طراحی سایت فست فود

طراحی سایت فست فود

طراحی سایت فست فود


طراحی سایت فست فود
طراحی سایت طراحی وب سایت امروزه با توجه به رشد و پیشرفت در دنیای مجازی و اینترنت راه های بسیار زیادی دیگری برای تبلیغات ایجاد شده است مثلا این روزها تبلیغات اینترنتی جایگزین روش های تبلیغات قدیمی مثل پخش تراکت و بروشور و یا تبلیغات تلوزیونی شده است. یکی از راه های تبلیغاتی اینترنتی برای فست فودها طراحی سایت می باشد. این روش بسیار موثر می باشد و طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است و بیشتر مشتری ها از طریق طراحی سایت با صرف هزینه و زمانی کمتر می توانند به ثبت آنلاین غذای خود بپردازند.
ظاهر گرافیکی وب سایت بسیار تاثیر گذار می باشد بنابراین در انتخاب رنگ ها نهایت دقت را داشته باشید از رنگ هایی استفاده کنید که مشابه با محیط وب سایت باشد حتی می توانید از طیف رنگی که در رستوران خود استفاده کردید در وب سایت خود نیز به کار ببرید بیشتر از رنگ های تند و اشتهابرانگیز استفاده نمایید.

ویژگی ها در طراحی وب سایت فست فود

1. معرفی انواع غذا ها در طراحی سایت فست فود: این بخش از وب سایت خود را به معرفی غذاها اختصاص دهید و در رابطه با هر غذا توضیحاتی درج نمایید و عکس هایی برای هر کدام قرار دهید تا برای مشتری ها وسوسه برانگیز باشد.
2. منو فست فود در طراحی سایت فست فود : در این قسمت از وب سایت باید لیست کاملی از قیمت پیش غذاها، غذاهای اصلی و دسر به همراه توضیحات و قیمت قرار داده شودامکان ثبت سفارش آنلاین نیز باید در این قسمت قرار داده شود.
3. سفارش غذا در طراحی سایت فست فود : غذای خود را به روش های مختلفی می توانید سفارش دهید، هم به صورت حضوری می توانید غذای خود را سفارش دهید، هم با تماس تلفنی می توانید سفارش خود را ثبت نمایید و در آخر از طریق طراحی سایت نیز می توانید سفارش خود را به ثبت برسانید.
4. زمان تحویل غذا در طراحی سایت فست فود: در این بخش از وب سایت بعد از اینکه سفارش خود را به ثبت رساندید زمان تقریبی تحویل غذا به نمایش درمیاید.
5. گالری و اسلاید تصاویر در طراحی سایت فست فود: در این بخش از وب سایت می توانید تصاویری از محیط فست فود و رستوران خود قرار دهید.
6. انتقادات و پیشنهادات در طراحی سایت فست فود: فرمی انتقاد و پیشنهاد به مشتری ها ارائه داده می شود تا به راحتی قادر به بیان پیشنهادات و انتقادات خود باشند.
7. صفحه تماس با ما در طراحی سایت فست فود: در این صفحه از وب سایت خود می توانید راه های ارتباطی با خود را قرار دهید مثل شماره تماس، آدرس دقیق بر روی نقشه گوگل، اینستاگرام، تلگرام و... باید به طور دقیق به ثبت برسند.