آخرین ترفند سئو طراحی سایت

آخرین ترفند سئو طراحی سایت

آخرین ترفند سئو طراحی سایت


آخرین ترفند سئو طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران تا به حال چند مقاله در رابطه با سئو وچگونگی بهتر کردن طراحی سایت در زمینه سئو وموتورهای جستجو در اختیار شما قرار داده ایم .در این مقاله نیز به معرفی آخرین راه کار وترفندهای سئو خواهیم پرداخت .باید استراتژی های شما منظم باشند واز قبل برای همه چیز برنامه ریزی دقیقی داشته باشید ودر آخر آنها را با جنبه های کلیدی ترکیب کنید . مرورگر طراحی سایت خود را بروز کنید که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت سایتکد می باشد را نیز مطالعه نمایید.

نقش کلیدی ویدئو در طراحی سایت

ویدئو هنوز نقش کلیدی دارد در حال حاضر یوتیوب پس از گوگل پر کاربرد ترین موتور جستجوی اینترنتی در جهان برای طراحی سایت است . امارها نشان می دهند که حدود یک میلیارد نفر در جهان به صورت روزانه از یوتیوب استفاده می کنند بنابراین نباید این مخاطبان را در طراحی سایت از دست داد .پژوهش ها حاکی از این هستند که 72درصد از مردم بین متن وفیلم ،فیلم را برای تماشا در طراحی سایت انتخاب می کنند .پس به هیچ عنوان نباید محتوای تصویری را نادیده گرفت .
ویدئو ها به سرعت در شبکه های مجازی شیر می شوند ومخاطبان بیشتری را جذب می کنند .آمارها نشان داده که ویدئو هایی که به صورت زنده در طراحی سایت منتشر می شوند یکی از مهمترین دلایل مردم برای کامنت گذاری در فیسبوک هستند .اگر می خواهید مردم در طراحی سایت شما متوقف شوند وکمی در آن بچرخند ویدئو بهترین راه است یک ویدئو خوب باید کوتاه جذاب و خلاقانه باشد وحرفه ای ویرایش شده باشد جستجوهای صوتی درطراحی سایت در حال پیشرفت هستند .
این روزها جستجو از طریق صحبت کردن درطراحی سایت روبه افزایش است این روش مزایای دارد برای مثال مخاطبان دیگر مجبور به تایپ کردن نیستند وخوشبختانه شرکت های اپل وآمازون این روش جستجو را جهانی کرده اند .

اهمیت جستجوی صوتی در طراحی سایت

درباره چگونگی جستجو به روش صوتی در طراحی سایت بیندیشید برای مثال آیا شما با گوشی هوشمند خود اینگونه صحبت می کنید بهترین بستنی قیفی یا می گویید بهترین فروشگاه بستنی قیفی کجاست ؟پس همانطور که جستجو می کنید محتوا تولید نمایید .اگر جستجوی صوتی در طراحی سایت داشته باشید به مشتری های بیشتری دسترسی خواهید داشت به عنوان مثال افراد کهنسال ارتباط بیشتری با شما برقرار خواهند کرد .
در صورتی که تایپ کردن برای آنها در طراحی سایت ممکن است سخت باشد .به سوال مخاطبتان پاسخ دهید این موضوع در طولانی مدت با عث ایجاد اعتماد بین شما ومخاطبتان می شود اگر تا به حال این کار را نکرده اید از همین حالا شروع کنید .دیدگاه های قدیمی را در طراحی سایت برسی کرده ومطلبی با عنوان پاسخ به سوالات متداول تهیه نمایید و به نیاز مخاطب اهمیت بدهید و با طرح سوال چالش برانگیز آنها را مشتاق تر کنید .
چگونگی نمایش بهتر در طولانی مدت در گوگل جواب این سوال را می توان در یک جمله کوتاه در طراحی سایت خلاصه کرد محتوا هنوز هم پادشاه است محتوای که تولید می کند و چگونگی تولید آن نقش بسزایی در محبوبیت شما دارد .