سئو منفی در طراحی سایت

سئو منفی در طراحی سایت

سئو منفی در طراحی سایت


سئو منفی در طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران چگونه می توانیم از سئو منفی در طراحی سایت مطلع شویم چگونه متوجه می شویم که سایت ما دارای سئو منفی است . همانطور که می دانید سئو برای بهینه سازی انجام می شود تا ازطریق آن بتوان رتبه خوبی در گوگل به دست آورد و در قبال آن نیز بتوان ورودی را به خوبی افزایش داد. با داشتن یک سئو خوب و قوی و استفاده از کلمات کلیدی پر تکرار که توسط ابزار رایگان قابل شناسایی هستند می توانید رتبه بالایی در جستجوی گوگل داشته باشید .

سئو کلاه سیاه در طراحی سایت

روش هایی که در سئو کلاه سیاه استفاده می شود معمولا برای بالا بردن رتبه در گوگل است و این در حالی است که اصلا به مخاطب و کاربر توجهی ندارند و محتوای تولید شده اصلا مورد نیاز کاربران نیست . این روش سئو توسط الگوریتم های گوگل برسی می شود و باعث می شود که گوگل آنها را جریمه کند. سئو منفی نیز همین گونه است گوگل این تکنیک ها را شناسایی می کند و باعث کاهش رتبه در گوگل می شود.

لینک مخرب و لینک طبیعی در طراحی سایت

لینک های مخرب و بد بسیار در سئو شما نتیجه منفی دارد .بک لینک ها مانند لینک کردن به صفحات یا رتبه پایین گوگل ،لینک ها اسپم ،خرید بک لینک ها که تمام این ها توسط الگوریتم های گوگل شناسایی می شوند و برای طراحی سایت شما جریمه به دنبال دارد. بک لینک کردن به صفحات پر بازدید و دارای رتبه بالا فید بک خوبی در رتبه شما درگوگل دارد. حتما با سایت هایی که تشابه موضوعی با شما دارند و رتبه بالایی در جستجو گر گوگل دارد این کار را انجام دهید .

هکرها و راه جلوگیری از نفوذ آن ها به طراحی سایت

هکرها افرادی هستند که با استفاده از باگ هایی که پیدا می کنند می توانند به طراحی سایت شما نفوذ کنند و باعث ایجاد خرابی بشوند نفوذ هکرها یک نمره منفی در سئو ورتبه بندی گوگل محسوب می شود . شما می توانید با استفاده از تکنیک های امنیتی جلوی ورود هکرها را به طراحی سایت خود بگیرید . کاربرد فوتر در طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت سایتکد می باشد را نیز مطالعه نمایید.