با ما تماس بگیرید: 66515147 - 021

تعرفه و قیمت طراحی اپلیکیشن

قیمت طراحی اپلیکیشن

تعرفه طراحی اپلیکیشن

متأسفانه به علت وجود تحریم‌های بین‌المللی، توسعه‌دهندگان برنامه‌های موبایل امکان تبادلات مالی با مارکت های بین‌المللی را ندارند. به همین دلیل انتشار برنامه‌های اندروید و iOS در مارکت های گوگل پلی و اپل (Apple Store) امکان‌پذیر نمی‌باشد. طراحی وب سایت
اما ما با دارا بودن نمایندگی در کشورهای هم‌جوار امکان انتشار قانونی و مستقیم برنامه‌های اندروید و آیفون (iOS) را دارا می‌باشیم. اگر مایل هستید تجارت خود را بین‌المللی کنید بهترین گزینه انتشار برنامه خود در مارکت های بین‌المللی می‌باشد.
طراحی سایت

قیمت طراحی اپلیکیشن

1. فروش برنامه اندروید و iOS در مارکت های گوگل و اپل
2. فعال‌سازی سیستم پرداخت درون برنامه‌ای Google و Apple
طراحی اپلیکیشن 3. امکان درج Google Ads در برنامه و کسب درآمد
4. پشتیبانی نرم‌افزار
5. توسعه و یکپارچگی با سایر نرم‌افزارها و وب‌سایت

هزینه تولید اپلیکیشن

هزینه تولیدی بر اساس نیازمندی‌های تکمیل‌شده کارفرمای نونگار در پرسش‌نامه محاسبه خواهد شد بی‌شک اطلاع دارید که هزینه نرم‌افزار موبایل و نرم‌افزارهای اندروید و IOS با توجه به جزییات و امکانات آن‌ها مشخص می‌شود. با توجه به اینکه هدف از تولید نرم‌افزار موبایل در اکثر مواقع اتصال نرم‌افزار به سایت است، وب‌سایت اینترنتی باید امکان ایجاد خروجی‌های لازم جهت نرم‌افزار موبایل را داشته باشد. در بسیاری از مواقع لازم است که طراح سایت این امکان را فراهم کند و یا از ماژول‌هایی که خروجی لازم را ایجاد می‌کنند استفاده کنیم، درصورتی‌که این امکان به‌صورت پیش‌فرض وجود نداشته باشد لازم است که نرم‌افزاری جداگانه به‌صورت تحت وب نوشته شود تا از طریق آن نرم‌افزار بتوان خروجی‌های لازم را تولید کرد.
همچنین برآورد هزینه طراحی نرم‌افزار موبایل بر اساس امکانات اولیه و چیدمان آن مشخص می‌شود، بنابراین برای برآورد هزینه در ابتدا بهتر است طرح نرم‌افزار را ازنظر چیدمان عناصر مختلف در صفحه و همچنین فرآیندهای موجود در آن مشخص شود و سپس فرآیندهایی که قرار است در نرم‌افزار اتفاق بیفتد را تحلیل و طراحی گردد. پس‌ازاین مرحله نحوه اتصال نرم‌افزار به بانک اطلاعاتی مشخص می‌شود و بر اساس این اطلاعات می‌توان برآورد دقیقی از تعرفه نرم‌افزار موبایل و زمان و هزینه انجام آن ارائه کرد.
کارشناسان نونگار همواره آماده ارائه مشاوره‌های لازم جهت تولید نرم‌افزار موبایل باکیفیت مناسب و همچنین ارائه راهکارهای تجربه کاربری در جهت ساده‌سازی فرآیندها و بهبود آن‌ها در نرم‌افزار موبایل شما هستند. پس از تهیه طرح اولیه حتماً با کارشناسان نونگار تماس بگیرید تا مشاوره‌های لازم جهت بهبود طرح و همچنین عقد قرارداد و انجام کار در این زمینه را به شما بدهند. مقالات طراحی سایت
راههای ارتباط با ما
کارفرمای عزیز نونگار
پس از مطالعه طرح و تکمیل پرسشنامه برنامه‌ریزی اجرای پروژه و ارائه فازبندی طراحی و هزینه‌ها ارسال می‌گردد. برای ارتباط با ما از طریق درگاه‌های زیر اقدام فرمایید:
• تلفن: 66514140 و 66518394 و 66518354 021 داخلی 113 و 108
• ایمیل: marketing6@npco.net
• وب‌سایت: www.npco.net
• مشاور فروش شما در نونگار: سحر راد
• کارشناس فنی فروش شما : محمد رضائی

برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید. 66515147 - 021

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید طراحی اپلیکیشن اندروید فروشگاهی طراحی اپلیکیشن اندروید فروشگاه طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید طراحی اپلیکیشن اندروید طراحی اپلیکیشن موبایلی ساخت اپلیکیشن، ساخت اپلیکیشن بدون برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن اندروید رایگان،ساخت اپلیکیشن اندروید رایگان بدون برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن اندروید، ساخت اپلیکیشن ios، ساخت اپلیکیشن ای او اس، ساخت اپلیکیشن رایگان، ساخت اپلیکیشن رایگان بدون برنامه نویسی طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل ، اپلیکیشن اندروید،اپلیکیشن iphone ios و windows mobile برای موبایل های هوشمند appwizard.ir طراحی اپلیکیشن موبایل, ساخت اپلیکیشن, اپلیکیشن اندروید, اپلیکیشن ios, اپلیکیشن فروشگاهی, اپلیکیشن فروشگاه, اپلیکیشن موبایل برای سایت, اپلیکیشن رستوران, ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت, اپلیکیشن اندروید, اپلیکیشن ios, اپلیکیشن ساز اندروید طراحی و ساخت اپ اندروید و اپلیکیشن حرفه ای موبایل. انجام اپلیکیشن اندروید یا IOS خود را به صورت مقرون به صرفه ویا به صورت کاملا حرفه ای به ما بسپارید قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند یک امر مهم در انتخاب باشد ولی در سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید کیفیت مهمترین نقش را ایفا می کند

  • وب سایت و وبلاگ

    مطالب وب‌سایت و وبلاگ شما به روز خواهند شد و مقالات و اخبار جدید در آنها قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب مطمئن خواهید بود که کاربران به طور مداوم به شما سر می‌زنند.

  • شبکه‌های اجتماعی

    مطالب به صورت همزمان از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز منتشر خواهند شد تا شما به کاربران علاقه‌مند بیشتری دسترسی داشته باشید و آنها را مخاطب خود قرار دهید.

  • محتوای چند رسانه ای

    با تولید عکس، ویدئو، فایل صوتی و اینفوگرافیگ در زمینۀ کاری خود می‌توانید مخاطب را بیشتر سرگرم کنید و خود را به عنوان یک منبع معتبر مطرح نمایید.طراحی برنامه اندروید با گوشی طراحی اپلیکیشن اندروید