طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل


طراحی سایت هتل
طراحی سایت
امروزه با توجه به رشد چشم گیر استفاده از اینترنت و افزایش اهمیت تجارت الکترونیک در صنعت گردشگری، نیاز به طراحی سایت کاربرپسند و به روز برای کاربران بیش از پیش احساس می شود طراحی سایت هتل نقش مهمی در معرفی و نمایش امکانات هتل و جذب گردشگر ایفا می کند فرقی نمی کند که صاحب یک هتل پنج ستاره ی بزرگ هستید و یا یک هتل آپارتمان کوچک برای بوم گردی در واقع طراحی سایت هتل نقش ویترین را برای شما بازی می کند که مسافران با بازدید از آن به انتخاب هتل شما ترغیب می شوند حتی می توان در طراحی سایت هتل با راه اندازی نرم افزار های رزرو این امکان را به کاربران بدهید تا اتاق های مورد نظر خود را رزرو کنند
طراحی سایت عکاسی و لوازم عکاسی
این نوع طراحی سایت ها با معرفی و بهتر نشان دادن مکان های زیبا و جالبی که موقعیت نزدیکی به هتل خود دارند مثلا مکان های تفریحی سیاحتی میتوانند مشتری های خود را افزایش دهند و آنها را از این موقعیت آگاه سازند. همچنین طراحی سایت هتل قدم بزرگی در توسعه و گسترش کسب و کار در فضای مجازی و اینترنت به حساب میاید.
از ویژگی های با اهمیت در طراحی سایت های هتل داری، استفاده کردن از سی پنل مناسب است که از طریق آن کاربر به راحتی بتواند اطلاعات مورد نیاز هتل را ثبت ، حذف یا ویرایش نماید. قسمت سی پنل باید مورد پسند کاربر قرار گیرد و همچنین طریقه استفاده از آن آسان و راحت باشد تا کاربر دچار سردرگرمی نشود. هتل داران باید به این نکته توجه داشته باشند که برای رشد کسب و کار خود باید از طرح و گرافیک زیبا و مناسبی استفاده کنند. هین مورد از مهم ترین بخش های طراحی سایت هتل داری به حساب میاید.

سئو و بهینه سازی طراحی سایت هتل

از جمله مهم ترین خدماتی که میتواند به افزایش بازدید سایت شما کمک کند سئو و بهینه سازی طراحی سایت میباشد. بعد از به پایان رسیدن کار طراحی سایت شما سئو و بهینه سازی مهم ترین نقش را در رونق کسب و کار شما دارد. مشاوره و کمک گرفتن از مشاوران تخصصی سئو از مهم ترین کارهایی است که قبل و بعد از طراحی سایت خود باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

مزیت های طراحی سایت هتل عبارتند از:

• امکان آسان تر شدن کار برای مشتریان شما و کسب رضایت آن ها در طراحی سایت وجود دارد.
• امکان تبلیغات به صورت دائمی و همیشگی از طریق موتور های جستجوگر در طراحی سایت وجود دارد.
• امکان معرفی فضای هتل به وسیله ارائه عکس و فیلم هی مختلف از داخل و خارج هتل برای جذب مشتری در طراحی سایت وجود دارد.
• امکان دسترسی همیشگی و ارائه خدمات به صورت آنلاین به مشتریان در طراحی سایت وجود دارد.
• طراحی سایت باعث کاهش هزینه های اضافی و زیاد میشود.
• طراحی سایت باعث افزایش اعتبار هتل شما نزد مشتریان میشود.
• امکان توسعه دادن به کسب و کار خود با استفاده از فضای مجازی و اینترنت در طراحی سایت وجود دارد.

برخی از ویژگی های صفحات طراحی سایت هتل عبارتند از:

• طراحی سایت صفحه رزرو آنلاین هتل و مکان های اقامتی
• طراحی سایت صفحه پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی مختلف
• طراحی سایت صفحه توضیحات مربوط به اتاق ها
• طراحی سایت صفحه ارائه خدمات آنلاین به مشتریان
• طراحی سایت صفحه معرفی هتل و تاریخچه آن به طور کامل
• طراحی سایت صفحه معرفی رستوران های موجود در هتل
• طراحی سایت صفحه ثبت نام و ارتباط با مشتریان

ماژول های طراحی سایت هتل شامل چه مواردی ست ؟

ماژول به معنی غیرفنی و عمومی به گزینه هایی گفته می شود که در طراحی سایت می توان قرار داد و با کلیک بر روی آن از امکانات آن استفاده کرد ماژول های تماس با ما، مجله ی گردشگری و گالری تصاویر نوعی ماژول عمومی محسوب می شوند ماژول در اصطلاح فنی به قطعه کدهای برنامه نویسی گفته می شود که امکانات متنوعی را در طراحی سایت تهران برای کاربر به ارمغان می آورد

انواع ماژول ها در طراحی سایت هتل به چند گروه تقسیم می شوند ؟

ماژول عمومی : شامل قسمت های درباره ما، تماس با ما و بیان قوانین و مقررات
ماژول های پایه : شامل قسمت هایی مانند اتاق ها، رستوران، امکانات هتل، خدمات
ماژول های مکمل : شامل گالری عکس، هواشناسی و تبلیغات

سرویس ها و خدماتی که در طراحی سایت هتل می توانیم ارائه دهیم شامل چه مواردی است ؟

طراحی صفحه ی رزور روزانه و دوره ای
پرداخت هزینه ی رزرو از طریق درگاه بانکی
ایجاد صفحه ای در طراحی وب سایت برای تاریخ بندی اتاق های خالی و پر
دسته بندی اتاق ها براساس تعداد تخت و ظرفیت
ایجاد پیشنهادات ویژه برای اتاق ها در ایام خاص
صفحه ی مربوط معرفی اماکن دیدنی در طراحی سایت

طراحی وب سایت هتل

طراحی وب سایت هتل اطلاعاتی در خصوص ظرفیت هتل ، تعداد اتاق ها ، نمای داخلی هتل ، نمای بیرونی هتل ، امکانات و سرویس هایی که هتل ارائه می نماید، محیط اطراف هتل ف سرویس های ایاب و ذهابی که هتل دارد و یا اطراف هتل موجود می باشد ، فاصله هتل تا مکان های دیدنی ، گردش ها و تروهایی که هتل ارائه می نماید تماما از جمله سرویس هایی می باشد که می توان در بستر طراحی سایت هتل داری به راحتی درج نماییم.

طراحی سایت هتل داری که قابلیت هایی را دارا می باشد؟

طراحی سایت هتل ارائه اطلاعاتی در خصوص امکانات و نیز سرویس های هتل به راحتی می تواند درج نماید. همچنین امکان رزرو آنلاین هتل نیز از جمله قابلیت های مورد توجه می باشد که به راحتی در بستر طراحی سایت هتل موجود می گردد و افراد پس از ورود به طراحی سایت می توانند در خصوص موجود بودن اتاق خالی ونیز ظرفیت موجود کسب اطلاع نمایند. چند تخت بودن اتاق و نیز خالی بودن اتاق های هتل از جمله اطلاعاتی می باشد که به راحتی در طراحی سایت هتل می تواند درج گردد و کاربران را در این خصوص مطلع نماید.

بخش هایی که میتوان در طراحی وب سایت هتل قرار داد:


از بخش های جذابی که میتوان در چنین وب سایت هایی طراحی کرد، نمایش دقیق مکان های تفریحی و زیارتی و اطلاعات کافی درباره ی آنها است. به طوری که بشود آن را به طور دقیق در نقشه به نمایش درآورد. و در نهایت تمامی این اطلاعات دقیق باعث می شود مشتریان شما از مکان هایی که در وب سایت خود قرار داده اید نهایت استفاده را بررند و آن را به اطرافیان و نزدیکان خود نیز پیشنهاد دهند.

