پنج رویکرد طراحی سایت که باید با آنها خداحافظی کرد

پنج رویکرد طراحی سایت که باید با آنها خداحافظی کرد

 پنج رویکرد طراحی سایت که باید با آنها خداحافظی کرد

موضوعات داغ و رویکردها می آیند و می روند، به خصوص در جهان طراحی سایت که به سرعت در حال تکامل است. با این حال، گاهی اوقات ما بر روی موضوعات و رویکرد قدیمی برای مدت زمان طولانی پا فشاری می کنیم.
همانطور که تکنولوژی تکامل می یابد، دام تکرار الگوهای قدیمی همیشه در کمین طراحان سایت است. صنعت طراحی وب به طور مداوم در حال حرکت به جلو است. ماندن در روندهای قدیمی تنها موجب قرار دادن شما پشت رقبا می شود. مهمترین دلیل این روند عدم تکامل با تکنولوژی های جدید طراحی سایت است. بخصوص در ایران این قضیه شدت دارد ، شرکت های بزرگ و قدیمی را می بینیم که انتظار دارند با یک سیستم مدیریت محتوای قدیمی عهد دقیانوس (10 سال پیش) در بازار بقا داشته باشند. آیا طراحی، امکانات، تکنولوژی گوگل 10 سال پیش با گوگل امروز قابل مقایسه است؟

در اینجا پنج روند طراحی که باید با آنها خداحافظی کرد آمده است:

1- خداحافظ: نسخه تلفن همراه سایت
امروزه دیگر کسی را نمی بینم سفارش طراحی نسخه موبایل خود را به یک طراح سایت دهد، بازطراحی واکنشگرا راه حل است

2- خداحافظ: سایتهای با متن سنگین
امروزه دیگر سایت هایی را نمی بینیم که متن های طولانی و تو در تو را برای معرفی محصولات و خدمات خود در پیش گیرند، سایت ها به سمت پاراگراف های برجسته و استفاده از روندهای گرافیکی ارائه خدمات رفته اند.

3- خداحافظ: SEO مبتنی بر متن کپی
دیگر دوره آن تمام شده که با کپی محتوای حجیم سایت های دیگر به فکر بهبود seo سایت خود باشیم

4- خداحافظ: تبلیغات کلیکی بی هدف
تبلیغات مبتنی بر پرداخت به ازای هر کلیک به سرعت در حال تغییر است. فن آوری های جدید کمک می کند تا بهتر و هدفمندتر تبلیغات را به سمت کاربران مناسب تر هدایت کنیم.

5- خداحافظ: طراحی اسکیومورفیسم
اسکیومورفیسم که بر پایه ایجاد بافت های واقعی در دنیای دیجیتال است. در مقابل آن طراحی تخت قدعلم کر که پیروز هم شد البته این طور که پیداست خود طراحی تخت هم در حال تحول