ساخت بلاگ چه تاثیری در طراحی وب سایت خواهد داشت؟

ساخت بلاگ چه تاثیری در طراحی وب سایت خواهد داشت؟

ساخت بلاگ چه تاثیری در طراحی وب سایت خواهد داشت؟


در دنیای تجارت امروز اگر می خواهید طراحی سایت تان در یک واژه کلیدی رتبه بالایی در نتایج موتور های جستجوگر داشته باشید ، می بایست یک بلاگ راه اندازی کنید . به منظور بهینه سازی سایت ، تعامل با مخاطبین و پیشرفت در کسب و کارتان می بایست در طراحی وب سایت خود یک بلاگ راه اندازی نمایید .
بالا رفتن رتبه سایت در نتایج موتور های جستجو :
نوع مطالبی که در بلاگ منتشر می نمایید بسیار مهم می باشد . از مطالبی استفاده کنید که کاربران از آن ها اطلاعی ندارند ، این موضوع در افزایش رتبه طراحی وب سایت شما در نتایج موتور های جستجو بسیار تاثیرگذار می باشد . وقتی که کاربر در گوگل یا دیگر موتور های جستجو کلمه ای را جستجو کرده و وارد وب سایت شما می شود ، اگر بلاگ تان خوب و به روز باشد مخاطب ، مشتری همیشگی وب سایت تان خواهد شد و برای مطالعه مطالب بیشتر دوباره به وب سایت تان مراجعه خواهند کرد .
تاثیر بلاگ در افزایش بازدید و ترافیک سایت :
افزایش بازدید سایت بسته به نوع فعالیت وب سایت و نوع بازدیدکنندگان آن می‌تواند با روش‌های مختلفی اتاق بیافتد . برای بعضی از کسب و کارها ، بازاریابی سنتی، برای بعضی دیگر ، سئو و بهینه سازی سایت و برای بعضی کسب و کارها ، بازاریابی محتوایی و اینترنتی می‌توانند روش‌هایی با بازدهی بالا و قابل قبول محسوب می شوند .
برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان وب سایت :
داشتن بلاگ در طراحی سایت باعث القا شدن حس ارتباط با یک شخص به کاربر خواهد شد و وب سایت تان از بی روح بودن خارج خواهد شد . از این رو وجود این امکان در طراحی وب سایت تان موجب جذب بیشتر کاربر و برقراری ارتباطی قوی تر با کاربران سایت خواهد شد .
تبلیغات در رسانه های اجتماعی :
شبکه‌های اجتماعی همانند فیسبوک ، اینستاگرام ، توئیتر و دیگر شبکه‌های متداول محلی است که روزانه میلیون‌ها کاربر به آن ها مراجعه می‌ نمایند ، می‌تواند برای معرفی محصولات و ارائه خدمات و بازاریابی مورد استفاده قرار بگیرد .