یکسری نکات روانشناسی که بهتر است در طراحی وب سایت رعایت کنید

یکسری نکات روانشناسی که بهتر است در طراحی وب سایت رعایت کنید

یکسری نکات روانشناسی که بهتر است در طراحی وب سایت رعایت کنید


یکسری نکات روانشناسی که بهتر است در طراحی وب سایت رعایت کنید: شما  می توانید در زمان طراحی وب سایت با رعایت یکسری نکات ریز و روانشناسی به طراحی وب سایت موفقی دست یابید. نکاتی را که امروز با هم مرور می کنیم فقط سطح کاری شما را بالا می برد و به این معنا نیست که اگر این نکات را رعایت نکنید در طراحی وب سایت خود شکست می خورید اما با رعایت آن به پیشرفت خود در این زمینه کمک چشمگیری می کنید.
برای کمک به خود تا پایان مقاله ی امروز با ما هران باشید.این مطالب کاملا علمی است و امتحان خود را پس داده است.
طراحی  وب سایت را به نحوی شروع کنید که ایجاد اعتماد کند
وقتی کاربر وارد سایت شما می شود باید با یکسری نکات مواجه شود تا بتواند اعتماد کند و کار خود را به شما بسپارد.در ابتدا دقت داشته باشید که خود و مجموعه خود را به درستی و کامل معرفی کنید و نکاتی را بیان کنید که به درد کاربر بخورد و باعت جلب اعتماد آن شود.
 از گفتگوی آنلاین در طراحی وب سایت خود استفاده کنید و پاسخگوی کاربران خود باشید.
حتما آدرس و شماره تماس دفتر خود را به صورت دقیق در قسمت تماس با ما ی سایت خود درج کنید, از این طریق کاربر در می یابد که شما یک شرکت برای دو روز نیستید. دقت کنید که شما با کاربران باهوشی طرف هستید. پس از آدرس و شماره ی قلابی استفاده نکنید.


دو نکته ی نهایی در طراحی وب سایت


در طراحی وب سایت خود از الگوی خاصی پیروی کنید. به این شکل که مثلا منوی خود را در قسمتی از سایت قرار دهید که کاربر به راحتی آن را پیدا کند و در سایت شما گیج نشود.
از رنگ ها درستی در طراحی سایت خود استفاده کنید. به این معنی که وقتی سایت شما از ترکیب رنگ سبز و زرد تشکیل شده است, رنگ ها و عکس های گرافیکی سایت خود را با توجه به رنگ لوگوی خود انتخاب کنید.

تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه شرکت طراحی سایت نونگار

ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل و کلاسهای آموزش طراحی سایت