آموزش ریکاوری رم گوشی

آموزش ریکاوری رم گوشی

آموزش ریکاوری رم گوشی

آموزش ریکاوری رم گوشی : ممکن است برای هر فردی حذف ناگهانی برخی از فایل ها اتفاق افتاده باشد . امروزه نرم افزار هایی طراحی شده اند که با استفاده از آن ها قادر خواهید بود اطلاعات تان را بازیابی یا ریکاوری کنید . در مبحث امروز قصد داریم به آشنایی با نرم افزار DiskDigger که یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین نرم افزار های ریکاوری در سیستم عامل اندروید می باشد آشنا شویم . از این رو ما را تا انتهای این مبحث همراهی نمایید . نا گفته نماند در این نرم افزار نیز محدودیت هایی در رابطه با فرمت های تصاویر حذف شده وجود دارد ، هم چنین پیش از نصب آن نرم افزار می بایست حتما دستگاه تلفن همراه تان را روت نمایید زیرا در غیر این صورت ، اپلیکیشن DiskDigger دسترسی پایینی برای شما به همراه خواهد داشت .

 

مراحل ریکاوری با نرم افزار DiskDigger :

 

  • مرحله اول از ریکاوری رم گوشی :

برای شروع می بایست جدید ترین ورژن نرم افزار را بر روی تلفن همراه یا تبلت تان نصب نمایید . بعد از گذراندن مراحل نصب اجازه ورود به قسمت کاربری به شما داده خواهد شد . حال بر روی بخش Refresh list کلیک نموده و وارد بخش ذخیره شده شوید . حال قسمتی که فایل شما از آن حذف شده را می بایست انتخاب نمایید و گزینه Scan device را در نرم افزار ریکاوری انتخاب کنید .

 

  • مرحله دوم ریکاوری رم گوشی :

بعد از آغاز روند اسکن شما قادر خواهید بود پنجره ی مربوط به این فرآیند را باز کرده و ریکاوری فایل ها را مشاهده کنید و فایل های تصویری و ویدئویی را باز نموده و حتی با کلیک بر روی آن ها ، آن ها را مشاهده نمایید .

  • مرحله سوم ریکاوری رم گوشی :

با به اتمام رسیدن روند اسکن می توانید با کلیک نمودن بر روی گزینه ی filter فایل های قابل ریکاووری را که بر اساس فرمت و اندازه دسته بندی شده اند را مشاهده نمایید . لازم به ذکر است که بدانید با استفاده از کاراکتر checkboxes می توانید فایل هایی با حجم بیشتر را ریکاوری نمایید .

  • مرحله چهارم ریکاوری رم گوشی :

بعد از به پایان رسیدن ریکاوری فایل ها ، نرم افزار DiskDigger اجازه آپلود نمودن فایل ها ، ایمیل و یا ذخیره کردن آن ها را به شما می دهد .

تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه شرکت طراحی سایت نونگار

ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل و کلاسهای آموزش طراحی سایت