مطمئنا کاربران تنها به دنبال وب سایت هایی هستند که شامل تمامی اطلاعات مورد نظرشان باشد ولی در غیر اینصورت وب سایت شما را ترک نموده و وب سایت دیگری را برای انجام این کار انتخاب مینمایند.
معمولا در یک وب سایت مربوط به هتل ها و معرفی اماکن این سرویس ها و خدمات را ارائه میشوند که عبارتند از:
طراحی صفحه وب سایت رزرو آنلاین روزانه و دوره ای
طراحی صفحه وب سایت پرداخت رزرو آنلاین از طریق درگاه بانکی
طراحی صفحه وب سایت تاریخ بندی اتاق های پر و خالی
طراحی صفحه وب سایت دسته بندی اتاق ها بر اساس ظرفیت و یا تعداد تخت
طراحی صفحه وب سایت درج و مدیریت امکانات و توضیحات برای هر اتاق هتل
طراحی صفحه وب سایت پیشنهاد های ویژه در روزهای مهم بر اساس نیاز
طراحی صفحه وب سایت معرفی رستوران های داخل هتل
طراحی صفحه وب سایت معرفی مکان های دیدنی شهر

طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت چند زبانه یکی از مهمترین امکاناتی است که در سایت ها به خصوص طراحی سایت هتل که نیاز است تعبیه می شود از آنجایی که ایران یکی از کشورهایی است که مکان ها و آثار باستانی دیدنی زیادی دارد و هر ساله شاهد ورود توریست های زیادی به داخل کشور می باشیم برای همین برای اینکه توریست ها و یا هموطنان از برخی نقاط کشور که می خواهند به شهر مورد نظر سفر کنند نیاز به بازدید از سایت و بررسی تمام عوامل را دارند شما می توانید با استفاده از طراحی سایت چند زبانه کار افرادی که به زبان فارسی تسلط ندارند را راحت کرده و با تغییر زبان انتخاب زبان مورد نظر به راحتی از طراحی سایت چند زبانه شما بازدید کنند.

ویژگی هایی که حتما باید در طراحی سایت هتل رعایت کنید تا بازدید کنندگان زیادی را جذب طراحی سایت خود و تبدیل آن ها به مشتری کنید:

• داشتن سرعت بالای بارگذاری سایت
یکی از مواردی که در بدو ورود به طراحی سایت برای بازدید کنندگان بسیار پر اهمیت می باشد سرعت بالای بارگذاری سایت می باشد بالا بودن سرعت سایت در نظر بازدید کننده یکی از فاکتورهای مهم به حساب می آید چون اگر سرعت سایت شما پایین باشد هیچ کسی منتظر بارگذاری سایت نمی مانند و طراحی وب سایت هتل شما را میبندند انتخاب سرور مجازی مناسب تاثیر به سزایی در سرعت سایت دارد.

• داشتن گرافیک جذاب
بعد از سرعت سایت مورد دیگری که بازدید کننده را جذب خود می کند داشتن گرافیک جذاب و متناسب با سایت می باشد شما برای این کار می توانید از گرافیست با تجربه مشورت بگیرید و یا کار خود را به آن ها بسپارید تا بهترین کار را تحویل شما دهند.گرافیک یکی از مواردی است که از نظر روانشناسی می تواند بر روی احساسات و ذهن افراد تاثیر مثبت و یا منفی بگذارد.

• داشتن محتوای مفید
یکی دیگر از موارد جذب بازدید کننده به طراحی سایت داشتن محتوای مفید می باشد بازدید کنندگان وقتی می خواهند در گوگل به دنبال موردی که ذهنشان را درگیر کرده است بگردند به گوگل روی می آورند و با خواندن محتواهای موجود جذب سایتی می شوند که دارای اطلاعات مفیدی می باشند.پس محتواهای خوب و مفید و همچنین مرتبط با موضوع و سایت قرار دهید.

