طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

شرکت‌ها چگونه به عنوان بهترین در کسب و کار خود شناخته می‌شوند؟ مسلما سابقه و رزومه کاری مهمترین عامل برای محبوبیت است اما یکی از عوامل اساسی طراحی سایت شرکتی می‌باشد چرا که وب سایت شعبه همیشه آنلاین شما محسوب می‌شود. با خدمات رسانی بهتر از طریق طراحی سایت شرکتی می‌توانید پاسخگویی سریعتر و دسترسی بهتر به مشتریان داشته باشید. علاوه بر این مخاطبانی که با کمپانی شما آشنایی ندارند از این راه می‌توانند با خدمات شما آشنا شوند و مشتریان بالقوه جدیدی جذب کنید. طراحی سایت شرکتی می بایست حرفه ای باشد تا بتواند نظر مثبت مشتریان قبلی و مشتریان جدید را جلب کند. به این ترتیب طراحی سایت شرکتی به عنوان یک ابزار قدرتمند می تواند به توسعه کسب و کار افراد کمک کند و به همین دلیل است که طراحی سایت شرکتی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است همچنین به وسیله طراحی سایت شرکتی می توانید بازاریابی اینترنتی نیز داشته باشید که به افزایش شمار مشتریانتان کمک می کند.
از مهم ترین مزیت های طراحی سایت شرکتی این موضوع می باشد که مشتری خیلی راحت می تواند از این طریق با شرکت شما در ارتباط باشد همچنین با قرار دادن محصولات و فروش آن ها در طراحی سایت شرکتی می توانید اقدام به بازاریابی اینترنتی نمایید. طراحی وب سایت شرکتی را می توان به عنوان ابزاری برای معرفی بیشتر حرفه خود در نظر گرفت که به افزایش اعتبار کسب و کار شما کمک بسزایی می کند. همچنین از طریق طراحی سایت شرکتی می توانید مشتری های بالقوه ای را جذب کرده و آن ها به سمت شرکت خود هدایت نمایید.

ساخت سایت شرکتی

از طریق ساخت سایت شرکتی میتوانید شرکت و تمامی بخش های شرکت خود را به بازدیدکنندگان و کاربران معرفی کنید. آنها از گستردگی و معرفی بدون عیب و نقص ساخت سایت شرکتی شما متوجه می شوند که با چه سازمان و شرکتی در ارتباط هستند. صفحه درباره ما و تماس با ما یکی از مهمترین قسمت ها در ساخت سایت شرکتی شما محسوب میشود. در صفحه تماس با ما می توانید اطلاعات تماس و نقشه شرکت خود را قرار داده تا مراجعه کنندگان به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند و از سرویس های مورد نظر بهره مند شوند. همچنین اگر تمایل داشته باشید میتوانید رزومه تمام پرسنل و کارمندهای شرکت خود را با توضیحات کامل در ساخت سایت شرکتی خود قرار دهید تا بازدیدکنندگان و کاربران نسبت به رزومه پرسنل شما آشنا شوند. همچنین با قرار دادن بخش اخبار و مقالات در ساخت سایت شرکتی خود برای ساعاتی کاربران و بازدیدکننگان در سایت شما مشغول می شوند که این موضوع برای سایت شما بسیار با اهمیت می باشد، زیرا این مسئله باعث افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهد شد، که به کسب درامد بیشتر شما کمک می کند. همچنین می توانید سیستم درگاه آنلاین هم داشته باشید. برای جذب مشتریان برای خرید آنلاین می توان از گزینه هایی مثل تخفیف استفاده کنید.

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت

هزینه طراحی سایت شرکتی

تعرفه طراحی سایت با توجه به نیاز های و خواسته های شما از وب سایت مشخص می شود بنابراین نمی هزینه طراحی سایت را ثابت در نظر گرفت علاوه بر این اغلب شرکت های قدیمی و حرفه ای هزینه طراحی سایت بالاتری نسبت به فریلنسر ها و شرکت های تازه تاسیس دریافت می کنند که علت آن کیفیت بالاتر انجام پروژه است اما همیشه هم هزینه طراحی سایت بیشتر دلیلی بر کیفیت بالاتر نیست و انتخاب صحیح شرکتی که با آن همکاری می کنید عامل حیاتی در موفقیت سایت است بنابراین نباید کیفیت را فدای هزینه طراحی سایت سایت کرد.

