پیروی از قوانین در طراحی سایت

پیروی از قوانین در طراحی سایت

پیروی از قوانین در طراحی سایت


پیروی از قوانین در طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران تغییر اجتناب ناپذیر است! من می دانم که این سه کلمه قدیمی هستند، خسته کننده هستند و در زمان های دور استفاده شده اند. اما، آنها همچنان حقیقتا به خصوص در مورد اینترنت به دلیل آنکه یکی از ناپایدارترین رسانه ها هستند، دارند. آنچه در فلاش افزایش می یابد در هیچ زمان ناپدید می شود. جای تعجب نیست که چرا بسیاری از طراحی سایت ها به طور دائمی برای طراحی مجدد انتخاب می کنند تا در بازی بمانند. طراحی مجدد طراحی سایت در حال حاضر یک صنعت پر رونق است و از ما نادانسته می شود که همین طور نادیده بگیریم. به دلایل مختلف، آیا رشد و یا طراوت است که با طراحی سایت مجدد همراه شده است، صنعت اینترنت به ناچار تغییر می کند. آیا شما برای طراحی سایت دوباره طراحی کرده اید یا فقط به عقب می نشینید و دیگران را مجاز می بینید؟
هنگامی که برنج بالا از گوگل متوجه شد که موج در حقیقت موجها را در محوطه دانشگاه اش می گذارد، تصمیم گرفتند را برای عموم آزاد کنند. نتیجه، همانطور که همه ما آن را می دانیم، فاجعه آمیز بود. گوگل تصریح کرد که کارمندانشان مانند عموم مردم هستند که از پس از انتشار عمومی در طراحی سایت خود استفاده خواهند کرد. این مورد نبود و از همین رو اول افتاد. آن را دریافت کنید؟ یک محصول جدید را طراحی نکنید و خود را در جای مخاطبان در طراحی سایت نگهداری کنید. مطمئنا شما آن را می خورید!

اصول مربوط به طراحی سایت حرفه ای

جدی گفتم! مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد، اجازه ندهید که قاضی نهایی کار شما باشد. شما یک طراحی سایت را برای راحتی خود طراحی مجدد نمی کنید. شما رنگ دکمه را از رنگ آبی به رنگ قرمز جایگزین نمی کنید زیرا شما آبی را دوست ندارید. شما این کار را می کنید زیرا شما می خواهید خوانندگان خود را در طراحی مجدد طراحی سایت ها قدردانی کنید. شما آن را برای مخاطبان در طراحی سایت انجام می دهید. پاک کردن "در میان برخی از من اشاره شده است، آیا هیچ انسان پویا از عمل وجود دارد، شورشی که به تعیین جنبه از بیان جمعی فردا کمک خواهد کرد؟ این سوال را درک کنید و می دانید که برای ایجاد زیبایی های زیبا به خاطر ارزش زیبایی شناختی آن ها فردا اهمیت اجتماعی نداشته باشد، لذت بردن از احساس غیر حساسیتی خواهد بود.
هر دوره حاوی شرایطی برای ایجاد یک شورشی در طراحی سایت است. دفعه بعد، زمانی که شما برای طراحی دوباره طراحی کرده اید، قبل از اینکه زندگی کنید، از دوستان و خانواده تان بپرسید که آیا طراحی دوباره مناسب شرایط است؟ ببینید، من می دانم که با استفاده از یک گروه از کاربران غیرممکن است که شما نتایج دقیق تست را به شما ارائه می دهد، اما شما می توانید با افکنده کردن افکار خود به آن در طراحی سایت نزدیک شوید. اجازه بدهید به شما یک داستان بسیار جالبی بگویم. اگر چه این به طراحی مجدد طراحی سایت مربوط نمی شود بلکه نزدیک به یکسان است: قبل از راه اندازی برای عموم، را برای مجموعه کارکنان خود منتشر کرد. این کارکنان به اصطلاح گوگل که موج آزمایش را آزمایش کردند، یک دسته عظیم از نجیب زاده ها بودند که می توانستند با دلایل آشکار مرتبط با موج باشند.

