رعایت اصولی مهم در طراحی وب سایت

رعایت اصولی مهم در طراحی وب سایت

رعایت اصولی مهم در طراحی وب سایت

رعایت اصولی مهم در طراحی وب سایت : قوانینی از سئو که در طراحی وب سایت باید رعایت شود بسیار است و نمی توان به خوبی در مقالات شرح داد. اما تا مرحله ای که امکان داشته باشد برای شما بازگو می کنیم. باز هم امروز از قوانین و اصول پایه ای سئو که در طراحی وب سایت باید رعایت کنید تا به سایتی کامل دست یابید صحبت می کنیم.

 

در کد نویسی ها طراحی UI را رعایت کنید

همیشه سعی بر این داشته باشید که طراحی وب سایت کاربر پسندی را داشته باشید و گرافیک مناسبی را برای آن سایت طراحی کنید. به همین دلیل است که توصیه می شود که در کد نویسی خود طراحی UI را رعایت کنید و این نوع کد نویسی یکی از بخش های مهم این کار است. از این رو در طراحی وب سایت خود در مورد گرافیک آن دقت فراوانی را خرج کنید.

تصاویر سایت خود را بهینه کنید

درست است که در اکثر مراحل به طراحی گرافیکی بالا اشاره می کنیم اما در کنار این کیفیت بالا باید این را در نظر داشته باشید که در طراحی سایت خود عکس هایی را که استفاده می کنید بهینه شده باشد , وگرنه سرعت لود سایت را پایین می آورد.

کد نویسی خود را بهینه انجام دهید

در زمان کد نویسی و نمایش سایت خود یه HTML نیاز داریم و و در ادامه برای اینکه انیمیت های بهتری را بسازیم به CSS نیاز داریم. برای هر دو این زبان ها ورژن های جدیدی در دسترس است که با نام HTML5 و CSS3 وجود دارند. این را بدانیم که متور های جستجو با این دو استاندارد سازگار هستند.

از سرور و هاست قوی استفاده کنید

برای طراحی وب سایت خود از سرور و هاستی با امنیت بالا استفاده کنید زیرا برخی از آنها سرعت پایینی دارند و برخی دیگر امنیت پایینی دارند.

محتوای اولیه خود را بهینه سازی کنید

حتما دقت کنید که محتوای سایت شما بر اساس اصول سئو که در کلاس آموزشی ارائه می شود پایه گذاری شود.

سایت خود را به گوگل معرفی کنید

اصولا کارفرمایان با استاندارد های سئو آشنا نیستند و باید از ابتدا طراحی وب سایت انجام شود که بر اساس اصول اولیه سئو باشد و به موتور های جستجو معرفی شود.

تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه شرکت طراحی سایت نونگار

ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل و کلاسهای آموزش طراحی سایت