استراتژی های طراحی سایت و حضور پر رنگ در اینترنت بخش دوم

استراتژی های طراحی سایت و حضور پر رنگ در اینترنت بخش دوم

استراتژی های طراحی سایت و حضور پر رنگ در اینترنت بخش دوم


طراحی سایت؛ نشر مقاله


با تألیف و نوشتن مقالات با کیفیت و انتشار آن در سایت خود و یا دیگر سایت های مرتبط و معتبر برای بهتر دیده شدن تلاش نمایید. باید توجه داشته باشید که مقالات و نوشته هایی که شما در سایت خود یا دیگر سایت ها قرار می دهید به وسیله مخاطبان هدفمند بررسی خواهد شد. بنابراین باید سعی کنید که ارتباط بین این وب سایت ها و سایت خود را با تبادل نظر و ارسال مقالات گسترش بدهید.


طراحی سایت؛ اختصاص محلی برای تبلیغات


همانگونه که در ذات نمایش سایت ها به صورت طبیعی وجود دارد، پیام های تبلیغاتی آنلاین هم نام تجاری را ارائه داده و هم باعث به وجود آمدن فرصت های جدید می شوند اما باید تبلیغات شما در سایت ها معتبر و پر بازدید قرار داده شود. در طراحی سایت باید در پی یک شریک رسانه ای آنلاین مناسب باشید که اشراف کاملی بر کنش های مخاطبین خود دارد و توانایی این را داشته باشد که برای نصب تبلیغات شما در سایت هایی که بیشترین ارتباط را به حیطه کاری شما دارند در تمامی اینترنت به شما کمک نمایند.


طراحی سایت؛ عضویت در اتحادیه اصناف تجاری


همانگونه که در موارد قبل نیز تأکید کردیم نباید صرفاً یک مسیر را برای شناخته شدن و مشهور شدن سایت انتخاب کنید و باید از روش های گوناگونی در کنار یکدیگر سود ببرید. اصولاً این اتحادیه ها لیست اعضا و لینک آن را در اختیار شما می گذارند و برخی نیز مجوز استفاده از لوگو یا نام تجاری شما در سایت شان را در اختیار شما می گذارند. این اقدام باعث می شود که طراحی سایت شما در معرض دید بازدید کنندگان قرار گیرد و به افزایش شهرت نام تجاری شما منجر می شود. نیز باید مطمئن شوید که بک لینک به صفحه مورد نظر شما بر می گردد.


طراحی سایت؛ استفاده معقول از "تبلیغات با جستجوی کلمات کلیدی"


شرکت های زیادی با استفاده از "تبلیغات همراه با جستجوی کلمات کلیدی" باعث افزایش میزان ترافیک و بازدید از سایت خود می شوند. اگر قصد دارید از این روش در طراحی سایت خود استفاده کنید باید از عبارات خاص تری نسبت به کلمات کلیدی دیگر که به طور معمول استفاده می شود بهره ببرید. مثلاً از "طراحی سایت در تهران" به جای "طراحی سایت" استفاده کنید. استفاده از این شیوه باعث می شود که هزینه خود را برای کاربرانی که در زمره مشتریان شما قرار نمی گیرند هدر ندهید.