روح طراحی سایت خود را از دست ندهید

یک طراحی سایت 10 روزه می تواند برای طراحی مجدد چندگانه بدون مراقبت از دست دادن بازدیدکنندگان یا هرچیز دیگری اقدام کند، اما اگر طراحی سایت خود را با پایه بازدید کننده متعهد کند، طراحی مجدد باید به طور جدی برنامه ریزی شود. هنگامی که مطمئن هستید طراحی مجدد طراحی سایت شما ضروری است، پس مطمئن شوید که شما یک طراحی را انتخاب می کنید که تغییر ظاهر طراحی سایت شما را تغییر می دهد اما نه احساس آن. باید فهمید که روح وبسایت برای حفظ پایه کاربر قدیمی حتی بعد از باز شدن طراحی سایت با نگاه کاملا جدید اهمیت دارد. بازنویسی طراحی سایت نباید چنین باشد که بازدیدکنندگان منظم باید وقت بیشتری را برای درک مکان جدید محتوای مورد علاقه خود صرف کنند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!
شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! این زمانی بود که طراحی سایت خود را با نگاه کاملا جدید مجددا راه اندازی کرد. در طی چند روز اول پس از راه اندازی، به علت کم رنگ بودن رنگ سبز از انتقادات ناشی از انتقادات برخاسته بود، اما به زودی بازدیدکنندگان خود را در طراحی سایت هماهنگ با هم قرار دادند. چه اتفاقی افتاد که بازدیدکنندگان به ظاهر قدیمی سوق دادند که آنها فورا نمی توانستند با طراحی جدیدی سازگاری داشته باشند، اما به زودی احساس کردند که فقط نگاه (که پس از همه بد نبود) تغییر کرد.

کاهش استفاده از محتوای بی فایده در طراحی سایت

با گذشت زمان، مدیران طراحی سایت متوجه می شوند که برخی از محتویات محتوا را می توان از طراحی سایت خود حذف کرد، در حالی که می توان از یک تکه دیگر نیز استفاده کرد. آسان نیست که چنین تغییری را در پرواز انجام دهیم، اما بازسازی مجدد وبسایت، این فرصت را برای مدیران وب فراهم می کند تا آنها می تواند محتوای طراحی سایت خود را تجزیه و تحلیل کند. ما باید درک کنیم که محتوا نوعی عمر مفید است. با گذشت زمان آن را پیر می شود و بی معنی می شود. به یاد داشته باشید که مینیمالیسم نیاز به ساعت است و طراحی مجدد این روزها به طور جدی بر روی ارائه حداقلی از محتوا تمرکز می کند. از این گذشته، هنگام طراحی مجدد یک طراحی سایت، ارائه محتوا باید در نظر گرفته شود. همچنین، طراحان باید مشتریان را در درک اهمیت محتوا و استفاده بیش از حد از آن ها کمک کنند.

موفقیت های رقبا را در طراحی سایت کپی نکنید

گاهی اوقات ما موفقیت های رقبامان را در طراحی سایت بسیار موفق می کنیم که در نهایت آنها را کپی می کنیم. ما مانند بچه ها فرض می کنیم که اگر چیزی ایجاد کنیم دقیقا همانند رقبای ما، پس اگر ما آنها را شکست ندهیم، موفق خواهیم شد. خوب، این اتفاق نمی افتد! ما باید درک کنیم که خوانندگان یک احساس شخصی نسبت به یک طراحی سایت دارند و این لمسی شخصی است که آنها را با طراحی سایت متصل می کند. اگر وبسایت خاصی بعد از دیگران شروع به کار کند، نقطه نظر بازدید از این طراحی سایت چیست؟ در عوض، خوانندگان رقیب اصلی را ترجیح می دهند. پس از همه، اصلی است که فروش می کند.

