تاثیر سینما گرافی در موفقیت طراحی وب سایت

تاثیر سینما گرافی در موفقیت طراحی وب سایت

تاثیر سینما گرافی در موفقیت طراحی وب سایت


تاثیر سینما گرافی در موفقیت طراحی وب سایت ، موضوعی است که در مقاله ی امروز از سری مقالات روزانه ی وب سایت " سایت کد " قصد داریم به تحلیل و بررسی آن بپردازیم لذا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید . قطعا اگر راجع به اتفاقات جدید در دنیای طراحی سایت کمی مطالعه نموده باشید ، حتما با عبارت سینما گرافی آشنا شده اید . بر اساس جدید ترین راهکار های طراحی سایت در سال جاری خبر هایی از وجود سینما گرافی های بزرگ در صفحه ی اول طراحی سایت ها به گوش می رسد.
همواره استفاده از ترفند های جدید صرفا به دلیل رایج شدن آن ها روش مناسبی نیست اما اگر این ترفند ها در موفقیت طراحی سایت موثر باشند بهتر است از آن ها استفاده کنید . از آن جایی که سینما گرافی ترفندی نسبتا جدید در دنیای طراحی وب سایت می باشد و وب سایت های اندکی اقدام به استفاده از آن نموده اند ، برای اکثریت بازدیدکنندگان یک ویژگی جدید تلقی می شود . سینما گرافی ها در واقع ترکیبی از ویدئو ها و تصاویر می باشند که با حرکت های کوچک موجب درگیر شدن ذهن کاربران می شوند . لذا استفاده از این راهکار یک امتیاز مثبت برای وب سایت تان به حساب می آید .

نحوه ی پیاده سازی سینماگراف ها :

روش اول – استفاده از سینما گرافی آماده : سینما گرافی های آماده در فضای اینترنت موجود می باشند که بسته به میزان بودجه ی خود می توانید آن ها را خریداری کنید یا از انواع رایگان آن ها استفاده کنید .
روش دوم – استفاده از سینما گرافی اختصاصی : ممکن است آنچه مد نظرتان است را در میان سینما گرافی های آماده پیدا نکنید لذا نیازمند طراحی سینما گرافی اختصاصی می باشید . برای ساخت یک سینما گرافی اختصاصی نیازمند کاراکتر های گوناگونی می باشند که برخی از آن ها عبارت اند از :
•    دوربین فیلم برداری
•    3 پایه
•    رایانه
•    نرم افزار ویرایش ویدئو


ویژگی های یک سینما گرافی جذاب :
1.    حفظ سادگی
2.    تعیین بخش های اصلی همانند هدر اصلی ، هدر ثانویه و ...
3.    ثابت نگه داشتن بخش های غیر ضروری در سینما گرافی
4.    ایجاد حلقه برای کاهش حجم فایل سینما گرافی

تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه شرکت طراحی سایت نونگار

ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل و کلاسهای آموزش طراحی سایت