تحولات طراحی اپلیکیشن

تحولات طراحی اپلیکیشن

تحولات طراحی اپلیکیشن


تحولات طراحی اپلیکیشن : امروزه برخی از کارشناسان بر این باورند که فرآیند رونق نرم افزار ها یا اپلیکیشن ها رو به پایان می باشد ، اما اگر در این باره کمی به تحقیق و جستجو پرداخته باشید پی خواهید برد که این باور کاملا اشتباه می باشد و تغییر و تحولاتی در آن در حال اتفاق می باشد .
بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی یکی از محققان به نام موسسه ی Jackdaw درباره طراحی اپلیکیشن های مخصوص موبایل این گونه می گوید که برخلاف نظریه های مطرح شده درباره ی پایان کار اپلیکیشن ها باید گفت که هنوز هم برای آن ها آینده روشنی پیش رو می باشد . حتی در برخی از تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده اند این گونه گفته شده است که اپلیکیشن های فعال در زمینه ی چت یا گفتگو در حال گرفتن جایگاه تمامی طراحی اپلیکیشن های دیگر شده اند اما محقق موسسه Jackdaw معتقد است نرم افزار های موبایل بلا استفاده نمی شوند و در آن ها تحولاتی در حال رخ دادن می باشد .


طراحی اپلیکیشن و کاهش سرعت دانلود :


در بازار های حوزه هایی که به بلوغ رسیده اند سرعت دانلود اپ ها به شدت رو به کاهش می باشد اما این اتفاق دلیلی بر از بین رفتن اپلیکیشن ها نمی باشد . 2 علت برای اثبات این امر موجود می باشد . اولین دلیل این است که نرخ هزینه ی پرداختی به توسعه ‌دهندگان رو به افزایش می باشد زیرا شرکت اپل گفته است که ۵۰ میلیارد دلار را در این حوزه به توسعه دهندگان شرکت خود پرداخت نموده است . این امر این موضوع را می رساند که درآمدی که از اپ‌ استور به وجود آمده چیزی حدود ۷۰ میلیارد دلار بوده است . علت دومی که می خواهیم برای شما کاربران شرح دهیم این است که تکنولوژی مربوط به بات ‌ها برای فعال بودن نیاز اساسی به موارد خارجی زیادی دارد به همین دلیل نمی توانند جایگزین مناسبی برای بیشتر طراحی اپلیکیشن ‌های سود آور باشند . علاوه بر موارد ذکر شده باید به این موضوع هم اشاره نمود که بیش از ۷۵ درصد درآمد اپ ‌استور از قسمت مربوط به بازی‌ها به وجود می آید ، که در این راستا بات‌ ها قادر به جایگزینی بازی ها نمی باشند .