رتبه بندی موتورهای جستجو را در طراحی سایت از دست ندهید

خوب، به عنوان یک طراح، بسیار مهم است که مطمئن شوید طراحی مجدد یک طراحی سایت بر رتبه بندی موتورهای جستجو تاثیر نمی گذارد. برخی از دلایل اینکه طراحی سایت طراحی مجدد ممکن است رتبه بندی موتورهای جستجو را از دست بدهد عبارتند از طرح طراحی سایت تازه تغییر متن "عنوان" برای هر صفحه. تغییر در این متن به این معنی است که موتورهای جستجو بایستی پایگاه داده های خود را بازخوانی کنند که ممکن است بر رتبه بندی طراحی سایت تأثیر بگذارد. ساختار URL این طراحی سایت به چیزی مفید و سودمندتر از SEO تبدیل شده است.
اگر چه ممکن است در بلندمدت کمک کند، اما طراحان باید درک کنند که در صورت تغییر ساختار URL، تمام رتبه بندی موتورهای کنونی را از دست خواهند داد. پیوند در طراحی جدید باعث ایجاد تعادل اصلی ارتباط داخلی می شود. باید فهمید که اتصال به مقالات دیگر در یک طراحی سایت همانند عوامل SEO است که گوگل در نظر گرفته است. خوب، اگر طراح با یک طرح که تعدادی پست مرتبط در طراحی جدید داشته باشد، طراحی شده است، ساختار پیوند بین طراحی سایت که بر رتبه بندی موتورهای جستجو تاثیر می گذارد، تغییر خواهد کرد. بدون مقاله طراحی بدون ذکر مجله ، مکه برای طراحان کامل است. اجازه دهید ما با چک کردن نگاه در سال 2007 شروع کنیم. اشتباهات متداول در سئو طراحی سایت که از جدید ترین مقالات وب سایت سایتکد می باشد را نیز مطالعه نمایید.

وبلاگ نویسی در طراحی سایت

در آن زمان، فقط یک وبلاگ دیگر طراحی بود که با نگاه ساده وبلاگ به نظر می رسید. با رشد درخواست برای طراحی سایت بهتر رشد کرد. به اندازه کافی هوشمند بود تا طراحی خود را به سطح بعدی بدون احساس احساس طراحی سایت خود برساند. طراحی در سال 2010 نمونه ای کامل از یک طراحی مجدد وبلاگ است که در آن منطق پشت طراحی سایت باقی می ماند و فضای بیشتری برای حامیان وبلاگ فراهم می شود تا بتواند پول بیشتری برای سود وبسایت کسب کند. توجه داشته باشید که چگونه هیچ تغییری در محتوای انجام نداده است. تنها تغییر یک انحراف کوچک از نگاه اصلی وبلاگ بود، به طوری که خوانندگان به طور منظم خود را از دست دادند. بعد از همه می آید آخرین. طراحی مجدد در حال حاضر یکی دیگر از انحراف کوچک از آخرین طراحی آن است.

نتیجه گیری

مانند هر بخش دیگری از صنعت طراحی، طراحی مجدد مجموعه قوانینی است که باید در طراحی سایت دنبال شود. اگر چه طراحی سایت مجدد ممکن است کار ساده ای باشد اما به برنامه ریزی و تفکر نیاز دارد. من نمی گویم که طراحی مجدد شما موفقیت آمیز نخواهد بود اگر شما از این قوانین چسبیده اید اما مطمئنا طرح جدیدی را به شما پیشنهاد می کنیم! این منو بهینه سازی شده بود و یک نوار کناری دیگر تحت فشار قرار گرفت تا دسترسی به آرشیو در طراحی سایت آسان تر شود. باید توجه داشته باشید که در اندازه آگهی هایی که به نفع هر دو، خوانندگان و حامیان مالی است، هیچ گونه سازش صورت نگرفته است. چرخه تجدید ساختار نمونه ای کامل از چگونگی استفاده از طراحی سایت ها در طراحی مجدد بدون از بین بردن روح واقعی طراحی سایت می باشد.