بهترین تصاویر برای طراحی وب سایت

بهترین تصاویر برای طراحی وب سایت

بهترین تصاویر برای طراحی وب سایت


بهترین تصاویر برای طراحی وب سایت : در بسیاری از موارد پیش آمده است که مدیران طراحی وب سایت ها برای انتخاب تصاویر وب سایت شان عجولانه عمل می نمایند و اهمیت چندانی به تصویر انتخاب شده نمی دهند . هنگامی که از عکس های نا مناسب و غیر کاربردی در وب سایت تان استفاده نمایید ، بهترین و مناسب ترین فرصت را برای اثر گذاری بر روی کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت تان از دست خواهید داد . بر اساس موارد ذکر شده مقاله ی امروز از سری مقالات وب سایت " سایت کد " را به تحلیل و بررسی نکاتی در این حوزه اختصاص داده ایم .


بار احساسی عکس ها در طراحی سایت :


هر یک از عکس های موجود در یک وب سایت می توانند نشان دهنده ی حسی خاص باشند . هنگامی که کاربران از وب سایت شما بازدید می کنند این احساس به آن ها نیز انتقال می یابد . ناگفته نماند به کار بردن تصاویر احساسی می تواند برای نام تجاری طراحی سایت شما تاثیر مثبت و یا منفی به همراه داشته باشد ، بنابراین سعی کنید از تصاویری استفاده کنید که دارای نزدیک ترین ارتباط با نام تجاری شما باشند .


ارتباط عکس ها در طراحی سایت :


تصاویری که برای استفاده در وب سایت تان در نظر می گیرید می بایست به نوع فعالیت و کسب و کار شما مرتبط باشند . این نکته بدان معناست که نباید از هر تصویری که صرفا مورد علاقه شخص شما ممی باشد در وب سایت استفاده کنید .


اثر مثبت تصاویر در طراحی سایت :


با استفاده از تصاویری که تاثیری مثبت بر روی مخاطبین خواهند داشت می توانید ارتباطی نزدیک با کاربران طراحی وب سایت تان برقرار نمایید و هدف وب سایت تان را برای آن ها شرح دهید . به طور مثال اگر در صفحه ی ارتباط با ما وب سایت تان از تصاویری جذاب و کاربردی استفاده کنید می توانید بازدیدکنندگان را به تکمیل فرم تماس ، تشویق و ترغیب نمایید .


میزان کیفیت تصاویر در طراحی سایت :


اگر از تصاویری با کیفیت پایین در وب سایت تان استفاده نمایید به کاربران تان این حس را انتقال خواهید داد که خدمات وب سایت تان نیز از کیفیت پایینی برخوردار می باشند . بر همین اساس حجم تصاویر تان را به گونه ای بهینه کنید تا کمترین لطمه به کیفیت عکس وارد شود .