سایت خود را در گوگل مطرح سازید

سایت خود را در گوگل مطرح سازید

سایت خود را در گوگل مطرح سازید

محتوای مناسب کاربران را تشویق به دیدن سایت شما می کند و گوگل سایت شما را جزو سایت های جالب و معتبر نمایش می دهد چگونه رتبه صفحه بالا می رود؟
صفحات قدرتمند به رتبه بندی های بالا می روند بنابراین کار شما ساختن سایتی قدرتمند است. این شامل مطالب با محتوای مفید است که توسط کاربران در وبلاگ ها، توییتر و فیس بوک و غیره به اشتراک گذاشته می شود و اغلب اوقات گوگل این سیگنال قدرتمند را در . .Google ™ به حساب می آورد بدین ترتیب یک رتبه قوی و پایدار گوگل ™ برای شما ایجاد می شود.
. 3 نکته ساده برای گرفتن نتایج بهتر جستجو:
1) تعیین کلمات و عبارات کلیدی موثر و مفید برای افرادی که خدمات یا محصولات شما را جستجو می کنند.
2) امکان اشتراک گذاری و لینک را برای افراد آسان کنید
3) به این کار ادامه دهید
بهینه سازی موتور های جستجو عمل ساده ای است برای اطمینان از این که یک وبسایت از طریق کلمات و عبارات جستجو مرتبط پیدا شود شود مورد استفاده قرار می گیرد. چگونه می توانم لینک بگیرم؟ لینک ها مهم هستند اما کیفیت و کمیت را اشتباه نگیرید و به لینک های جدا از مطالب خود فکر نکنید. این حیاتی است درک کنید که داشتن محتوای انبوه و با کیفیت شانس شما را برای جستجو از صفحات مرتبط و با کیفیت افزایش می دهد و این لینک ها به شما بیشتر کمک خواهد کرد.
انواع seo :
دو نوع عمده ی بهینه سازی موتور های جستجو ، بهینه سازی کلاه سفید ( نوع خوب) و کلاه سیاه و سفید ( نوع نه چندان خوب ) وجود دارد. البته نظرات متفاوتی در مورد هر دو نوع بهینه سازی وجود دارد.
خدمات seo :
شمار زیادی از شرکت های ارائه دهنده خدمات بهینه سازی وجود دارد که می تواند به بهبود رتبه بندی موتورهای جستجوی وبسایت شما کمک کند. این خدمات عبارت اند از بهینه سازی صفحه وکد ، ساخت لینک، بازطراحی و توسعه وب سایت بنحوی که برای موتور جستجو محبوب گردد .
Seo برای چه کسانی مناسب است:
بهینه سازی موتور جستجو یک راه خوب در بازاریابی یک وب سایت است، ترافیکی که از موتورهای جستجو دریافت می گردد یک ترافیک مشتری خیز و بصورت ارزشمندی خالص و ارزشمند است.