• طراحی واکنش گرا
مورد دیگری که پر اهمیت می باشد هماهنگ بودن طراحی سایت با نمایشگرهای کوچک مانند موبایل و تبلت می باشد بسیاری از افراد جستجوهای خود را با استفاده از تبلت و گوشی های خود انجام می دهند و اگر هماهنگ با آن ها نباشد بسیاری از بازدید کنندگان خود را از دست خواهید داد.

• داشتن منو در طراحی وب سایت هتل یکی دیگر از موارد مهم که هر طراحی سایتی باید آن را مهم شمارد داشتن منوی مناسب می باشد منو نظم خاصی را به طراحی سایت ها می دهد و باعث می شود افراد تا با پیدا کردن به بخشی به مشکل بر نخورند و به راحتی به مشاهده ی منو بپردازند.

منوهای بخش مهمی در طراحی سایت هتل می باشد و بخش های تشکیل دهنده ی آن عبارت است از:

• ارتباط با ما و یا تماس با ما و.... :
در این بخش با قرار دادن اطلاعات تماس شماره تلفن آدرس دقیق به همراه نقشه گوگل مپ در طراحی وب سایت هتل افراد را به راحتی به سمت هتل و مهمانسرای خود بکشانید.

• درباره ی ما:
اطلاعات از رزومه و تاریخچه ی هتل را برای افراد معرفی کنید تا بازدید کنندگان بیش تر با کسب و کار شما آشنا شوند.

• قرار دادن شبکه های اجتماعی
فعالیت در شبکه های اجتماعی و قرار دادن لینک آن ها باعث جذب بازدید کنندگان زیادی به طراحی وب سایت هتل می شوید.

• بخش گالری
از محیط هتل فضای بیرون فضای داخل لابی اتاق ها سرویس ها پرسنل هر فضایی که دارند را در سایت به نمایش بگذارید.

• فیلد جستجو با قرار دادن فیلد جستجو می توانید کار افراد را بسیار راحت کنید تا به هر بخشی که از طراحی وب سایت هتل بخواهند به راحتی دسترسی پیدا کنند.

امکاناتی که می توانید در طراحی سایت هتل قرار دهید

1. سیستم ارسال پیامک
شما می توانید با گرفتن شماره همراه مشتری خود آن ها را از وقایع و تخفیف ها آفرها و پیشنهاد های ویژه خود با خبر کنید

2. اعلام پروازها
شما می توانید در طراحی وب سایت هتل بخشی را برای اعلام و معرفی پروازهای موجود در زمان ها متفاوت تعبیه کنید تا کاربران در صورت نیاز به اطلاعات پروازها سر بزنند و مطلع شوند.

3. بخش مختص گفتگو
در این بخش شما می توانید مکانی را برای گفتگو در نظر بگیرید تا افراد در آن جا از نظر ها و تجربیات خودشان در میان بگذارند و همچنین نوعی تبلیغات به شمار می آید.

4. داشتن نقشه سایت
با قرار دادن نقشه سایت راحت تر به موتورهای جستجو و گوگل کمک می کنید تا جایگاه بخش های مختلف سایت را بشناسند همچنین یکی از مواردی است که گوگل به آن اهمیت می دهد و طراحی وب سایت هتل که نقشه سایت دارند در نظر گوگل از محبوبیت زیادی برخوردار هستند

5. پرداخت آنلاین برای رزرو کردن اتاقی
شما می توانید در طراحی وب سایت هتل خود بخشی را طراحی کنید تا افراد به صورت آنلاین به انتخاب اتاق مورد نظر و همچنین پرداخت هزینه برای رزرو آن می باشند اما باید در نظر داشته باشید که امنیت سایت خود را بالا ببرید تا افراد راحت تر به شما اعتماد کنند چرا که با پرداخت هزینه باید اطلاعات کارت خود را در اختیار سایتتان قرار دهند پس باید خیالشان راحت باشد تا حساب آن توسط هکرها هک نشوند و حسابشان خالی نشود.