله ی امروز از سری مقالات آموزشی طراحی سایت " سایت کد " قصد داریم شما کاربران عزیز را با نکاتی کلیدی مربوط به محتوای وب سایت در راستای دست یابی به بهترین نتیجه در بازار رقابتی موجود آشنا نماییم . در واقع طرف گفتگو در این مقاله اشخاصی که قصد دارند طراحی وب سایت شان را بهینه سازی کنند و افرادی که در حوزه ی طراحی سایت به نتیجه ی مورد نظرشان نرسیده اند می باشد ، از این رو تا انتها با ما همراه باشید .


شناخت کافی از بازدیدکنندگان سایت :


این مورد را با یک مثال برای شما شرح خواهیم داد . فرض کنید می خواهید یک وب سایت اسباب بازی طراحی نمایید . مسلما رنگ ها و کلماتی که در این وب سایت استفاده می کنید نسبت به یک وب سایت آنلاین بانک داری کاملا متفاوت می باشد . در نهایت می توان نتیجه گرفت شناخت کاربران وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .


به کار گیری جملات کوتاه :


در متن تان از جملات کوتاه اما مفهومی استفاده کنید . همان طور که می دانید شبکه ی اینترنت شبکه ای با سرعت بالا می باشد . بازدیدکنندگان یک طراحی سایت توقع دارند اطلاعات را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایند از این رو سعی کنید مطالب تان را چندین بار مرور کرده و تا حد امکان کلمات غیر ضروری را حذف نمایید .


دقت در املاء صحیح کلمات :


وب سایت شما به هر زبانی که می باشد می بایست بدون اشتباه های املایی و دستوری باشد . برای اطمینان در این موضوع می توانید از کنترل کننده املاء استفاده نمایید البته نباید به طور کامل به آن متکی شوید و برای اطمینان کامل از خواندن و محک انسان نیز استفاده نمایید .


عدم استفاده از اصطلاحات حرفه ای در محتوا :


از به کار گیری اصطلاحات حرفه ای بپرهیزید چرا که بسیاری از مخاطبین تان را از دست خواهید داد . تنها در صورتی می توانید از اصطلاحات حرفه ای استفاده نمایید که وب سایت تان دارای مخاطبینی از گروه متخصصین باشد .


عدم استفاده از عبارات بی معنی در متن :


ممکن است در برخی از طراحی وب سایت ها استفاده از این گونه عبارات نتیجه ای مطلوب به همراه داشته باشد اما به طور کلی سعی کنید از استفاده از این کلمات اجتناب نمایید .

تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه شرکت طراحی سایت نونگار<

ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل و کلاسهای آموزش طراحی سایت