محتوای کرنر استون را می توان یکی از نقاط قوت اصلی در طراحی سایت معرفی کرد که هدف آنها ارائه بهترین و کاملترین اطلاعات در مورد یک عنوان خاصی است. آنها باید تجارت شما را منعکس کنند و یا رسالت شما را کاملاً منتقل کنند. علاوه بر این ، محتوای کرنر استون باید بی انتها باشند ، منظور ما این است که آنها باید ارتباط خود را حفظ کنند. همچنین بسیار مهم است محتوای کرنر استون خود را از اشتباه دور و به روز نگه دارید. مهمتر از همه، شما می خواهید محتوای شما در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشند. نوشتن محتوای جالب توجه و داشتن یک استراتژی پیوند داخلی خوب به شما در دستیابی به آن کمک می کند.
محتوای کرنر استون یک محتوای با ارزش و اساسی است که برای کمک به شما در شروع ایجاد ترافیک و آگاهی از مارک تجاری کمک می کند. محتوای کرنر استون شما باید کاملاً با اهداف تجاری شما مرتبط باشد تا به شما کمک می کند در صنعت خود اقتدار داشته باشید و جریان مداوم بازدیدکنندگان طراحی سایت را که دیر یا زود به محصولات یا خدمات ارائه شده شما علاقه مند می شوند، به ارمغان می آورد.
محتوای کرنر استون باید باز و رایگان باشد به این معنی که دسترسی به آن آسان با کمترین کلیک امکان پذیر باشد و نیاز به فرم ثبت نام پرداخت اینترنتی نداشته باشد، و نباید انتظار داشته باشید که همه کسانی که از این محتوا بازدید می کنند چیزی بخرند. هدف واقعی از محتوای کرنر استون ایجاد یک احساس اولیه مثبت است، بنابراین مردم احساس گرم و مبهمی در مورد نام تجاری شما پیدا می کنند. به این ترتیب احتمالاً بیشتر به شما رجوع می کنند.

محتوای کرنر استون-طراحی سایت

مزایای محتوای کرنر استون

• آگاهی از برند شما را بالا می برد
• بازدیدکنندگان جدیدی برای سایت مربوطه را به ارمغان می آورد
• پیوندهای طبیعی ایجاد می کند (که به بقیه سئو سایت شما کمک می کند)
• اقتدار ، اعتماد و احساسات مثبت تجاری را ایجاد می کند
• به شما در ساختن لیست ایمیل کمک می کند
اگر از من برای بازاریابی محتوا کمک می خواهید ، پس می دانم که به همه این نتایج علاقه مند هستید! و محتوای کرنر استون بهترین راه برای تمرکز تمام تلاش ها و منابع اولیه بازاریابی محتوای شما بر روی چیزی است که باعث ایجاد ارزش های همیشه سبز برای برند شما شود.
در مقالات آموزش طراحی سایت و سئو سایت نیز در خصوص موارد ضروری در خصوص اصول سئو پرداخته شده است.

2 روش ساده برای ایجاد محتوای کرنر استون

1. برای وب سایت های با محتوای زیاد

اگر مخاطبان مورد نظر خود را آنالیز کرده اید و تحقیقات مربوط به کلمات کلیدی را انجام داده اید، ممکن است قبلاً برخی از مطالب مهم را در وبلاگ خود پوشش داده باشید. اکنون می توانید آنها را با استفاده از عملکرد جستجوی سایت پیدا کرده و لیستی از 8-10 پست عالی تهیه کرده و صفحه ی محتوای کرنر استون را گردآوری کنید که همه آنها را لیست کند.
برای استفاده از عملکرد جستجوی سایت ، URL وب سایت خود را در Google تایپ کنید سپس ":" و به دنبال کلمه کلیدی را اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر بخواهم یک محتوا در خصوص سرور مجازی برای sitecode.ir ایجاد کنم ، کافی است به Google بروم و تایپ کنم، سرور مجازی sitecode.ir: . پس از آن مشاهده می کنید که گوگل لیست صفحات در خصوص سرور مجازی نمایش داده می دهد.

محتوای کرنر استون-طراحی سایت

بنابراین من فقط لیستی از همه این عناوین پست ها را جمع آوری می کنم ، توضیحات کمی اضافه می کنم و به آنها پیوند می دهم. و صفحه محتوای کرنر استون من آماده خواهد بود.

2. برای وب سایت های کاملاً جدید

از آنجا که یک طراحی وب سایت جدید دارای محتوای بسیار کمی است، انتظار نمی رود که همه پست ها برای پیوند دادن آماده باشند. با این حال، تمام موضوعات بالقوه مورد نظر خود را لیست کنید و هنگام نوشتن آنها، صفحه محتوای کرنر استون خود را با پیوندهایی به آنها به روز کنید.
در اینجا روشی است که می توانید برای ایجاد صفحه محتوای کرنر استون یک وب سایت جدید دنبال کنید. ابتدا لیستی از کلمات کلیدی را که می خواهید هدف قرار دهید تهیه کنید. سپس باید برای همه این کلید واژه ها پست ایجاد کنید زیرا مخاطبان شما آنها را جستجو می کنند. پس از آماده شدن همه این پست ها ، از صفحه محتوای کرنر استون خود به آنها پیوند دهید. شما باید حدود 8-10 کلمه کلیدی را هدف قرار دهید.

فرآیند سریع 5 مرحله ای برای ایجاد محتوای کرنر استون

مرحله شماره 1: یک صفحه جدید در وب سایت خود ایجاد کنید.
مرحله 2: از منوی اصلی خود به این صفحه پیوند دهید.
مرحله 3: برای صفحه محتوای کرنر استون خود محتوا بنویسید.
مقدمه ای 150 تا 200 کلمه ای. شرح مختصری برای هر پیوندی که در صفحه به اشتراک می گذارید (مجموعاً حدود 200 کلمه برای این بخش). یک نتیجه گیری 100 کلمه ای. یک صفحه محتوای کرنر استون قابل توجه می تواند بیش از 1000 کلمه باشد.
مرحله 4: CTA اضافه کنید.
اکنون که محتوای کرنر استون مناسب و معقولی تولید کرده اید، وقت آن است که به افرادی که مطالب شما را می خوانند، بپردازید. آیا می خواهید آنها: مشترک وبلاگ شوند؟ برای دوره آنلاین خود ثبت نام کنند؟ بارگیری رایگان انجام دهند؟ وقتی تصمیم گرفتید که خوانندگان خود می خواهند چه کاری انجام دهند ، CTA را به صفحه اضافه کنید.
مرحله 5: انتشار.