روند طراحی سایت

روند طراحی سایت

روند طراحی سایت


روند طراحی سایت : ممکن است سیستم های مدیریت محتوا یا cms های موجود در بازار قادر به جلب رضایت شما نباشند . در این گونه موارد بهترین و مناسب ترین راهکار استفاده از طراحی وب سایت به صورت اختصاصی می باشد . یکی از مزیت های طراحی سایت اختصاصی رعایت شدن قوانین سئو در آن می باشد . با رعایت شدن اصول سئو در طراحی یک وب سایت ، به طور قطع شاهد موفقیت آن وب سایت خواهید بود .


منظور از طراحی وب سایت اختصاصی چیست ؟


در اصل منظور از طراحی سایت به سبک اختصاصی ، نوعی از طراحی وب سایت می باشد که در آن از اسکریپت های کد باز و آماده به هیچ عنوان استفاده نمی شود . اگر شرکتی که طراحی سایت تان را به آن سپرده اید با مفاهیمی هم چون گرافیک وب سایت ، برنامه نویسی ، سئو وب سایت و نرخ تبدیل آشنایی کامل داشته باشد قطعا وب سایت موفقی را در اختیار شما قرار خواهد داد .


مزایای طراحی وب سایت اختصاصی :


1.    افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت
2.    طراحی اصولی متناسب با نیاز کارفرما
3.    افزایش امنیت وب سایت طراحی شده به صورت اختصاصی
4.    امکان گسترش وب سایت با هزینه های پائین تر
5.    انجام روند طراحی سایت با بالا ترین سرعت و مطابق با نیاز کاربران تان


این نکته را به خاطر بسپارید که در دنیای تجارت الکترونیک تنها در دست داشتن یک وب سایت نمی تواند برای شما مزیت خاصی به همراه داشته باشد . در واقع وب سایتی برای کسب و کار شما مزیتی به همراه خواهد داشت که قادر به هدایت ترافیک بالا به سوی شما بوده و نهایتا این ترافیک را به مشتریان وفادار شما تبدیل نماید . یکی از تاثیر گذار ترین کاراکتر ها در موتور های جستجو گر ، بهینه بودن وب سایت و میزان امنیت وب سایت شما می باشد . هر چه این دو مورد در وب سایت شما به شکل بهتری انجام شده باشند ، جایگاه بهتری در نتایج این موتور های جستجو گر خواهید داشت .
به کار بردن اسکریپت های کد باز تنها زمانی توصیه می گردند که کارفرما به دنبال طراحی سایت با هزینه های پایین باشد . اما اگر می خواهید کسب و کار تان از طریق فضای مجازی گسترش دهید بهتر است از روند طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایید .