سه راه حفظ ترافیک سایت، در برابر به روز رسانی گوگل پنگوئن

سه راه حفظ ترافیک سایت، در برابر به روز رسانی گوگل پنگوئن

سه راه حفظ ترافیک سایت، در برابر به روز رسانی گوگل پنگوئن

اگر شما اخیرا با عبارت حمله پنگوئن آنلاین مواجه شده اید، نگران نباشید. هیچکس مورد حمله ی ارتشی از پرندگان دریایی قرار نخواهد گرفت. پنگوئن نام مستعار جدید ترین الگوریتم بروز رسانی گوگل است. پنگوئن با هدف یافتن و مقابله با فعالیت های غیر طبیعی بهینه سازی سایت با هدف دستیابی به نتایج جستجوی بالا در گوگل راه اندازی شده است. در طراحی سایت و مدیریت آن نکات زیر را سرلوحه قرار دهید.
برای ترمیم آسیب و یا محافظت از سایت شما ، سه اقدام زیر در نظر گرفته شده است:
1. تمرکز بر کیفیت محتوای در بهینه سازی سایت: شما نیازی به بهینه سازی تک تک عناصر در همه صفحات وب سایتتان ندارید. محتوایی بسازید که بازدیدکنندگان می خواهند از آن استفاده کنند.
2 . از بین بردن هرزنامه های آشکار وب: اگر شما در صفحات وب خو محتوای کپی شده، با کلید واژه پر شده یا هر مورد دیگری که گوگل آن را به عنوان نقض دستورالعمل های مدیر وبسایت بداند هر چه سریعتر از شر آنها خلاص شوید و آن ها را اصلاح کنید.
3 . نظارت بر مشخصات بکلینک های خود : برای این کار از ابزار رایگان Majestic SEO , Open Site Explorer استفاده کنید، و لینک های اسپم و منفی را حذف کنید . با بهبود کیفیت سئو به طور مداوم می توانید یک راه طولانی به سوی محافظت از سایت خود در آینده را طی نمایید.