طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه


طراحی سایت مدرسه
طراحی سایت مدرسه در مدارسی که می خواهند به مفهوم مدیریت الکترونیکی و مدرسه الکترونیکی دست یابند معنا می یابد و می تواند در جهت بهبود اهداف آموزشی اقدام نمایند تا دانش پذیران بدون محدودیت زمانی و مکانی به فایل ها و نیز پروفایل خود دست یابند و در جهت ارتقای سطح آموزشی خود اقدام نمایند.

طراحی وب سایت مدرسه

طراحی وب سایت مدرسه می تواند پروفایلی را برای تمامی دانش جویان ایجاد نماید تا فرمتی شخصی سازی شده را مشاهده نمایند که در آن تکالیف و نیز وظایف دانش آموزان درج شده است. طراحی سایت مدرسه می تواند امکان دانلود و نیز آپلود فایل را برای دانش آموزان فراهم آورد. دانلود فایل های آموزشی که توسط دبیر می تواند در طراحی سایت مدرسه درج گردد تا در اختیار دانش آموزان قرار گیرد و همچنین می تواند امکان اپلود فایل را نیز فراهم نماید تا دانش آموزان فایل های خود که می تواند تکالیف آنها باشد را در بستر طراحی سایت مدرسه آپلود نمایند.

امکانات در طراحی سایت مدرسه

مواردی همچون برنامه تحصیلی ، تکالیف ها ، گزارشات را تماما می توان در بستر طراحی سایت مدرسه بارگذاری نمود تا ارتباط بیشتر و قوی تری میان دبیر و نیز دانش آموزان ایجاد گردد. امروزه طراحی سایت مدرسه موفقی موجود می باشد که توانسته است موجب ارتقای سطح آموزشی دانش آموزان گردد. در اختیار گذاشتن فایل های آموزشی و منابع بیشتر در بستر طراحی سایت می تواند موفقیت بیشتر دانش آموزان را منجر گردد

مزیت طراحی سایت مدارس

یکی از مزیت های طراحی سایت مدارس استفاده از تبلیغات هدفمند و رایگان است ارتباط مناسب با دانش آموزان و اولیای آنها از طریق امکاناتی چون ارسال پیام و ثبت اطلاعیه و اخبار و اعلام نتایج آزمون ها از جمله مزیت های طراحی سایت است طراحی سایت بر اساس الگوریتم های گوگل و کسب رتبه های بالا و پیدا کردن دانش آموزان جدید بدون محدودیت زمانی و مکانی از جمله ی مهمترین الزامات طراحی سایت مدارس می باشد نکته ای که لازم است به آن توجه شود رعایت اصول بهینه سازی در طراحی سایت است که در این صورت سایت توسط موتورهای جستجوگر دیده نخواهد شد و برای جذب دانش آموزان جدید به مشکل برخواهید خورد یکی از دلایل موفقیت طراحی سایت مدرسه را می توان در جذب دانش آموزان و گرفتن رتبه های بالا دید که البته رسیدن به این هدف با دو نکته ی زیر امکان پذیر خواهد بود
1. رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت
2. رعایت اصول بهینه سازی

ویژگی های طراحی سایت مدارس

با توجه به پیشرفت علم و فناوری دیگر نیازی به نامه نگاری های متعدد و تماس های فراوان برای رساندن اخبار و اطلاعیه ها وجود ندارد و با کمک طراحی وب سایت می توان در کسری از ثانیه اولیا را از اخبار و رویداد های مدرسه مطلع نمود باید توجه داشت که در طراحی سایت مدارس بخش تصاویر از اهمیت بالایی برخوردار است لازم است این بخش شامل تصاویری مانند دانش آموزان نمونه ، گروه های ورزشی و دانش آموزان افتخار آفرین باشد برخی ویژگی ها که می تواند در طراحی سایت تهران مدرسه ایجاد شود به شرح زیر است :
• ثبت نمرات و ارائه ی کارنامه ی اینترنتی در طراحی سایت
• ایجاد تالار گفت گو برای ارتباط اولیا و اساتید
• امکان ثبت نام اینترنتی
• معرفی امکانات مدرسه از طریق طراحی سایت
• معرفی اساتید و کار مدرسه

