طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

مرکز طراحی وب سایت سایت کد در راستای توسعه خدمات اطلاع رسانی در سطح وب و ایجاد فضای سالم رسانه ای اقدام به طراحی و ساخت انواع وب سایت های خبری و رسانه ای متناسب با رفاه حال مخاطبان خود نموده است.
در همین راستا این مرکز آمادگی خود جهت طراحی و راه اندازی انواع وب سایت های خبری و رسانه ای را اعلام می دارد و امیدوار است با گسترش و توسعه وب وب سایت های خبری در سطح شبکه مجازی بتواند گام موثری در جهت ایجاد فضای سالم و برابر رسانه ای بردارد.

طراحی سایت خبری زیبا
قابلیت ها و کارائی ها وب سایت خبری وب سایت خبری مدیریت و گردش خبر تحریره با هدف تامین نیازهای خبری و اطلاع رسانی وب سایتهای خبر رسانی، خبرگزاریها، آژانسهای خبری، وب سایتهای روابط عمومی ، وب سایتهای نشریات و گاهنامه ها و روزنامه ها طراحی و توسعه یافته است. ساختار نسخه های گوناگون تحریریه به نحوی است که با توجه به نیازهای مجموعه شما ب بهترین قیمت و تناسب شخصی سازی و آماده خواهد شد.
ارتقاء و پشتیبانی وب سایت خبری وب سایت خبری به نحوی طراحی شده که می توانید در صورتی که هر نسخه ای را خریده باشید به هر نسخه دیگری آن را تغییر یا ارتقاء دهید ، این ویژگی به شما این امکان را می دهد که سایت خود را با امکانات حداقل و هزینه کمتر راه اندازی ودر آینده به تدریج امکانات تکمیلی را به آن بیافزائید.
امنیت و سرعت وب سایت خبری وب سایت خبری به علت بهره وری از تکنولوژی دات نت وبانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور آژاکس از سرعت و امنیت بالائی در صفحات کاربری و مدیریتی برخوردار است و سایت شمارا از هردو نظر تضمین می کند.
سایت کد طراحی سایت کاملا خبری را با پیشرفته ترین امکانات اطلاع رسانی فراهم می نماید .با کمک این الگو می توان سایت طراحی شده را با قابلیت هایی همچون ایجاد باکس های نامحدود خبری و گروه های مختلف بروزرسانی خبر با سطوح دسترسی مدیریتی بر روی بخش های مختلف تنظیم نمود. در این مجموعه امکان تعریف انواع خروجی ها مختلف جهت نمایش اخبار، مقالات، مصاحبه، تصاویر، ویدئو، گزارشات و بسیاری مورد دیگر را با الگوهای مختلف نمایشی فراهم می نماید .
لازم بذکر است این الگو نیز همانند نرم افزار های دیگر شرکت سایت کد از قدرتمند بالای مدریتی نرم افزار سایت کد جهت طراحی سایت ایجاد شده را بطور کامل پشتیبانی می نماید.


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-66515147(مشاوره رایگان)