آموزش طراحی سایت با وردپرس

آموزش طراحی سایت با وردپرس

آموزش طراحی سایت با وردپرس


آموزش طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران با رشد و گسترش نقش اینترنت در زندگی روزمره و افزایش استفاده از دستگاه های هوشمند نظیر موبایل، تبلت و... تقریبا تمامی مشاغل به داشتن یک طراحی سایت در دنیای مجازی اقدام نموده اند و در این راستا اینترنت به یک فضای مناسب جهت فروش کالا تبدیل شده است. با کمی جستجو در این عرصه با طراحی سایت شرکت های موفق بسیاری روبرو می شوید که به راحتی از طریق طراحی سایت منحصر به فرد به فروش و سودآوری زیادی دست یافته اند.
شما نیز می توانید برای توسعه ی کاری خود از طراحان حرفه ای جهت طراحی سایت بهره مند شوید. با بسته های آموزشی طراحی سایت با وردپرس علاقمندان می توانند در این بازار رقابتی حضوری فعال داشته باشند و به طراحی سایت بپردازند. در طراحی سایت با وردپرس دیگر دغدغه های اولیه ساخت مدیریت محتوا وجود ندارد.

یادگیری طراحی سایت با وردپرس

در این راستا با یادگیری طراحی قالب و علم کار کردن با وردپرس می توانید در این مسیر هموار حرکت نمایید. با رشد وردپرس و افزایش میل یادگیری این علم، با آموزش طراحی سایت با وردپرس فرصت مناسبی برای عموم مردم برای فراگیری این حرفه و کسب درآمد فراهم گردید. در این دوره های آموزشی افراد به سهولت می توانند شرکت کنند و بعد از آموزش به طراحی سایت بپردازند.

درآمدزایی با طراحی سایت وردپرس

با پررنگ شدن نقش اینترنت و افزایش کاربران اینترنتی تمامی صاحبان مشاغل نیاز به داشتن یک طراحی سایت را در حوزه ی کاری خود درک نموده اند. با آموزش طراحی سایت با وردپرس کاربران می توانند به راحتی اشتغال زایی و کسب درآمد کنند. امروزه تقریبا 90 درصد فروش در فروشگاه ها به صورت آنلاین و از طریق طراحی سایت امکان پذیر است. با طراحی سایت بدون داشتن محدودیت جغرافیایی با معرفی کالا و خدمات و با صرفه جویی در وقت و هزینه ی کاربران می توانید امکان یک خرید لذت بخش را برای مشتریان خود فراهم کنید. طراحی سایت تهران و سئو حرفه ای را نیز مطالعه نمایید.

چگونه در وردپرس کاربر ایجاد کنیم؟

برای ایجاد کاربر در نرم افزار مدیریت محتوای وردپرس اول وارد پنل مدیریت می شویم و از منوی کاربران بر روی لینک افزودن کلیک می کنیم. فرمی که در این قسمت قرار گرفته است را تکمیل کنید و در صورتی که نیاز داشتید تیک گزینه ارسال پسورد را نیز بزنید تا برای شما ارسال شود. بیشتر قسمت ها مشخص است و نیاز به توضیح ندارد اما در این قسمت از آموزش در مورد نقش کاربران پنج نقش پیش فرض وجود دارد که برای شما بررسی می کنیم.

نقش مدیر در فرم مشخصات کاربر وردپرس

یکی از پنج نقشی که در این بخش از آموزش به آن اشاره می کنیم نقش مدیر است. این نقش بسیار مهم است زیرا به همه چیز دسترسی دارد. زمانی که در حال نصب وردپرس هستید و یک کاربر ایجاد می کنید که نقش مدیر مشابه همان است زیرا همه دسترسی ها در اختیار وی قرار دارد. امکاناتی نظیر ویرایش محتوا و تغییر پوسته نصب افزونه ها و کارهای دیگر.

نقش مشترک در فرم مشخصات کاربر وردپرس

برعکس نقش مدیر که در بالا گفتیم نقش مشترک هیچ کار خاصی نمی تواند انجام دهد. این نقش برای بازدیدکنندگان عادی مناسب است و در آن فقط می شود که مشحصات خود کاربر را تغییر داد و دیدگاه خود را نوشت. برای این نقش مشخصات را دوباره وارد می کنید و البته می توانید از آن برای فرستادن کد تخفیف برای کاربران استفاده کنید هر چند که این کار نیازمند این است که افزونه نصب کرده و یا کد بنویسید که یک کد چند خطی کار شما را راه خواهد انداخت.

نقش مشارکت کننده در فرم مشخصات کاربر وردپرس

نقش دیگر مورد بررسی در آموزش نقش مشارکت کننده می باشد. این تقش علاوه بر اینکه ویژگی های نقش مشترک را دارد یک آپشن اضافی دارد که می تواند دیدگاه ها را در پنل مدیریت ببیند و نوشته جدید به عنوان پیش‌نمایش و یا نوشته برای بازبینی بسازد که البته نمی تواند آن را منتشر کند در سایت. برای انتشار به مجوز مدیر نیاز دارد. بهتر است این نقش را به کسانی بدهید که می خواهند در تولید محتوا به شما کمک کنند و شما می خواهید مطالب آنها را نظارت کرده و بعد در سایت قرار دهید.

نقش نویسنده و نقش ویرایشگر در فرم مشخصات کاربر وردپرس

دیگر نقشی که در لیست قرار دارد و در آموزش به آن می پردازیم، نقش نویسنده است که همان نقش مشارکت کننده است با این تفاوت که اجازه انتشار مستقیم مطالب را نیز دارد. این نقش برای نویسنده‌های با تجربه تر و مورد اعتماد مناسب است که مطمئن هستید مطالبی را که منتشر می‌کنند بدون ایراد است و نیازی به فیلتر شما ندارد. نقش ویرایشگر نیز همه کارهایی که یک نویسنده می‌تواند انجام دهد را می تواند انجام دهد و تفاوت انها این است که نویسنده صرفاً می‌تواند نوشته‌های خودش را ویرایش و منتشر کند ولی ویرایشگر قادر است نوشته‌های دیگران را نیز ببیند و ادیت و منتشر کند. در واقع این نقش با سردبیر روزنامه‌ مشابهت دارد و کارهای یک سردبیر را یک ویرایشگر نیز می تواند انجام دهد. با مقالات دیگر آموزش با ما باشید.