آشنایی با روند طراحی وب سایت فیلم

آشنایی با روند طراحی وب سایت فیلم

آشنایی با روند طراحی وب سایت فیلم


آشنایی با روند طراحی وب سایت فیلم : ممکن است تا کنون با یک تبلیغ ویدئویی مواجه شده باشید و خواسته باشید راجع به آن اطلاعات بیشتری به دست بیاورید . وب سایت هایی با موضوع فیلم برای کمک رساندن به این دسته از کاربران فضای مجازی به وجود آمده است . در این مقاله قصد داریم شما کاربران عزیز را با یک حوزه ی دیگر در دنیای طراحی وب سایت آشنا نماییم لذا این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید .
اطلاعاتی به طور معمول در طراحی سایت فیلم در اختیار کاربران دنیای مجازی قرار می گیرد به شرح زیر می باشد .


اطلاعات موجود در طراحی وب سایت فیلم :


1.    ارائه ی خلاصه ای کلی از داستان فیلم
2.    شرح اطلاعاتی درباره ی عوامل و بازیگران فیلم
3.    جوایز دریافتی فیلم در جشنواره های گوناگون
4.    رنکینگ فیلم در حوزه های مختلف
5.    پوستر های اورجینال از فیلم
6.    ارائه ی تریلر اصلی فیلم
7.    امکان دانلود فیلم با رعایت حق کپی رایت
8.    به فروش گذاشتن فیلم های دارای مجوز
نکته ی مهمی که می بایست در این حوزه از طراحی سایت بدانید این است که محصولاتی که می خواهید برای فروش در آن قرار دهید می بایست حتما دارا مجوز نشر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند زیرا در غیر این صورت وب سایت مورد نظر از سوی این نهاد فیلتر خواهد شد . قوانین و قواعد مربوط به کپی رایت نیز به همین صورت می باشد یعنی اگر یکی از محصولات وب سایت تان قانون کپی رایت را رعایت نکرده باشد به احتمال زیاد وب سایت راهی دادگاه خواهد شد .


عدم استفاده از برخی آثار در طراحی سایت :


توصیه ای که به شما داریم این است که از معرفی کالا هایی که مجوز ندارند و محصولاتی که در کشور اجازه نشر ندارد به شدت بپرهیزید هم چنین از آن جایی که فروش آثار و محصولات کپی شده غیر قانونی می باشد فقط و فقط از آثاری که شرکت های داخلی انتشار داده اند آن هم به صورت اورجینال استفاده نمایید و از قرار دادن آثاری که کپی رایت دارند و یا با قوانین کشور مخالفت دارند برای بخش دانلود و فروش به شدت پرهیز نمایید .