سایت ساز شرکتی

بسیاری از افراد از سایت ساز شرکتی برای انجام پروژه خود استفاده می کنند از مزیت های سایت ساز شرکتی رایگان بودن آن است و درمواردی برای افزودن ویژگی های بیشتر کمتری هزینه را پرداخت می کنید. علاوه بر این با سایت ساز شرکتی در کوتاه ترین زمان سایت شما را آماده می شود. به این ترتیب به کمک سایت ساز شرکتی تمامی امکانات لازم را در سایت خود آماده می کنید که موجب توسعه حرفه تان می شود. البته سایت ساز شرکتی مشکلاتی مانند عدم پشتیبانی را نیز دارا می باشد علاوه بر این سایت ساز شرکتی نمی تواند به اندازی کافی حرفه ای باشد. سایت ساز کاموا از جمله سایت سازهای رایگان می‌باشد که در کمترین زمان ممکن امکان ساخت سایت را برای شما فراهم می‌کند. از دیگر مزایای آن سهولت کاربری است که بدون نیاز به دانش تخصصی امکان ایجاد سایت را خواهید داشت.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

ویژگی های طراحی سایت شرکتی قابلیت های زیادی برای مدیران فراهم می کند برای مثال درج صفحه درباره ما و تماس با ما، درج گالری و اسلاید تصاویر، ایجاد صفحه جدید ترین اخبار و مقالات مربوط به شرکت، استفاده از قابلیت چند زبانه بودن سایت برای دسترسی بهتر کاربران خارجی از ویژگی های طراحی سایت شرکتی می باشد. از دیگر موارد ایجاد سیستمی برای ثبت سفارش و خرید آنلاین، استفاده از گرافیک و لوگو زیبا و منحصر به فرد، درج سیستم نظرات پیشنهادات برای ارتباط بیشتر با کاربران، ایجاد اتوماسیون اداری، ارتباط با دیگر ادارات از طریق، امکان ارسال نامه های اداری، معرفی بخش های مختلف شرکت و معرفی اعضا از ویژگی های طراحی سایت شرکتی می باشد.

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت

آموزش طراحی سایت شرکتی

امروزه با گسترش استفاده افراد از اینترنت و پیدایش مشاغل اینترنتی افراد زیادی برای ورود به بازار کار به آموزش طراحی سایت شرکتی روی آورده اند. با آموزش طراحی سایت شرکتی علاوه بر این که می توانید در شرکت ها مشغول به فعالیت شوید می توانید برای شرکت خود نیز سایت بسازید از همین حالا می توانید شروع به آموزش طراحی سایت در کلاس های نونگار پردازش کنید. دوره های آموزش طراحی سایت شرکتی در نونگار به صورت حضوری و مجازی انجام می شود که از مزیت های آن این مورد می باشد که می توانید بدون دانش تخصصی در این مشغول به آموزش طراحی سایت شرکتی شوید. آموزش طراحی سایت شرکتی امروزه به یکی از مهارت های مورد توجه دهه هفتادی و هشتادی ها مبدل شده است به همین دلیل اگر شما نیز در این زمینه مهارت دارید می توانید از امروز به آموزش طراحی سایت شرکتی به سایر افراد مشغول شوید. به این ترتیب با برگزاری دوره های فراگیر و آموزش طراحی سایت شرکتی کسب درآمد کنید.

سوالات رایج در خصوص طراحی سایت شرکتی عبارتند از:

دلایل الزام برای طراحی سایت شرکتی چیست؟
از انجایی که امروزه بیشتر شرکت ها برای معرفی بهتر و کاربردی تر خود اقدام به طراحی سایت شرکتی نموده اند حال اگر شما سایت منحصر به فرد خود را نداشته باشید به راحتی از صحنه رقابت جامانده و بسیاری از مشتریان بالقوه خود را از دست خواهید داد.

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟
هماطور که در مقاله ذکر کردیم نونگار پردازش در پروژه های خود از قالب های آماده وردپرس و جوملا استفاده نمی کند و از آنجایی که هر کارفرما ممکن است بی نهایت قابلیت و امکانات را به طراحی سایت شرکتی خود بگنجاند بنابراین نمی توان زمان دقیق و مشخصی را برای طراحی سایت شرکتی در نظر گرفت.

مدت زمان تحویل طراحی سایت شرکتی چقدر است؟
این موضوع هم تا حدودی بستگی به امکانات و ویژگی های درخواستی کارفرما دارد زمان تحویل طراحی سایت شرکتی از 30 تا 50 روز متغیر می باشد.