آموزش طراحی سایت و چگونگی استفاده از برنامه جدید گوگل اینستنت

آموزش طراحی سایت و چگونگی استفاده از برنامه جدید گوگل اینستنت

آموزش طراحی سایت و چگونگی استفاده از برنامه جدید گوگل اینستنت


موتورهای جستجو در هر بازده زمانی برنامه های جدید و الگوریتم های متفاوتی را عرضه می کنند. یکی از تغییرات گوگل استفاده از گوگل اینستنت بوده است. این برنامه به این صورت است که وقتی یک کلمه را در گوگل تایپ می کنید پیشنهاداتی در راستای آن کلمه به شما ارائه می دهد که کمک زیادی به شما هم از لحاض صرفه جویی در زمان و هم از نظر راهنمایی به شما می کند. در آموزش طراحی سایت راجع به گوگل اینستنت صحبت کرده ایم و با توجه به این برنامه دیگر نیاز نیست تمام چیزی که قصد سرچ کردنش را داریم تایپ کنیم. حتی در صورتی که خود ما نیز نمیدانیم به دنبال چه چیزی هستیم این برنامه کمک زیادی با ارائه پیشنهادات به ما می کند.
کارشناسان آموزش طراحی سایت ما با بررسی این برنامه به نتایج جالبی رسیده اند. در واقع این برنامه به بهبود کیفیت جستجو و کارآیی آن با پیش بینی کلمات تایپ شده قبل از اتمام تایپ، کمک زیادی می کند. منطقی که پشت این طرح وجود داشته این بوده که کاربران کند تایپ می کنند ولی با سرعت قادر هستند که بخوانند. زمانی که طول می کشد تا ما مطالب پیشنهادی را ببینیم بسیار کمتر از زمانی است که می خواهیم آنها را تایپ کنیم و همین باعث می شود سرعت جستجو بسیار بالا برود و هنگام تایپ صفحه مانیتور را نیز مورد بررسی قرار دهید تا در صورت کسب نتیجه دست از تایپ کردن بکشید.


آموزش طراحی سایت و شیوه کار گوگل اینستنت


شیوه کار با گوگل اینستنت هیچ پیچیدگی ندارد و فقط کافیست که شروع به تایپ عبارت جستجو ‌کنید، گوگل اینستنت چیزی را که هدف شما می باشد پیش‌بینی می‌کند و شروع می‌کند به نمایش نتایج جستجو و در همین حال زمانی که نتایج مورد نظر خود را هنوز ندیده اید، کماکان به تایپ کردن ادامه می دهید تا نتایج مطلوب شما به دست بیاید. تغییری که در پروسه جستجو اتفاق افتاده است به وضوح مشخص است. در ادامه مبحث طرح شده در قسمت آموزش طراحی سایت سرعت یافتن محتوای مورد نظر شما افزایش قابل ملاحظه ای یافته است و نیاز به تایپ کامل عبارات مورد جستجو نمی باشد. حتی نیازی نیست که بعد از اتمام تایپ بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. کمک دیگری نیز که گوگل اینستنت به شما می کند این است که زمانی که بازخورد آنی کلمات مورد جستجوی خود را مشاهده می کنید می توانید کلملت و عبارات بهتری را برای جستجو تنظیم کنید. در این روش احتمال انطباق نتایج با محتوای مورد نظر شما افزایش چشمگیری یافته است و جستجو را بسیار لذت بخش ساخته است. مقالات دیگری نیز در این زمینه در بخش مقالات آموزش طراحی سایت برای شما عزیزان قرار داده ایم، لازم به ذکر است که برای استفاده از گوگل اینستنت باید مرورگر خود را به روز رسانی کنید.