شش نکته موثر در طراحی سایت کاربردی

شش نکته موثر در طراحی سایت کاربردی

شش نکته موثر در طراحی سایت کاربردی


شش نکته موثر در طراحی سایت کاربردی : اگر می خواهید در بازار رقابتی که روز به روز در حال گسترش می باشد به بهترین نحو عمل نمایید می بایست ارزش صفحات طراحی سایت تان را افزایش دهید ! بسیاری از طراحان حرفه ای وب سایت بر این باورند که یک طراحی وب سایت برای موفقیت نیازمند کاربری آسان و شکل ظاهری همه پسند باشد . در واقع رعایت این دو نکته در پروسه طراحی سایت موفقیت چشم گیری را برای یک وب سایت رقم خواهد زد . در ادامه ی این مقاله نکاتی را برای شما جمع آوری نموده ایم که با رعایت آن ها می توانید وب سایتی کاربر پسند و کاربردی داشته باشید .


تعادل در میزان اطلاعات صفحات طراحی سایت :


میان تولید مطلب برای یک طراحی وب سایت و روزنامه و مجلات تفاوت های بسیاری وجود دارد . کاربران فضای مجازی معمولا کمی کم حوصله می باشند از این رو زمانی که با صفحاتی با حجم بالایی از مطلب رو به رو می شوند به سرعت این دسته از وب سایت ها را رها می نمایند لذا سعی کنید مطالب طراحی سایت تان را به نحوی تولید نمایید که در کم ترین حجم ، بیشترین و مفید ترین اطلاعات را در اختیار بازدید کنندگان وب سایت تان قرار دهید .


استفاده درست از لینک ها :


یکی از تاثیر گذار ترین نکات در موفقیت یک وب سایت استفاده ی مناسب از منو ها و کلید های اصلی وب سایت می باشد . به بیان دیگر شما می توانید با استفاده درست از منو ها وب سایت هایی با مطالب حجیم را نیز برای کاربران قابل استفاده نمایید .


بررسی محتوا وب سایت از نظر نگارش و املاء :


معمولا بازدیدکنندگان و مخاطبین یک وب سایت به هیچ عنوان تحمل مشاهده غلط های املایی و دستوری را ندارند . امکان دارد در یکی از صفحات طراحی وب سایت تان مشکل املایی وجود داشته باشد ، این نکته را به یاد داشته باشید که نباید انتظار داشته باشید که فردی با شما تماس گرفته و مشکل املایی مطلب تان را به شما متذکر شود . به طور کلی دقت بسیاری در نگارش محتوای وب سایت تان به خرج دهید تا رضایت مخاطبین وب سایت تان را جلب نمایید .

تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه شرکت طراحی سایت نونگار

ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل و کلاسهای آموزش طراحی سایت