تعامل هاست و سئو در طراحی سایت

تعامل هاست و سئو در طراحی سایت

تعامل هاست و سئو در طراحی سایت


تعامل هاست و سئو در طراحی سایت هاست و سرور خود را باید حتماً از یک شرکت معتبر و با مشاوره کارشناسان طراحی سایت بگیرید، زیرا زمانی که قصد توسعه سایت خود را داشته باشید خواهید دید که تصمیمی اشتباه در هنگام خرید هاست تا چه میزان می تواند بر بهینه سازی سایت شما مؤثر باشد و برخلاف ایت یک هاست خوب تا چه میزان می تواند موفقیت سئو سایت شما را تضمین کند. به همین دلیل بهتر است که در ابتدا و قبل از خرید هاست حتماً دقت کافی را داشته و هاست خوبی را تهیه کنید. مؤلفه های یک هاست خوب را در مقالات بخش آموزش طراحی سایت توضیح دادیم و می توانید با مراجعه به آنها اطلاعات مقدماتی بیشتری در مورد دامنه و هاست و سرور کسب کنید.


ارتباط بلاگ و سئو در طراحی سایت


در هاستینگ یک سایت باید به موارد زیر دقت داشته باشید؛ فولدر و دامنه فرعی و نیز دامنه مجزا و ... نکته ی مهم در اینجا این است که بلاگ ها موفقیت و شکست خود را از سایت اصلی کسب می کنند و به تبع آن می توانند به برتری و موفقیت قابل توجهی رسیده و تأثیر بسیاری بر سئو سایت شما داشته باشند. ارتباط لینک های بلاگ با سئو به این صورت است که کمک می کنند دامنه های سایت به رنکینگ بهتری دست پیدا کرده و با تعامل مناسب با سایت اصلی علاوه بر افزایش اعتبار دامنه ها نظر کاربران سایت را نیز جلب می کنند. تأثیر دیگر بلاگ در بهبود سئو طراحی سایت به مبحث ایندکس محتوای سایت باز می گردد که با توجه به بررسی متداوم بلاگ ها توسط گوگل و دیگر موتورهای جستجو می تواند کمک زیادی به ایندکس سریع تر مطالب سایت داشته باشد.


دامنه های فرعی در طراحی سایت


نقش دامنه های فرعی در طراحی سایت اهمیت زیادی دارد و نیز در سئو سایت که می تواند نقش یک پشتیبان مطمئن برای سایت داشته باشد. یکی از دلایل اهمیت دامنه های فرعی راحت تر بودن توسعه آنها از نظر تکنیکی می باشد و می توان در کشور دیگری نیز بلاگ ایجاد کرد. مثلاً سایت اصلی شما اگر در ایران باشد می توانید بلاگ خود را در آمریکا قرار دهید. بلاگ در بسیاری موارد نقش یک سایت مجزا را داشته و می تواند ارتباط کاملی با کاربران داشته باشد.