اصول طراحی سایت مدرسه و آموزشگاه

در بخش گالری تصاویر در طراحی سایت می توانید عکس هایی از اردوهای تفریحی زیبارتی دانش آوزان با معلم ها را قرار دهید تا برای همیشه ماندگار شوند. در قسمت اخبار و مقالات طراحی سایت می توانید اخبار مهم و فوری و اطلاعیه ها و یا تغییرات در تاریخ امتحانات و تعطیلی را قرار دهید و اولیا را باخبر سازید. در قسمت پرسش و پاسخ طراحی سایت می توانید قسمتی را برای دانش آموزان و والدین در نظر بگیرید تا سوالات خود را مطرح کنند و سپس به سوالات آن ها پاسخ دهید.

معمولا برخی از امکانات و ویژگی هایی که در طراحی سایت مدارس و آموزشگاه ها می توان به کار برد عبارتند از:

• قرار دادن تاریخچه و معرفی مدرسه در طراحی سایت
• معرفی مدیریت و معلم های مدرسه در طراحی سایت
• قرار دادن بخشی برای نمایش شرایط ثبت نام در مدرسه از طریق طراحی سایت
• قرار دادن بخشی برای اخبار و مقالات مدرسه در طراحی سایت
• امکان معرفی برنامه های آموزشی مدرسه در طراحی سایت
• معرفی شیوه های تماس و ارتباط با مدرسه از طریق طراحی سایت
• امکان نمایش تقویم آموزشی در طراحی سایت
• نمایش بخشی برای ارائه برنامه هفتگی در طراحی سایت
• قرار دادن بخشی برای بخش مشاوره تحصیلی در طراحی سایت
• امکان معرفی رشته های تحصیلی در طراحی سایت
• امکان معرفی دانش آموزان ممتاز در طراحی سایت
• اختصاص دادن بخشی برای نمایش آثار هنری دانش آموزان در طراحی سایت
• قرار دادن بخشی برای رویدادهای مهم هفته از طرقی طراحی سایت
• قرار دادن گالری و اسلاید تصاویر مرتبط در طراحی سایت

طراحی سایت مدرسه یک کار اصولی و حرفه ای می باشد ، برای طراحی وب سایت مدرسه فقط علم به اینکه فردی دارای توانایی طراحی سایت باشد کافی نیست و هر طراح سایتی که می خواهد کار طراحی وب سایت مدرسه را انجام دهد باید حتما دارای علم یک معلم و یک دانش آموز باشد یعنی یک طراحی سایت باید در زمان طراحی وب سایت مدرسه حتما طراحی سایت را از دیدگاه یک دانش آموز ، یک معلم،یک مدیر مدرسه و در نهایت از دیدگاه یک ناظم برسی کند در غیر این صورت وب سایت مدرسه حتما با مشکل مواجه خواهد شد
طراحی وب سایت مدرسه که این نوع طراحی وب سایت برای آموزشگاه و یا مدرسه یک وب سایت مدرسه حرفه ایی ، طراحی ، ساخته و اجرا می شود. خیلی از وب سایت های مدارس خاصیت های به خصوص خودشان را دارند ما با استفاده از سابقه و استفاده از معلمان یک راهنما را ایجاد کرده ایم تا مدارس و آموزشگاه ها بتوانند بهترین و مفید ترین وب سایت آموزشگاه را داشته باشند.
وب سایت مدرسه یک ابزار ارتباطی بین مدرسه و جامعه می باشد. و می تواند به دور ترین نقاط دسترسی داشته باشد. یک وب سایت مدرسه ممکن است توسط گروه های مختلفی از مردم مورد استفاده قرار گیرد. که این شامل کارکنان مدرسه ، والدین ، دانش آموزان و دانشجویان ، جامعه ، حتی افرادی که قبلا دانش آموز و یا دانشجوی موسسه بوده اند. و هر کس دیگه ایی که به صورت بالقوه درخواست ارتباط با آن مدرسه خاص و یا آموزشگاه را دارد.