طراحی سایت واکنشگرا

طراحی سایت واکنشگرا

طراحی سایت واکنشگرا

تا چند سال پیش به ندرت یک وب سایت را مشاهده می کردید که یک نسخه موبایل نیز داشته باشد. شاید در آن زمان کاربرانی که از دستگاه هایی به غیر از کامپیوترهای شخصی صفحات وب را مرور می کردند بسیار اندک بود و طراحان صفحات وب و کمپانی های بزرگ از این درصد کوچک چشم پوشی می کردند.
از آنجا که امروزه فناوری به یک بخش ضروری از زندگی روزمره تبدیل شده است در نتیجه می بایست طیف گسترده ای از دستگاه هایی که کاربران به واسطه آنها قادر به دسترسی به اینترنت هستند را در نظر گرفت. زیرا انعطاف پذیری، کلید موفقیت کسب و کار به خصوص کسب و کار آنلاین است.
واکنش گرایی قالب های وردپرس و یا هر وب سایت دیگری نیز جزو یکی از معیار های سئو وب سایت است که به صورت رسمی از سال ۲۰۱۵ باید تمامی وب سایت های طراحی شده واکنش گرا یا Responsive باشند.وب سایت های واکنش گر قادرند بر روی صفحه نمایش تمامی دستگاه نمایش داده شوند مخصوصا با مدیا کوئری ها – css3 , html 5 و javascript این طراحی بهتر و بهینه تر انجام می شود. در طراحی سایت واکنش گرا که بیشتر با Responsive Web Design و یا طراحی وب سایت پاسخگو شناخته می شود ما می توانیم تصاویر و لایه های شناوری بسازیم که برای تمامی دستگاه ها قبل رویت باشد.
وب سایت های واکنش گرا علاوه بر اینکه سئو بسیار خوبی دارند حس خوبی را به کابر منتقل می کنند و این سایت ها بسیار کار بر پسند و دل پذیر هستند و در نتیجه به اصطلاح گوگل فرندلیمحسوب می شوند.بنابرین وب سایتی خواهیم داشت که با کاربر تعامل بیشتری دارد و در تمامی دستگاه به خوبی نمایش داده می شود و شما بازدیدکنندگان فراوانی را از دست نخواهید داد.


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-66515147(مشاوره رایگان)