چهار اصل عمومی بهینه سازی سایت برای افزایش ترافیک وب سایت شما

چهار اصل عمومی بهینه سازی سایت برای افزایش ترافیک وب سایت شما

چهار اصل عمومی بهینه سازی سایت برای افزایش ترافیک وب سایت شما


کلمات کلیدی:
هنگامی که شما بعد از طراحی سایت در مورد ایجاد محتوا فکر می کنید، کلماتی که کاربران از آن برای جستجو استفاده می کنند را می دانید. هر صفحه باید بر اساس کلمات کلیدی که برای شما و شرکت شما مهم است ساخته شده باشد. هنگامی که در حال تولید صفحات وب سایت خود هستید، از بهترین کلمات کلیدی برای هر پست استفاده کنید. گوگل با کلمات کلیدی به شما کمک می کند. هنگامی که شما شروع به تایپ در نوار جستجوی گوگل می کنید، به شما پیشنهاداتی از کلمات یا عبارات محبوبی که کاربران در جستجو استفاده می کنند می دهد. اگر می خواهید یک گام فراتر بروید، شما می توانید از ابزاری به نام برنامه ریز گوگل کلید واژه استفاده کنید که کلمات کلیدی محبوب را به شما می دهد. این برنامه تعداد جستجوهای یک کلمه کلیدی در ماه را به صورت متوسط به شما ارائه می دهد.
برچسب های تصویر :
کاربران در سرتاسر وب سایت خود تصویر دارند، و من همیشه تعجب می کنم هنگامی که وبلاگ نویسان تصاویر خود را برچسب گذاری نمی کنند. نرم افزار های نمایه سازی گوگل نیاز به درک آنچه که در تصویر و اینکه چه وقت آن را به خدمت بگیرند هستند. شما باید به تصاویر خود برچسب دهید. اگر هیچ چیز وجود نداشته باشد، گوگل نمی داند چگونه عکس ها را شناسایی کند. در وردپرس، یک پلاگین است که برچسب زدن به تصاویر را به شما یادآوری می کند. با برچسب ها، گوگل خواهد فهمید تصاویر مربوط به چه هستند، شاخص آنها چطور است، محل ذخیره آنها کجاست و چه زمانی در جستجو آنها را نمایش دهد.
توضیحات متا:
توضیحات متا درست زیر لینک شما در صفحه نتایج موتور جستجو می آیند. توضیحات متا از آن جهت مهم است که به کاربران می گوید که آنها در این صفحه چه می آموزند. شما به یک جمله جذاب و صادقانه نیاز دارید که کاربران برای یادگیری و کسب اطلاعات بیشتر بر روی آن کلیک کنند. استفاده از کلمات پاسخ به عمل مانند یادگیری و مشاهده به تعامل با کاربران و تشویق آنها برای پیدا کردن چراها واطلاعات در صفحه شما مهم است.
بک لینک:
یکی از با ارزش ترین چیز ها در جستجوگر ها بک لینک ها هستند. بک لینک لینک های دریافتی از یک صفحه وب به دیگری است، به عبارت دیگر، کاربران به خاطر ارزش آنچه شما می گویید به وبسایت شما لینک می شوند. علاوه بر این،شما می خواهید توسط این لینک ها به خوانندگان خود اطلاعات مفیدتر بدهید و با دیگر وبلاگ نویسان ارتباط برقرار کنید. مطمئن شوید که افزودن این لینک ها برای خوانندگانی که از طریق آن وارد سایت شما می شوند مفید باشد، یعنی با کلمه مناسبی لینک خورده باشد . فراموش نکنید شما نمی توانید برای یک مقاله بیش از حد لینک بدهید. با این کار ترافیک بالا ایجاد خواهید کرد که باعث بالا آمدن وبسایت شما در جستجو خواهد شد. همچنین می توانید از پست های سریالی استفاه کنید این روش به طور بالقوه ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد و منجر به بدست آوردن پیروان و مشتریان جدید می شود.