طراحی سایت داینامیک در سایت کد

طراحی سایت داینامیک در سایت کد

طراحی سایت داینامیک در سایت کد


امروزه سبک جدیدی از طراحی سایت مشهور شده که با نام طراحی سایت داینامیک یا پویا از آن یاد می شود. این شیوه طراحی را اغلب افرادی انتخاب میکنند که به دنبال سایتی با قابلیت به روزرسانی مطالب و تغییرات مداوم در ساختار و پویایی سایت می باشند. کلمه ی طراحی سایت داینامیک یک اصطلاح از پیش برنامه ریزی شده نیست و با توجه به نیازهای کاربران و کارفرمایان تعاریف متفاوتی برای آن بوجود آمده است. طراحی سایت داینامیک هدف های خاصی را دنبال میکند و با استفاده از ابزارآلات خاص همچون اپلیکیشن ها و برنامه های متفاوت انجام می شود. طراحی سایت داینامیک چهارچوب مشخصی ندارد و با توجه به دستور کارفرما تولید می شود.در این شیوه طراحی سایت از تخصص و فناوری خاصی استفاده می شود که در نتیجه نرم افزار پیشرفته حاصل می شود و در این صورت شخصی که مدیریت سایت را برعهده دارد نیاز به تخصص در کد نویسی ندارد.
طراحی سایت داینامیک در سایت کد به زبان برنامه نویسی php و پایگاه داده  my sqlکنترل پنلی را ایجاد میکند که برای مدیر و کاربران آن فضای پویایی را بوجود می آورد.


طراحی سایت به دو شکل داینامیک و استاتیک   


طراحی سایت به دو شکل داینامیک و استاتیک صورت میگیرد که یک تفاوت عمده بین این دو روش وجود دارد: طراحی سایت استاتیک عموما برای سایت هایی با تعداد صفحه های محدود بکار گرفته می شود و امکان تغییر و ارتقاء در آن وجود ندارد مانند سی ام اس های وردپرس , جوملا و دروپال, اما در طراحی سایت داینامیک در هر مرحله از سایت میتوان تغییرات پایه ای در آن ایجاد کرد.


تغییرات در طراحی سایت داینامیک به چه شکل است؟


تغییرات در طراحی سایت داینامیک بصورتی میباشد که زمان اتمام طراحی سایت پلنی به کارفرما ارائه میگردد که میتوان با آن پلن مدیریتی طراحی سایت بر تمامی صفحات داخلی و سئو سایت مدیریت نمود.
همچنین با پلن های اختصاصی سایت کد میتوان در رشد و ارتقاع بهینه سازی سایت خود و دیگر سایت های طراحی شده اقدام نمود.